all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
showalter, nathan joseph Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

showalter, nathan joseph Pravila
showalter, nathan joseph Zasnova
showalter, nathan joseph Oglasevanje
showalter, nathan joseph Map
showalter, nathan joseph Faceclaim
showalter, nathan joseph Canon
showalter, nathan joseph Wanted

showalter, nathan joseph Staff






showalter, nathan joseph Cbox
showalter, nathan joseph Spotlight
the leading lady

showalter, nathan joseph Leadinglady

the leading gentleman

showalter, nathan joseph Leadingmale

best friendly connection

showalter, nathan joseph Friends

best family

showalter, nathan joseph Family

best chemistry

showalter, nathan joseph Chemistry

honorary member

showalter, nathan joseph Member

biggest ego

showalter, nathan joseph Ego

biggest sweetheart

showalter, nathan joseph Sweetheart

should be a couple

showalter, nathan joseph Couple
showalter, nathan joseph Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 showalter, nathan joseph

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
nathan showalternathan showalter
taxi drivertaxi driver


Število prispevkov : 7
Reputation : 2
Join date : 18/06/2013

showalter, nathan joseph Empty
ObjavljaNaslov sporočila: showalter, nathan joseph   showalter, nathan joseph EmptyTor Jun 18, 2013 6:44 am



NATHAN JOSEPH SHOWALTER

-

showalter, nathan joseph Neimenovano-1
25 • TAXI DRIVER • DAVE ANNABLE


smešno, kako se celo življenje samo učimo in učimo, pa na koncu še vedno obstanemo popolnoma brezmočni in nevedni. vsak ve, kako se bo vse skupaj končalo, nihče točno ne ve, kaj storiti. nihče te ne nauči umreti. kaj naj bi sploh storil, ko sem izvedel, da imam raka? morda sem se ustrašil, umaknil od svojega lastnega življenja in začel pisati listek stvari, ki jih hočem dopolniti pred koncem. morda sem obupal. z vsakim dnem me je bilo manj strah smrti, manj kot sem imel moči, bolj vseeno mi je bilo. lahko bi umrl. hotel sem umreti. ampak nato se je v moje življenje vmešala ona. skrivnostna neznanka, ki me je imela v hipu, takoj sem bil njen. podaril sem ji svoje življenje in ona ga je v zameno napolnila z upanjem. sebično sem ji dovolil, da me osreči, čeprav jo bom moral jaz nekega dne razočarati. nekega dne bom odšel, brez da bi jo povedal zakaj. bolezen je ob njej izpuhtela, ni je več. zdrav sem in bom ostal, vse do tistega dne, ko bom moral zapreti oči in jo zapustiti. ampak takrat bo pripravljena, naučil jo bom življenja brez mene.

odraščal sem v eni tistih družin, katerim se slabo preprosto ne sme zgoditi. vedno sem bil obkrožen z ljubeznijo, pa tudi denarjem, kateri pomembnejše vloge ni imel. srečno otroštvo bi imel tudi brez njega, saj sta bila starša dovolj razumna, da sta vse učila na podlagi ljubezni. vedno sta nam hotela le najboljše, celo svoje življenjsko delo sta nam bila pripravljena pokloniti. vsak od štirih otrok bi moral prevzeti določen del vodenje hotelske verige in danes boste tudi videli moje sestre kako hodijo naokoli v oprijetih krilih in visokih petah. in ko boste zrli v enega od naših hotelov, se ozrite naokoli; v enemu izmed rumenih taksijev boste najverjetneje videli mene. kako se je dedič hotelskega imperija znašel za volanom? preprosto, želel sem narediti nekaj svojega, brez pomoči staršev. moral sem dokazati sam sebi, da zmorem. in oči bi se mi takrat verjetno odpovedal, če ne bi prišla novica o raku. tako je bila cela družina prisiljena, da sprejme mojo odločitev z nasmeškom in mi pusti zaživeti na svojem. lagal bi, če bi rekel, da se takrat nisem spremenil; temni podočnjaki in shujšane ličnice so izpodrinile mulca, katerega je oboževalo celo mesto. kako naj bi sploh sprejel smrt? prišli so dnevi upanja, ko sem bil prepričan, da bo vse v redu ter se že skoraj odpravil na zdravljenje, a prišli so tudi dnevi obupa, ko sem se predal smrti. in ti sivi dnevi so obstali nad mano, izgubil sem se v vrtincu besa, zmede in obupa. v glavi se mi je vrtelo na milijone vprašanj, ki bodo najverjetneje za vedno ostala neodgovorjena. zakaj jaz. zakaj zdaj. zakaj le. zakaj le bi se trudil preživeti, če mi je očitno smrt namenjena. hotel sem umreti kot nathan in ne kot shujšana, neprepoznavna podoba sebe. hotel sem umreti. in nato se je pojavila ona s svojim popolnim nasmehom. rešila me je, čeprav se tega sploh ne zaveda. izbrisala je sence pod očmi, prinesla mi je srečo. upanje. strah. pokvarila je moje načrte, da bi odšel kot popolnoma nepomembna oseba in sedaj se jo bojim zapustiti. nočem. nikoli je nimam dovolj, vsakič si je želim več. več njenih besed, poljubov in dotikov. kako naj odidem, če jo pa ljubim?



MAŠA ŠPELA • A LOT • PM



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sarahsarah

Število prispevkov : 29
Reputation : 7
Join date : 22/10/2012

showalter, nathan joseph Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: showalter, nathan joseph   showalter, nathan joseph EmptyTor Jun 18, 2013 6:48 am

showalter, nathan joseph Accepted
Nazaj na vrh Go down
 

showalter, nathan joseph

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» isabella + nathan
» showalter, naomi anice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-