all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
city fountain, Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

city fountain, Pravila
city fountain, Zasnova
city fountain, Oglasevanje
city fountain, Map
city fountain, Faceclaim
city fountain, Canon
city fountain, Wanted

city fountain, Staff






city fountain, Cbox
city fountain, Spotlight
the leading lady

city fountain, Leadinglady

the leading gentleman

city fountain, Leadingmale

best friendly connection

city fountain, Friends

best family

city fountain, Family

best chemistry

city fountain, Chemistry

honorary member

city fountain, Member

biggest ego

city fountain, Ego

biggest sweetheart

city fountain, Sweetheart

should be a couple

city fountain, Couple
city fountain, Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 city fountain,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
baylea careybaylea carey

Število prispevkov : 47
Reputation : 8
Join date : 17/09/2012
Kraj : mayberry

city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: city fountain,   city fountain, EmptySre Sep 26, 2012 5:03 am

city fountain, 1
Nazaj na vrh Go down
GostGost


city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptySob Dec 01, 2012 11:11 pm

    city fountain, Noloe
    zaklenila je vrata za seboj ter stopila navzdol po ulici, ko se je na njenem obrazu zarisal nasmešek. sicer se je tudi sama zavedala, da je ni najpametnejše pustiti same, niti doma, niti kakorkoli drugam, vendar nekako je bila vesela, ko je kljub vsemu dobila izhod. pravzaprav se je počutila že kot najstnica, katera je vztrajno hotela ven, vendar je starši niso pustili in je bila posledično ves čas zaprta v hiši- to je bila tudi ona, le da so imel tokrat razloge, da to naredijo. navsezadnje, glede na to, kaj je počela zadnje čase sama s sabo in tisti poskus samomora, so imeli vso pravico, da ji niso zaupali, sploh ker ni kazala nobenih znakov, da hoče, da ji kakorkoli in kdorkoli pomaga. psihiatru definitivno ni imela posebne želje zaupati, že od samega začetka je bila nekako negativno usmerjena proti njemu, za vse ostale pa… hja, z družino si tako ali tako ni mogla kaj posebno pomagati, saj so bili tu le takrat, ko je grozila, da se bo pahnila na drug svet. prijatelji pa, nekako je imela občutek, da so se oddaljili ali pa se je ona sama- no, bolj verjetna je bila sigurno druga možnost, kajti zadnje čase res ni imela volje se pogovarjati z bilo kom- nekaj tistih izjem je seveda bilo, kot je bil harry, vendar pa pri teh nikoli zares ni prišla tema na to, zakaj to dela in kako se počuti. mogoče zato, ker je bila tudi pri njej sami tabu ali pa preprosto, ker ni želela o tem govoriti. no, nekako ni želela, vendar na dnu srca je vedela, da bi bilo mnogo bolje, da bi vse skupaj spravila na plan, vendar… nekako se preprosto ni mogla pripraviti do tega, ni bila sposobna tega. in posledično se je potem njeno življenje vrtelo v enem in istem začaranem krogu, kjer je le čakala, da izgubi še zadnji kanček razsodnosti ter se enkrat zares porine na drugo stran.

    pravzaprav niti ni vedela kam točno želi iti, le preprosto je hodila proti središču mesta, v rokah pa imela vrečko bombonov, katere si je malo prej kupila, na eni izmed stojnic, polni sladkarijam- preprosto je imela dneve, ko je dobila neustavljivo željo po sladkorju in ta je bil definitivno eden izmed teh. nadaljevala je s hojo, ko se je za trenutek zazrla v vsebino vrečke ter iskala točno določene bombone, zgolj zato, ker so imeli boljši okus, kot ostali, ko se je naenkrat v nekoga zaletela. »oh, oprosti, sploh nisem bila pozorna na…« je že začela, ko je končno dvignila pogled ter kakor, da bi jo zadelo kot strela iz jasnega, je naredila korak nazaj, na njenem obrazu pa je obstal izraz presenečenja, žalosti in obupa. ni ga pričakovala, ne sedaj, ne po vsem tem. čutila je, kako jo je naenkrat začelo stiskati pri srcu ter njeno dihanje je postalo hitrejše. »kaj za vraga počneš ti tukaj?« je dejala ter zopet stopila korak nazaj in odkimala z glavo. »po vsem tem, kar si mi storil se drzneš vrniti? sedaj?« je dejala ter čutila, kako so se ji v očeh naenkrat začele nabirati solze. bila je tako prekleto čustveno nestabilna, da jo je vsa zadeva zadela še huje, kot bi jo lahko. »odidi noah,« je zamrmrala ter začela zaradi vsega skupaj skoraj avtomatsko mečkati vrečko ter začutila je, kako so se ji začele tresti roke. »prosim,« je še dodala, vidno že na koncu svojih moči- eno samo srečanje jo je znalo pahniti na rob in vedela je, da bo potrebovala nekaj časa, da pride povsem k sebi. drznila si je dvigniti še enkrat pogled proti njemu. prekleto, še vedno je bil tako popoln kakor nekoč. morda celo preveč. in ravno to jo je zaslepilo prvič in pripeljalo do sem, kjer je danes.
Nazaj na vrh Go down
noah wardnoah ward

