all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
muriah, jennifer delilah Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

muriah, jennifer delilah Pravila
muriah, jennifer delilah Zasnova
muriah, jennifer delilah Oglasevanje
muriah, jennifer delilah Map
muriah, jennifer delilah Faceclaim
muriah, jennifer delilah Canon
muriah, jennifer delilah Wanted

muriah, jennifer delilah Staff






muriah, jennifer delilah Cbox
muriah, jennifer delilah Spotlight
the leading lady

muriah, jennifer delilah Leadinglady

the leading gentleman

muriah, jennifer delilah Leadingmale

best friendly connection

muriah, jennifer delilah Friends

best family

muriah, jennifer delilah Family

best chemistry

muriah, jennifer delilah Chemistry

honorary member

muriah, jennifer delilah Member

biggest ego

muriah, jennifer delilah Ego

biggest sweetheart

muriah, jennifer delilah Sweetheart

should be a couple

muriah, jennifer delilah Couple
muriah, jennifer delilah Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 muriah, jennifer delilah

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jennifer muriahjennifer muriah

Število prispevkov : 30
Reputation : 8
Join date : 08/10/2012

muriah, jennifer delilah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: muriah, jennifer delilah   muriah, jennifer delilah EmptyPon Okt 08, 2012 5:19 am

jennifer delilah muriah

muriah, jennifer delilah Aaa
20 - paris ~france - private trainer/student of law - straight - odette yustman
''ah, o tebi?'' je rekel luke presenečeno in me navihano pogledal izpod čela. po nekaj trenutkih tišine sem se zasmejala in vzkliknila. ''ja o meni,'' na mojem obrazu je zaigral nasmeh. dvignil je pogled in iz njegovih ust so se začeli vsuvati plazovi besed. ''jenn..ona je prav posebna punca. njeno srce je tako veliko – čeprav je vanj sprejela že množice ljudi in jih vzljubila se ta prostor ne manjša. čeprav se ta utripajoča mišica na trenutke objame v jekleno ogrinjalo že kaj kmalu na vrata kletke začnejo praskati čustva, tista topla, prijetna. včasih podvomim da je to dekle sploh človek. z vso to količino karizme ljudi prepriča v skoraj vse. je kot vampir, kateremu se po žilah pretaka topla kri. pa vseeno ta kri pogosto zavre in iz nje začnejo bruhati strupene besede katerim ni konca. jah, že sam sem bil priča temu in sem to doživel, ponavadi vse svoje skrbi in vse svoje težave stresa name, na svojega fanta. Če to dekle ni nepoboljšljiva romantična dušica potem pa res ne vem kdo je.
z njo živim že od malih nog in začel bom kar pri 6 letih, več pa kar ti povej,'' me je s komolcem dregnil v roko, ''skupaj sva začela hoditi v šolo in že takrat me je očarala s pogledom, pa smo pri ranih 6 razumevali ljubezen le kot poljub za lahko noč od mami in velik močan objem od očija. od tistega trenutka sva skupaj preživela vsako minuto najinih dni in skupaj sva počela vse. oh, potem pa se je vse začelo odvijati tako hitro in dnevi so leteli mimo naju. ha, koliko sva bila stara? 13 kajne? ko sva prvič prepletla prste najinih rok in v svet vkorakala kot novopečeni par. zdaj, pri 19 sem pri njih že kot sin, brat. njena mama, temnolasa lepotica, po kateri je podedovala jennifer prav vsak čar je bila vedno prijazna, karizmatična, optimistična. oče pa me je od nekdaj obravnaval kot člana družine, bil sem kot njegov sin..'' me je pogledal in znihal z glavo, ''ni tole bolj zgodba o meni kot o tebi?'' je čemerno vprašal in se nasmehnil ter me poljubil in počasi nadaljeval. ''dekle je živelo v veliki hiši, skoraj v središču mesta. vedno je imela dovolj prijateljev in vsakič, ko je moj pogled uhajal k njej je okoli nje stala kopica deklet, tudi fantov. kako pa ne . mogoče zaradi denarja ali zaradi tega ker je res imela tisto govorno žilico? mislim, da bo kar to slednje.'' je utihnil in njegove oči so začele bolščati vame kot da je izgubil dar govora. ''no daj, še kaj o moji neizmerni lepoti povej,'' sem se žarežala in roko položila na njegovo. ''aha..so se pri tebi mogoče začeli pojavljati sledovi samovšečnosti, ha? Ne saj ne.temni lasje ki padajo in se kodrajo po njenem hrbtu se vijejo vse do zadnjice in še dlje.temne oči, ki se zagledajo vame in začnem se utapljati ter pozabim na vse veščine plavanja.polne ustnice, ki me strastno poljubijo in njen prifrknjen nos na sredini obraza.nikoli nisem razumel zakaj ni bila zadovoljna sama s sabo? popolno telo se nadaljuje in priključijo se dolge elegantne noge, ki se ponavadi končajo z visokimi petami. sploh imaš kakšne čevlje, ki ne bi imele vsaj 3 centimetre pete?'' me je nagajivo vprašal in predvidevala sem da je končal. pritisnila sem rdeč gumb na vrhu kamere in jo odložila na polico ter se mu usedla v naročje ter roke ovila okoli njegovega vratu in ga poljubila. tu se bom pa ustavila tudi jaz, da ne zaidem v podrobnosti, ki so poljubu sledile.
nika - 15 - bout' a year and a half - none
Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

muriah, jennifer delilah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: muriah, jennifer delilah   muriah, jennifer delilah EmptyTor Okt 09, 2012 12:52 am

mi je všeč, da je opis spisan v neki obliki rpg prispevka v prvi osebi in francozov sem vedno vesela. ^^ opis je potrjen. tukaj moraš izpolniti vse obvezne obrazce, mislim sicer da si jih že - poglej, če kateri še manjka. Wink sicer pa lahko odpreš plot page in začneš pisati. welcome! :3
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

muriah, jennifer delilah

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» caspian + delilah
» diamond, delilah isabella
» jennifer and lucrezia
» jimmy and jennifer
» jennifer & ryan [bus station]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: opisi-