all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
westwood, rosemarie maya Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

westwood, rosemarie maya Pravila
westwood, rosemarie maya Zasnova
westwood, rosemarie maya Oglasevanje
westwood, rosemarie maya Map
westwood, rosemarie maya Faceclaim
westwood, rosemarie maya Canon
westwood, rosemarie maya Wanted

westwood, rosemarie maya Staff






westwood, rosemarie maya Cbox
westwood, rosemarie maya Spotlight
the leading lady

westwood, rosemarie maya Leadinglady

the leading gentleman

westwood, rosemarie maya Leadingmale

best friendly connection

westwood, rosemarie maya Friends

best family

westwood, rosemarie maya Family

best chemistry

westwood, rosemarie maya Chemistry

honorary member

westwood, rosemarie maya Member

biggest ego

westwood, rosemarie maya Ego

biggest sweetheart

westwood, rosemarie maya Sweetheart

should be a couple

westwood, rosemarie maya Couple
westwood, rosemarie maya Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 westwood, rosemarie maya

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
rosemarie westwoodrosemarie westwood
divorce lawyerdivorce lawyer


Število prispevkov : 97
Reputation : 40
Join date : 02/10/2012
Kraj : mayberry, nc

westwood, rosemarie maya Empty
ObjavljaNaslov sporočila: westwood, rosemarie maya   westwood, rosemarie maya EmptyTor Jun 11, 2013 7:38 am



ROSEMARIE MAYA WESTWOOD

-

westwood, rosemarie maya Kerrmimi-1
27 • DIWORCE LAWYER • MIRANDA KERR


OBETAVNA PRAVNICA OB SLUŽBO ZARADI ADMINISTRATIVNE NAPAKE

Pred zgolj nekaj dnevi je v eni najuspešnejših Newyorških odvetniških pisarn Swayer & Thompson odjeknil odmeven škandal, zaradi katerega so vse oči velikega mesta uprte prav v to podjetje. Šlo naj bi za poneverjanje vrednostnih listin in za najavajenje izmišljenih primerov, s pomočjo katerih jo je eden izmed izvršnih direktorjev popihal z več kot deset milijonov dolarjev v žepih.

Od predstavnikov podjetja uradne izjave, ki bi zadevala goljufijo, še ni bilo, vendar smo iz zanesljivih virov izvedeli, da je probeg zaenkrat še neznanega direktorja poleg bančnega računa podjetja najbolj udaril južnjaško mlado odvetnico Rosemarie Westwood, eno izmed najbolj obetavnih mladih odvetnic. Govori se, da se je njen podpis znašel na potrdilu poročila primera, ki se sploh ni odvijal, s čemer je ob odsotnosti prevarantskega direktorja na svoja pleča prevzela vso krivndo. Naš vir zatrjuje, da v podjetju sicer vlada obsedeno stanje in da se pogajanja še izpeljujejo, a ena stvar drži kot pribita: mlada odvetnica, ki se je znašla v navzkrižnem ognju, je ostala brez službe.

Gospodična Westwood po naših informacijah sicer vztrajno zatrjuje, da ni zagrešila ničesar in je nedolžna, a šefom se očitno ni zdela vredna negativne publikacije, zaradi česar so jo brez težav označili za grešnega kozla in odslovili brez priporočila, ki ga bo dekle po škandalu, ki ga je povzročilo, še kako potrebovalo. Naši viri znotraj podjetja sicer zatrjujejo, da je bila obtožba popolnoma nekrivična in neutemeljena, saj je bila menda prav gospodična Westwood najbolj zagnana in dosledna pri svojem delu, zaradi česar gotovo ni bila kriva napake, kot je ta katere jo obtožujejo. Je torej Rosemarie Westwood, potomka rodbine Westwoodowih iz Louisiane, ki že desetletja slovi po svojih uspehih, kriva pomoči pri poneverbi ali pa je vseskupaj zgolj poteza šefov, s katero so našli krivca in se znebili pritiskov javnosti? Očitno pravica že dolgo ne igra več glavne vloge v podjetjih, niti, če bi moralo biti doseganje slednje njihova prva naloga.