Število prispevkov : 25
Reputation : 13
Join date : 07/11/2012

city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptyNed Dec 02, 2012 5:17 am

    city fountain, Tumblr_m7qricw77e1ra39l0o6_500
  • tagged is his forever and always loved chloe smitten 3

    Dan je bil, odkrito rečeno, beden - toda vedel je, da ne bi smel soditi samo po tem, ko se je ozrl skozi okno in se zastrmel v oblake, ki so še vedno obkrožali nebo, grozeč, da bodo vsak hip prevladali, medtem ko je sonce sicer šibko, toda s pogumnim sijem pozdravljalo nebo. Trudilo se je kakor se je tudi sam trudil narisati še en očarljiv nasmešek in seči stranki v roko in s tem dokončati pred minutami sklenjen posel. saj ni bila ravno najtežja služba tega sveta, samo dobro si moral nakladati in imeti nek šarm na sebi, da so se ljudje bolj kot v stanovanje samo zaljubili v tvoje besede in v tvoj neopisljiv šarm. potem je bilo samo vprašanje minut kdaj bodo podali denar v tvojo dlan in sklenili posel s teboj. odkorakal je po stopnicah navzdol skupaj z vsemi papirji in sedel v avto pripravljen, da se odpravi domov in malce osveži potem pa si privošči krajši sprehod po mestu. drugega tako ali tako ni imel za početi. njegov urnik je bil prazen, doma se mu ni ljubilo biti in nekako je moral izkoristiti dan, ko se je po dolgem času rahlo sonce pojavilo na nebu. prižgal je avtomobil in se odpeljal proti domu, kjer je odložil na mizo vse danes zbrane papirje in si samo privoščil kozarec vode predno je spret odvihral ven, tokrat seveda brez ključev avtomobila, ampak v želji po sprehajanju in uživanju v svežem zraku.
    pot ga je pripeljala do mesta in okolice vodnjaka, ki je tam stal že odkar je sam pomnil. navsezadnje se samo mesto niti ni kaj preveč spremenilo. mogoče je prav to bilo prekletstvo majhnih mest, da niso ostala samo majhna, ampak značilna predvsem po svojem videzu, ki se je vlekel že leta in leta ter mogoče tudi stoletja, če si bil dovolj drzen, da si kaj takega seveda sploh pripomnil. njegov dan je kazal, da bo miren in prijeten dokler se vanj ni zaletela neka podoba za katero je lahko hitro ocenil, da je ženska toda šele, ko sta se njuna pogleda srečala je v njenih očeh lahko prepoznal chloe in ob tem se mu je naredil cmok v grlu, pospešil se je srčni utrip in noge so kar kričale, da pobegne stran kajti nekaj mu je pravilo, da vsega tega ne bo zmogel kot je seveda mislil na letalu ob prihodu, ko se niti ni spomnil v kakšnih okoliščinah se je med njima zalomilo in da je zaradi njene bolezni sedaj bil sploh tukaj. » hm, živim tukaj to je moje domače mesto,« je odgovoril, ko se je malce zbral in se seznanil s situacijo, ter si dal vedeti, da drugače ne boš šlo kot, da igra hladnega noaha in vztraja pri tem, da jo je pač prevaral in s tem deloma naredil tudi uslugo. » imam pravico. tukaj je moja družina in moj dom. enkrat sem se moral in to je ravno sedaj, « je dejal in skomignil z rameni v pogled pa ujel njen žalostni in razočaran pogled, ki ga je trgal na koščke in pogled je raje umaknil v tla kot pa da je ohranjal kontakt z njo na tej ravni. vseeno pa je opazil njene roke, ki so se pričele tresti in moral je narediti tisti korak naprej in njeno dlan v svojo. » če mi hočeš prisoliti klofuto mi jo lahko, ni se potrebno izživljati nad ubogo vrečko, « je dejal, čeprav je vedel da s svojo očarljivo šaljivostjo ne bo rešil ničesar in, da bo vse skupaj samo še huje. » ne mislim oditi, oprosti mi, ampak ne. « ni imel oditi niti zdaj niti kasneje, tega se je chloe preprosto morala zavedati in, če jo je enkrat spustil iz svojih rok je ni imel namena sedaj. » mislim si ne dolgujeva mar pogovora ? jaz vsaj opravičila ? saj mi ni potrebno oprostiti, vendar vem da je tista prevara bila napaka, « je pričel in zbral dovolj poguma, da je ob laži dvignil pogled proti njej in nadaljeval : » nekako sem ti naredil uslugo s tem, da se nisi poročila z mano. se ti ne zdi tako ? «



