all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
lombardi, lucia teresa Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

lombardi, lucia teresa Pravila
lombardi, lucia teresa Zasnova
lombardi, lucia teresa Oglasevanje
lombardi, lucia teresa Map
lombardi, lucia teresa Faceclaim
lombardi, lucia teresa Canon
lombardi, lucia teresa Wanted

lombardi, lucia teresa Staff






lombardi, lucia teresa Cbox
lombardi, lucia teresa Spotlight
the leading lady

lombardi, lucia teresa Leadinglady

the leading gentleman

lombardi, lucia teresa Leadingmale

best friendly connection

lombardi, lucia teresa Friends

best family

lombardi, lucia teresa Family

best chemistry

lombardi, lucia teresa Chemistry

honorary member

lombardi, lucia teresa Member

biggest ego

lombardi, lucia teresa Ego

biggest sweetheart

lombardi, lucia teresa Sweetheart

should be a couple

lombardi, lucia teresa Couple
lombardi, lucia teresa Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 lombardi, lucia teresa

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
brian bradfordbrian bradford
sports journalistsports journalist


Število prispevkov : 135
Reputation : 54
Join date : 02/10/2012

lombardi, lucia teresa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lombardi, lucia teresa   lombardi, lucia teresa EmptySre Okt 03, 2012 3:16 am

teresa lucia lombardi

lombardi, lucia teresa Oliii
25 - mayberry, USA - writer - straight - samantha adrianna diaz
oh ti lomardijevi, prej jih slišiš kot vidiš. smešno kajne ? vendar dejansko ljudje to pravijo za nas, tipično italijansko družino ujeto v tem ameriškem mestecu, katera poskuša poslati svoja življenja v kar se da najboljšo smer. kako nam to uspeva lahko vsak posameznik odgovori zase. meni je nekje v tej nori poti uspelo se pribiti do položaja pisateljice, sicer bolj kot ne neuspešne vseeno pa lahko to kar počnem označim za nek spodoben poklic, katerega definitivno nisem pričakovala na svoji poti po sicer dobrem začetku a klavrnem zapletu in zagotovo kmalu tudi precej podlim koncem. vsaka zgodba pa naj je še tako slaba pa se začne na začetku pred približno petindvajsetimi leti, ko sem na ta svet prišla jaz – teresa lucia lombardi, teresa ker je tako bilo ime mamini najljubši filmski italijanski igralki in lucia, ker je tako bilo ime očetovi mami torej moji babici- precej klišejsko kajne ? da je tako mene držala v naročju, objokana od neke neopisljive sreče in očetu zašepetala da me je okrasila z imenom sedaj njene pokojne babice. in tem dogodku so sledile še dodatne solze s strani vseh in jokali smo vsi. življenje je teklo naprej in kmalu je mestece lahko uvidelo kdo so lombardijevi kaj kmalu.

seveda pozornosti nismo pritegnili z bogastvom ali spletkami, preprosto smo pritegnili pozornost zaradi tega kar smo bili- preprosta italijanska družina. jaz v njej seveda nekako črna ovca ujeta v to gnečo ljudi okoli sebe, katere si nikoli nisem želela. raje sem veliko sama brcala žogo ob steno zunaj kot pa s kom drugim, preprosto če kaj ni bilo po moje se je v hiši že vnel požar in nisi ga bil zmožen pogasiti. svoj razburljiv in trmast karakter sem kazala že takrat in, ko sem dopolnila šestnajst let sem tudi dokazala da znam biti za svoj cilj biti precej ambiciozna in iti preko trupel. hotela sem biti nekdo v družbi, hotela sem imeti nek status hotela sem pri šestnajstih filmsko življenje. toda bila sem plehka, ker sem mislila da bo to tako. da se bom vpisala v navijaško skupino postala kapitanka in hodila z najboljšim nogometašem v ekipi in da bova čez štiri leta okronana za najboljši par na plesu. vendar ni bilo tako niti malo v moji glavi pa je trmasto ostajala podoba mene kot nekoga pomembnega in okoli katerega se bodo slinili ljubosumni obrazi. sedaj, ko lahko z vidika prihodnosti gledam za nazaj preprosto ne vem kaj me je pičilo. kaj mi je dalo upati na to in zakaj sem si tega sploh želela ? da bi dobila tisto kar sem na koncu zagotovo ne. mogoče je to bila le ideja, da bo prava družba odprla prava vrata in ne da jih bo za menoj zapirala. bila sem brezglava, trmasta, plehka in zaslepljena. kavbojke in preprosto majico so zamenjala popolnoma drugačna oblačila in rjave lase spete v čop so zamenjali dolgi valoviti kodri in naenkrat sem se iz gosenice spremenila v metulja in neka ustvarjena lepota me od tistega dne ni pripeljala nikamor. da bila sem priljubljena s svojo komunikativnostjo, da bila sem znana kot občasna prasica in da nedolžnost sem izgubila med špricanjem športne vzgoje z nekim članom ekipe, ki sploh ni bil tako zelo pomemben meni niti jaz njemu.