marleene westwood o svoji hčeri po petih letih od škandala:
Nezaslišano! Kar se ji je zgodilo v tistem podjetju je bilo naravnost barbarsko! Rosemarie je bila, tako kot vsi Westwoodovi otroci, vzgojena v pravično, delavno in dosledno mlado damo, ki je znala poprijeti za delo. Že kot otrok je bila zelo uspešna, bila je ena najbolj priljubljenih otrok v šoli, navijačica, ki je dosegala najboljše rezultate tudi na tekmovanjih iz naravoslovja, matematike in tujih jezikov. Njeni uspehi so bili osupljivi, tako kot tudi dejstvo, da se je vedno znala lepo in pravilno vesti. Lahko bi rekla, da sta ona in moj najstarejši sin otroka, za katera sem vedno vedela, da bosta dosegla največ, saj sta bila zagnanan in motivirana. Ampak škandal, ki so ga zakuhali v New Yorku, je uničil naše sanje. Rosemariina kariera odvetnice v velikem mestu se je tragično zaključila, saj so jo nagnali brez vsakega priporočila, četudi je za njih garala bolj kot kadarkoli dotlej. No, ta polomija je na njej vsekakor pustila vtis. Z Zacharyem sva jo, seveda, takoj po tistem škandalu poklicala domov, saj je družinsko ime utrpelo veliko škodo, ki jo je bilo treba popraviti. Dekle je zato seveda mirno privolilo, ko sva ji z njenim očetom predlagala zakon, ki bi rešil našo in njeno čast ter ohranil dobro ime naše družine. Vse se je zdelo naravnost čudovito, dokler ni po približno letu dni eksplodirala, pridrvela domov in oznanila, da se bo ločila ne glede na vse. Seveda sva jo skušala prepričati, naj ne počne česa tako iracionalnega, pa si je stvar očitno vtepla v glavo in ni popustila vse do trenutka, ko sta oba z možem podpisala ločitvene papirje. Pred tem pa je v sodnem postopku, ki ga je zahteval, še pokazala, da si je zaslužila naziv najobetavnejše mlade odvetnice in uboščka skorajda oskubila. Bil je naravnost fantastičen zet, tako očarljiv in šarmanten, ona pa se ga je znebila, kot bi ji kaj storil. Kakorkoli, od takrat naprej si je moja Rosemarie s svojim delom ločitvene odvetnice znova pridobila ugled in nagrabila cel kup lastnega premoženja, ob enem pa se mi zdi, da v njej ni več niti trohice tiste moje prijazne, ljubke in uspešne deklice, ki sem jo vzgojila. Ja, uspešna je že, bolj, kot sem po tisti polomiji predvidevala, a postala je hladna in brezčutna, celo do mene, svoje matere, ki sem jo vse življenje ljubila in brezpogojno podpirala. Pa mi povejte, kje je tu pravica?

Rosemariin komentar na dogajanje izpred petih let in današnje stanje:
Če je bilo dejanje podjetja pravično? Lepo vas prosim, kdaj pa ste nazadnje videli, da se je zgodilo to, kar je bilo pravično ali kaj, kar bi bilo prav? V današnjem svetu vsak poskrbi zase, še družina ni več to, kar je včasih bila. Če mi ne verjamete imam v pisarni več kot sto poročil o ločitvenih postopkih, v katerih sem zastopala klienta. Če bi bilo na svetu kaj pravice, se nekaj tako svetega, kot je zakon, ne bi končalo z grabežem in tekmovanjem v tem, kdo bo dobil več, a tako pač je. Sprijaznite se. Pravice na tem svetu že dolgo ni več. Tako kot iskrenost, dobroto in ljubezen jo je moč najti samo še nekje: v pravljicah za otroke in v filmih.



KAY! • A LOT • PM WILL DO



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

westwood, rosemarie maya Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: westwood, rosemarie maya   westwood, rosemarie maya EmptyTor Jun 11, 2013 11:58 pm

westwood, rosemarie maya Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

westwood, rosemarie maya

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» colton + rosemarie
» westwood, lincoln ann
» westwood residence
» westwood, marie joanna
» westwood, scott walter

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-