Nazadnje urejal/a noah ward Pon Dec 03, 2012 4:58 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
GostGost


city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptyNed Dec 02, 2012 11:35 pm

    city fountain, Noloe
    le odkimala je z glavo ob njegovih besedah ter čutila, kako so se ji vztrajno v očeh nabirale solze. prekleto, zakaj se je moral vrniti ravno sedaj? sedaj ko je počasi brodila čez vse to, malo po tem ko se je skoraj ubila, zaradi tega, ker je imela občutek, da njeno življenje nima več smisla? smisla, ki ga je izgubila s tem, ko jo je zapustil? in sedaj ko se je vrnil… pravzaprav se ji ni sanjalo, kako bo sprejela vse skupaj, nekako je imela občutek, da bo zadeva drsela le še navzdol. navsezadnje, kako bo, ko ga bo videla na ulici ter se spomnila, kaj vse bi lahko sedaj imela? ali še huje, ko ga bo videla v objemu z drugo žensko? pravzaprav je dvomila, da bo vse skupaj lahko mirno preživela. če se je prej hotela ubiti iz skoraj povsem neznanega razloga, bo sedaj še enkrat huje. praktično se je bala vse svoje prihodnosti od sedaj naprej, ko je bil on nazaj. »tako vseeno ti je zame, noah? ob tvoji vrnitvi se bo sedaj moje življenje zopet razbilo na koščke. če je to tisto, kar hočeš, čestitam. uspelo ti bo in to precej dobro« je zamrmrala s solznimi očmi. v njegovi bližini je bila preprosto tako šibka, kljub temu, da ga tako prekleto dolgo že ni videla, je imel še vedno enak vpliv nanjo. čutila je, kako so ji ustnice zadrhtele, ko se je dotaknil njenih rok ter prisilila se je, da je odmaknila pogled ter zadržača solze, kolikor se je dalo. »morda bi ti jo res morala, po vsem kar si mi naredil, vendar…« je začela ter se še vedno izogibala stika z njegovimi očmi in odkimala z glavo. »ne morem« je še dodala ter za trenutek zaprla oči, ko ji je po licu stekla solza. pretežko je bilo zanjo to vse skupaj.

    »bom pa odšla jaz,« si je zopet nekako pridobila samozavest v glas ter obrnila pogled proti njemu, direktno v njegove oči, da bi mu dokazala, da misli resno in noče njegove bližine. za trenutek je imela občutek, da mu kljub temu kako se je obnašal do vsega skupaj ni tako vseeno in morda se je za trenutek v njenih očeh zarisala iskrica ob tem spoznanju, nato se je pa vrnil tisti obupan, razočaran in žalosten izraz. najbrž je bila vse skupaj le iluzija, ker si je tako prekleto želela, da bi bila stvar drugačna. ja, to je bilo, drugega ni moglo biti. odkimala je z glavo ob njegovih besedah. »od tebe ne potrebujem več ničesar, niti pogovora, niti opravičila. vse si končal takrat ko si odšel in ne mislim zadev več pogrevati. med nama je bilo takrat konec in tako mora tudi ostati. to srečanje… bolje, da pozabiva« je dejala ter zopet stopila korak nazaj. »bom bila pa tokrat jaz tista, ki odide,« je še vedno vztrajala pri odhodu. res ni mogla ostati v njegovi bližini, niti minuto več. »uslugo?« se ni mogla upreti presenečenju v njenem glasu in njene ustnice so se ukrivile v črko o. »veš kaj si mi naredil? ti pokažem posledice tvojega odhoda?« je dejala, vrečko s sladkarijam zatlačila v torbo ter privihala rokave, pod katerim so se pokazale obveze. »tu spodaj se skrivajo posledice tvojega odhoda. in verjemi, nočeš vedeti kako izgledajo, nočeš vedeti, kaj vse sem hotela storiti, ko si odšel. ko si mi uničil življenje z eno samo potezo, dejanjem, ki ga očitno ne bom mogla nikoli pozabiti. ne bodo ostale le brazgotine na srcu, pač pa tudi tu. vidiš kaj je v bistvu povzročil tvoj odhod? ni bil usluga, še zdavnaj ne. to, da si me pustil pred oltarjem, je uničilo moje življenje, tebi je pa vseeno.«
Nazaj na vrh Go down
noah wardnoah ward

