all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
radford, callum dominic Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

radford, callum dominic Pravila
radford, callum dominic Zasnova
radford, callum dominic Oglasevanje
radford, callum dominic Map
radford, callum dominic Faceclaim
radford, callum dominic Canon
radford, callum dominic Wanted

radford, callum dominic Staff






radford, callum dominic Cbox
radford, callum dominic Spotlight
the leading lady

radford, callum dominic Leadinglady

the leading gentleman

radford, callum dominic Leadingmale

best friendly connection

radford, callum dominic Friends

best family

radford, callum dominic Family

best chemistry

radford, callum dominic Chemistry

honorary member

radford, callum dominic Member

biggest ego

radford, callum dominic Ego

biggest sweetheart

radford, callum dominic Sweetheart

should be a couple

radford, callum dominic Couple
radford, callum dominic Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 radford, callum dominic

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jonathan o'sheajonathan o'shea
real estate agentreal estate agent


Število prispevkov : 67
Reputation : 35
Join date : 03/11/2012
Kraj : port charles, usa

radford, callum dominic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: radford, callum dominic   radford, callum dominic EmptySob Nov 03, 2012 5:01 am

callum d. radford

radford, callum dominic Fz98q8
25 - surrey - film maker - straight - will higginson
Kadarkoli spregovorim o sebi, ima polovica vsaj kakšen pomislek, ostali pa rečenemu sploh ne verjamejo. Moje življenje je bilo in še vedno je precej zapleteno. Oče je, če verjamete ali ne, perzijskega porekla, nekateri sorodniki prihajajo celo iz Turčije, in to je nekako razlog za malce temnejšo polt, ki so jo sicer vedno pripisovali soncu. Kakorkoli že, naglas govori povsem drugo zgodbo. Prihajam iz Surreya, kjer sem še do lanskega leta, v najemniškem stanovanju, živel s sestro in mamo. Naša družina že dolga leta ni tista prava, oče si je nekje v Iranu poiskal drugo žensko in si ustvaril novo družino, in prav privoščim mu. Z mami nista bila srečna, in včasih se samo vprašam kakšno življenje bi živeli, če bi bila še vedno skupaj. Verjetno bi s sestro oba imela hudo okvaro sluha, ali pa bi jo že zdavnaj popihala iz države. No, jaz sem lansko leto kljub precej udobnem in varnem življenju nekako občutil željo po nečem drugačnem. Nekako mi je uspelo priti med ducat tistih, ki jim je bilo ponujeno uvajanje pri CNN-u, kjer sem nekaj mesece delal kot pomočnik dopisnika za New York, toda kaj kmalu sem se zavedal, da to pravzaprav ni zame. Kot snemalec nisem imel ravno pretirano veliko izkušenj za nastop na tv, zato se je ta izkušnja izkazala za precej neuporabno v smislu kariere na področju žurnalizma, dala pa mi je vedeti, da se dosti bolje znajdem na drugi strani kamere. Tistega leta sem najbrž porabil dobro polovica vsega privarčevanega denarja in kupil precej kul kamero, in to je bil tisti korak, ki sem ga dejansko moral narediti do 'sreče'. Življenje film makerja sicer ni lahko, živim iz dneva v dan, in verjetno več časa porabim za iskanje dela, kot pa za dejansko snemanje. Sicer sem posnel že precej reklam, nekaj časa sem delal celo na televiziji, pa sem kasneje ugotovil, da raje delam samostojno, kot pa da po meni hodijo ljudje, ki vedo manj o dejanskem snemanju kot jaz sam. V Surrey se od takrat naprej nisem vrnil več.

Živim v majhnem studijskem stanovanju sredi Mayberryja, mesta, za katerega si niti slučajno nisem upal reči, da bo nekoč moj dom. Vsak, ki se želi preseliti čez lužo, razmišlja o velikem jabolku, nekateri o Kaliforniji ali Washingtonu, jaz pa sem pristal v Severni Karolini, nekje bogu za hrbtom, ampak lahko rečem, da mi vse skupaj precej ustreza. Samo mesto ni dosti večje od Surreya in tudi ljudje so dober približek tistim doma. In če ljudje pravijo, da so Angležinje prave lepotice, verjetno še niso ugledali teh tukaj, so namreč prava paša za oči. Tudi to je eden izmed razlogov, da nad samo državo še ni za obupati, tu in tam se namreč še skrivajo normalni ljudje, polni energije in življenja. Seveda je ob kopici dela za slednje težko najti čas, toda kot samostojnemu podjetniku mi ni pretirano hudo. Že res da denar ne raste na drevesu, in da bi bilo včasih bolj pametno čas zapraviti za kaj drugega, toda navsezadnje štejem petindvajset let, in pri petdesetih verjetno ne bom več tako simpatičen in agilen kot sedaj.
nastja - 20 - six years - patrick gallagher
Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

radford, callum dominic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: radford, callum dominic   radford, callum dominic EmptySob Nov 03, 2012 6:10 am

hurrah for the second one. opis je potrjen ofc, obrazci so na istem mestu - prosim, izpolni vse potrebno, so obvezni. ^^
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

radford, callum dominic

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: opisi-