all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
grayson, caspian james Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

grayson, caspian james Pravila
grayson, caspian james Zasnova
grayson, caspian james Oglasevanje
grayson, caspian james Map
grayson, caspian james Faceclaim
grayson, caspian james Canon
grayson, caspian james Wanted

grayson, caspian james Staff






grayson, caspian james Cbox
grayson, caspian james Spotlight
the leading lady

grayson, caspian james Leadinglady

the leading gentleman

grayson, caspian james Leadingmale

best friendly connection

grayson, caspian james Friends

best family

grayson, caspian james Family

best chemistry

grayson, caspian james Chemistry

honorary member

grayson, caspian james Member

biggest ego

grayson, caspian james Ego

biggest sweetheart

grayson, caspian james Sweetheart

should be a couple

grayson, caspian james Couple
grayson, caspian james Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 grayson, caspian james

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
caspian graysoncaspian grayson
artistartist


Število prispevkov : 55
Reputation : 40
Join date : 18/10/2012

grayson, caspian james Empty
ObjavljaNaslov sporočila: grayson, caspian james   grayson, caspian james EmptyTor Jun 11, 2013 3:37 am



CASPIAN JAMES GRAYSON

-

grayson, caspian james Wer
27 • ARTIST • TOM RILEY


njegov psihiater: hja, nisem ravno prepričan, če bi me lahko označili za njegovega psihiatra. navsezadnje, na vsaki terapiji – na katero mam občutek, da mimogrede hodi samo zaradi zabave – ne vem kdo koga preučuje. ali jaz njega ali pa pravzaprav on mene. na začetku mi ni bilo jasno kaj se dogaja, ko je preprosto začel odpirati karte o mojem življenju, iz mojega obraza razbral stvari, ki jih še svojim najbližjim nisem povedal. zares redko je, da bi me pacient uspel kakorkoli zmesti, vendar caspian grayson me je. in to pošteno. šele po nekaj terapijah, ko sem že jaz imel občutek, kakor da ima pacient vpogled v mojo glavo in ne jaz v njegovo, sem ugotovil, da ima tudi sam za seboj študij psihologije. ter medicine. in da igra violino, kakor kakšen mozart, njegove slike, pa bi se lahko kosale z picasovim. na kratko, priznam, precejšen šok je bil zame, vendar caspian grayson je na kratko primerek genija. takšnega, kakor v teh časih jih ni več mogoče najti. mislim, kdo pa bi tako dobro še lahko obvladal vse te stvari? in resnično, bil bi več kot odličen psiholog, ljudi zna odlično prebrati, še jaz, ki imam toliko izkušenj za sabo, sem obstal z odprtimi usti. in prepričan sem, da je kar se znanja z medicine tiče, enako. prav tako bi bil lahko svetovno znan glasbenik, če bi le hotel. vendar ne, on se je očitno odločil, da bo slikar, pa čeprav je jasno, da bi najbrž očitno, da bi bil zelo uspešen, najbrž na sami lestvici pred vsem drugim v vsakršni stvari, bilo katero bi se lotil.

njegov sošolec iz univerze: hm? caspian? z njem sem najraje delal pri nalogah. res sem. zato ker je izgledalo, kakor da ima vse knjige kopirane v njegovi glavi, kakor da se listi preprosto obračajo pred njegovimi očmi in res je bil pravi genialec. vedno je vse vedel, prav na vsako vprašanje profesorja ali koga drugega glede snovi, je imel odgovor. res ni bilo stvari, ob kateri bi se zmedel. dvomim, da je stvar, katere on ne ve. vendar pa, vse v redu in prav, tip je res zakladnica vseh podatkov, z nenormalno visokim iq-jem in pametjo, vendar, veste kaj pravijo? preveč pameti včasih škodi. in občutek imam, da je pri caspianu ravno tako. mislim, da je bilo pri uri anatomije. ukvarjali smo se ne vem že s katero snovjo, vem le da je bil povsem v tej snovi, pogleda ni odmaknil od knjige, kakor da bi bil povsem v svojem svetu. takrat ga je zmotil sošolec – že res, da se ni odzval na njegove klice, najbrž je že kričal, ko je hotel dobiti njegovo pozornost, vendar mu ni uspelo. in potem, ko se je odločil, da bo slednjo tako preusmeril, da se ga bo dotaknil, je v istem hipu, ko se je roka dotaknila njegovega ramena, dobil peščico v nos in usula se je kri, živčnosti, ki pa je caspiana pograbila takrat, pa ni bilo mogoče prezreti. vendar ni rekel nič. le gledal je izpod čela, globoko dihal ter se čez nekaj minut usedel. kakor, da se ni zgodilo nič, preprosto nič. in od takrat… ne vem no, vem le, da ga ni pametno dregati med delom, kajti vse kaže, da mu boš povzročil živčni zlom, kajti očitno ne mara, da ga kdo moti. pravzaprav je zares samotarski tip človeka. vendar kakorkoli, še vedno pa popoln genij.