Število prispevkov : 25
Reputation : 13
Join date : 07/11/2012

city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptyPon Dec 03, 2012 5:11 am

    city fountain, Tumblr_m7qricw77e1ra39l0o6_500
  • tagged is his forever and always loved chloe smitten 3

    težko je bilo biti blizu nje in biti hkrati tako zelo daleč stran vsaj na duševni ravni. ona ga je sovražila sam pa nje ni mogel, kajti zato ni imel razloga, imel pa je dober razlog, da je sovražil samega sebe. bil je kreten, uničil jo je in sedaj se je še vrnil brez premisleka, da bi mogoče zanjo bilo bolje glede na njeno stanje, da je zanjo le mrtev in zakopan spomin katerega si ne želi obujati. in kaj je sedaj ponovno naredil ? naslikal se je tam, neumen kot je bil ji je prekrižal pot in na svoj obraz nadel laskav nasmešek ter se trudil prezreti dejstvo, da si je samo želel njene bližine in varnega objema. a bolje je bilo, da ga je sovražila kot pa, da bi jo razočaral s svojim početjem še toliko bolj. bolje je bilo zanjo, da ni vedela s kom se je skoraj poročila in njeno življenje bi bilo v takem primeru še toliko bolj uničeno. mogoče bi imela njega, toda nihče ni mogel zagotovo vedeti v kakšno pošast bi se šele spremenil malce kasneje čez nekaj let. » nočem biti nesramen, toda mar ne bi bil že čas, da bi pozabila name in na naju, ter preprosto vse to vzela bolj kot ne nevtralno ? « se je ponovno odzval hladno, čeprav so ga njene besede rezale in zbadale in najraje bi samega sebe prebutal na tistem mestu, ker je bil kreten in ni znal ceniti njene ljubezni in ni znal ravnati pravilno vsaj za njo, če že zase ni mogel in ni imel niti malo spoštovanja. » in ni mi vseeno zate. mislim pred časom si bila moja zaročenka nekako bom moral govoriti o tebi še mojim vnukom in naslednji ženi, ki bo želela vedeti mojo zgodovino, « je še zamrmral z osladnim nasmeškom, ki se mu je zdel eden izmed bolj kot ne uničujočih za njo, ker je tako zlahka vzel vsi situacijo. medtem pa, ko je ona drhtela in preveč dobro jo je poznal, da je videl tudi kako so se ji nabirale solze in prekleto samo tega si ni želel- njenih solz zaradi njega- kretena. njena dlan je delovala tako zelo krhko, ona je delovala tako zelo krhko in za vse je bil kriv on. on in samo on, nihče drug. nikogar drugega ni mogel kriviti kot zgolj sebe. » pomagalo bi ti vsaj malo, « je komentiral in spustil njeno dlan, ter skomignil z rameni. od mnogih bi pričakoval celoten napad na njega, toda to je bila chloe in bilo je logično, da je reagirala tako kot nje. stisnil je ustnice, ko je na njenem licu opazil solzo in ob tem je samo hitro umaknil pogled. kako naj bo hladen kreten, ko pa je ona jokala zaradi njega in drhtela ter prenašala vso bolečino, ki jo je prinesel očitno s svojim prihodom in tem srečanjem. » chloe se ne spomniš, da sem ti nekoč rekel, da zaradi kretenov ni nikoli vredno jokati ?« je zamrmral ne da bi zares gledal proti njej in zavzdihnil predno je nadaljeval: » tudi, če sem ta kreten jaz. «
    » zakaj si potem še vedno tu ? « je vprašal in ukrivil kotičke svojih ustnic v kisel nasmešek in pogledal proti njej in ujel neko zaigrano samozavest, čeprav je videl globoko v njo in je vedel, da niti malo ni tako kot je videti. seveda, da ji bo dovolil oditi, toda ne še sedaj, še nekaj časa jo je sebično potreboval v svoji bližini. » če se ima še zločinec pravico braniti so jo imam tudi jaz, chloe. « drezal je naravnost v osje gnezdo in v ponovno mrežo laži. kot, da je bedak vedel kaj bo rekel, da jo je prevaral pijan ali da je bila le zabava predno se popolnoma zaveže njej ? počasi mu je primanjkovalo filmov v glavi in scenarijev polnih bednih izgovorov, ki so na koncu vedno delovali in bi mogoče tudi v njegovem primeru. » vseeno mi je kdo bo odšel in kdo ne, « si je drznil presekati njene besede in ob tem stresel z glavo. iskal je nekaj kar ni mogel imeti in kar si v resnici ni želel imeti, samo spadalo je k njegovi bedni laži, katero je sestavil v svojem razlogu zakaj se ne bosta poročila. nekako je bolje biti nezvest kot pa kriminalec v njenih očeh, navadna ničla brez prihodnosti. njegov pogled je zmedeno segel proti njenem nenadnem premikanju in pred očmi so se mu pokazale obveze, ki so samo potrdile resnico, ki je prišla na njegova ušesa o njenem stanju in razlog je bil nekako dovolj jasen, da je tukaj. a vseeno ga je to presekalo na četrtine kmalu že na desetine, ker je krivda spet bila njegova. » ne govori mi, da mi je vseeno. sanja se ti ne kako zelo mi je vseeno, « je sklonil pogled in stisnil pest, ter razdrl tisto prekleto razdaljo med njima in ujel njene uničene roke med svoje in jih ponesel proti svojim prsim takoj, ko jih je spletel s svojimi dlanmi. » tukaj sem zaradi tebe, chloe, «je zamrmral rahlo namrščen. » nočem, da sem jasni krivec za tvojo smrt ali pa kaj podobnega, zaradi neumne napake. zaradi neke nepomembne ženske v mojem življenju. « mislil je resno, strogo resno. » nisem vreden tega. vreden sem tega, da opazujem v kotu kot največji bednik tvojo srečo, ne tvoje uničenje. « s pogledom je zdrsel preko njenih obvez in ob tem stisnil ustnice v ravno črto, njegov pogled pa se je počasi dvignil proti njej. » raje se izživljaj na meni kot na sebi chloe. prosim. «