nisem ponosna na to kam sem zabredla. da sem se zatrapala in verjela vsaki besedi, da sem bila naivna in na koncu ob pogledu na test nosečnosti opazila razultat, ki mi je spremenil življenje. povedati njemu je bilo še lahko medtem, ko je bilo doma težje. on ni prevzel odgovornosti, ostala sem sama v tem in poslovila sem se od domačega doma ter odšla živeti nazaj k teti v italijo, ter tam študirala naprej in se prebijala čez mojo nosečnost nato pa rodila majhnega ljubkega fantka in pogled nanj ni bil prijeten. čutila sem odpor in vedela sem, da to ni prav. teta me je prepričala, da zanj poskrbim kajti sem si sama kriva in poiskala sem si bedno delo v lokalu ter prenašala pijane riti, ki so lepile svoje roke na mojo rit vsak dan za ušiv denar in iskala še najbolj črne možnosti, da sem se prebila. zjutraj nahraniti otroka, steči v službo in nato še v eno in kasneje doma skrbeti za nekoga še in počasi sem pozabila skrbeti zase. mogoče se to sliši sebično, a pri tako rosnih letih sama tega nisem zmogla. a tako nisem mogla otroka sebično poslati v roke nekomu nepoznanemu. zato sem ga predala sestrični, ki otrok ni mogla imeti in vsak mesec nekaj denarja pošiljala k njej zanj. sama sem pričela študirati, napisala knjigo in se z denarjem od nje vrnila domov. pripravljena na maščevanje ? ne samo pripravljena na vrnitev domov v upanju, da bom nekoč imela dovolj srca, da bi sina prosila odpuščanja in ga naredila ponosnega da je kljub vsem padcem njegova mama naredila nekaj iz sebe, nekaj dobrega in nekaj vzornega zanj.

nisem več naivno dekle izpred let. da še vedno sem ambiciozna, trmasta, brez dlake na jeziku. toda sedaj vem kaj je pomembno v življenju in kaj ne. ne morem reči, da si življenja ne bom še bolj zavozila kajti občutek imam, da je to v mojih genih. toda sedaj nisem samo jaz. tu je še moj sin, skrivnost za mnoge tako kot je bila skrivnost moj nenaden odhod. sedaj pa sem po mnogih letih nazaj in upam samo, da je mesto pripravljeno na ponovno vrnitev terese v sedaj veliko bolj drugačni vlogi. sedaj več ne igram podrejene deklice z zavoženimi najstniški leti. sedaj sem dovolj pametna, da se ne pustim pometati ampak da sem jaz tista, ki pometa z drugimi v sebi korist. sem hladnokrvna prasica ? tudi prav, vendar v meni se pretaka vročekrvna italijanska kri, ki ne prinaša nič dobrega.
alma- seventeen - 5/6 years - N/A


Nazadnje urejal/a teresa lombardi Sre Nov 28, 2012 9:26 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

lombardi, lucia teresa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lombardi, lucia teresa   lombardi, lucia teresa EmptySre Okt 03, 2012 3:32 am

opis je potrjen, head over here, da claimaš vse potrebno (the face, ime za likom, streho nad glavo).
sicer pa so lombardijevi tako zelo prisrčni, vsi po vrsti. komaj čakam, da se vas več nakaplja in boste lahko zganjali italijanski cirkus povsod naokrog. teresa's story is heartbreaking yet it's awesome how she's so tough. (: kmalu se ji pridruži še sestrica artemis, ko se mi zljubi dokonca spisat opis. anyhow, go write!
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

lombardi, lucia teresa

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» marco and teresa
» lombardi, alessa
» lombardi's house,
» hope + lucia
» lombardi, sabriel ulla

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: opisi-