njegovo bivše dekle: ne, ne bom govorila o njem. mislim,… saj sploh par nisva bila. caspian tako ali tako ni sposoben ljubiti bilo koga. no, vsaj tako sem bila prepričana na začetku, dokler nisem izvedela, da mu je pred leti umrlo dekle, vendar glej ga zlomka, očitno še sedaj ni prišel skozi to, pa čeprav je že skrajni čas. pa saj je odrasel, zaboga! vendar je ali očitno pretrmast, da bi to videl ali pa jo je imel res tako prekleto rad, da ne more mimo tega. veste kaj se je zgodilo? med seksom me je poklical po nekem čisto drugem imenu in to je bil tudi med drugim razlog, da sva prekinila. in zaradi tega sem tudi izvedela, za to zadevo. kakorkoli, občutek imam, da ima dekleta samo za seks. pa še teh ni veliko. on je tako… ne vem, za nič mu ni mar, vedno je hladen, vedno te gleda s tistimi ocenjujočimi očmi. kakor da nima čustev. ali pa da so slednja umrla z njo. vse kar vidi je očitno umetnost, v kateri blesti, med drugim. kar se pa žensk tiče… ne, tu pa ni sposoben. v bistvu, se mi zdi, da ga sploh ne zanimajo, da če katera pride do njega in ga seveda najprej zapelje, potem ga brez težav spravi v posteljo. vendar v drugem primeru? ne, on ne bo pristopil do nobene. prepričana sem, da jih preprosto ne rabi v svojem življenju. ne hodi ven, ne pije, nič. ne boš ga videl v baru ali kaj podobnega. prej na sprehodih. in kot sem rekla – ni kot ostali, ki preprosto potrebujejo spolne užitke ter ostale fantazije – on je drugačen, kakor da bi bil povsem odporen na to, kakor da očitno res hoče biti na tihem zvest dekletu v preteklosti ali pa je preprosto preveč zaljubljen v umetnost in drugega ne vidi. ne vem.

njegov prijatelj: ne priporočam vam vhod v njegovo hišo. že res, da na vzunaj deluje lepa, glede na to, da mu jo je izbral oče, ki ima tako ali tako veliko pod palcem in za svojega sina skrbi kolikor se da, pa čeprav caspian deluje, kakor da povsem ignorira vso svojo družino – mati mu je umrla, z očetom spregovori če mora, o ostalih sorodnikih pa kakor da se mu sploh ne sanja. kakorkoli – če boste vstopili v njegovo hišo, lahko pričakujete tudi, da vam bo kakšno truplo padlo pred noge iz zasede. v redu, pretiravam, to ne, vendar njegove stene so skoraj povsod polepljene s slikami – pa ne tistimi običajnimi, pač pa njegovimi – od anatomije in medicinskega sranja, do dejanske umetnosti. in oh ja, da ne govorim – koliko jih je šele na tleh, poleg ostalih knjig in bog ve katerih pripomočkov. na kratko, zares kakor da bi stopili v stanovanje precej norega tipa, vendar hkrati je tu dejstvo, da je daleč od norega. dobro, napad tu in tam, ko deluje, kakor da se mu bo zmešalo, vendar dvomim, da bom kdaj spoznal tako pametnega človeka, kot je on. že res, da živi kakor v nekem umetniškem studiju, mogoče celo z temačnim vzdušjem, vendar v njegovi glavi je toliko podatkov, o čemer se marsikomu niti sanja ne. in ne, ni ne družaben. le moraš znati pritegniti njegovo pozornost. in res, da boš posledično morda bil deležen teh in onih njegovih norostih, vendar kot pravim – zares je nekdo, ki ga je potrebno iskati. in zna prisluhniti, le če si mu dovolj pri srcu, zna biti dober prijatelj. že res, da o sebi ne govori veliko, vendar kljub temu. jaz vem, da je več kot dober človek.



KLAVDIJA • A LOT • PM IS OKAAY



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

grayson, caspian james Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: grayson, caspian james   grayson, caspian james EmptyTor Jun 11, 2013 3:49 am

grayson, caspian james Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

grayson, caspian james

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» caspian + delilah
» james and hanna
» james, graham daniel
» james, elizabeth rebecca
» sheridan, nathaniel james

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-