Nazaj na vrh Go down
GostGost


city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptyPon Dec 03, 2012 8:33 am

    city fountain, Noloe
    načeloma je bila ona sama tista, nad katero je izvajala nasilje, vendar tokrat je bilo, kakor da se ji je roka avtomatsko dvignila ter mu primazala zaušnico, nato pa še vedno presenečeno zrla vanj, povsem presenečena, kako je lahko kaj takega rekel. »ljubila sem te, noah« je dejala skozi stisnjene zobe. »nameravala sva se poročiti, imeti otroke, preživeti življenje s teboj, to so bile moje sanje. ti pa se mi sedaj drzneš reči, da bi mogla vse skupaj že preboleti? nisem si mislila, da si padel tako nizko« je dejala ter čutila kako so se ji roke še vedno tresle ter čutila je, kako ji jo srce pospešeno bilo. kako je mogel? po vsem kar ji je naredil se sedaj še tako vesti do nje? očitno je bila vse skupaj res samo zabava zanj in ob tem spoznanju se ji je vztrajno trgalo srce, na vedno večje koščke. odkimala je z glavo ter si obrisala solze, ki so ji še vedno tekle. govoril je o prihodnosti, katere del je ona nekoč bila, sedaj pa… jo bo očitno zasedel nekdo drug, njegovo srce bo pripadalo drugi, ona pa… čeprav je vedela, da ga ne ljubi tako kot ga je nekoč, pravzaprav se je vztrajno prepričevala, da ga sovraži, pa je vseeno čutila, kako se ji srce še vedno vztrajno trga na koščke. »torej si že našel tisto, s katero se boš celo poročil in ne naredil tistega, kar si z mano?« je dvignila pogled proti njem ter si obrisala solze, navidez močna, čeprav je vedela, da jo bo spregledal- predolgo jo je poznal in vedel je, da čustev ni mogla nikakor skrivati. le odkimala je z glavo. vedel je da ne bi, nikakor. škodo, ki ji jo je povzročil z odhodom, se ni dalo popraviti, v to je bila popolnoma prepričana. »vem, vendar… vredno je jokati za tistim kar sva imela. in kar bi lahko imela« je dejala ter si znova obrisala solze. ne, res ni bilo vredno, vendar preprosto ni mogla ničesar storiti proti tem.

    »verjameš ali ne, vendar se jaz sprašujem enako,« je dodala ter se zazrla naokoli. zares bi mogla oditi, vendar noge ji preprosto tega niso dovolile, niso ji dovolile odkorakati stran, tako kot so njemu pred leti. sama za to ni imela srca, kljub temu kar ji je storil. »in če nočem slišati tvoje obrambe?« je prekrižala roke na prsih ter se zazrla vanj. res ni hotela vsega skupaj zopet pogrevati ter si potem zopet brisati solze. ne, na to ni bila pripravljena, ne zopet. preveč bolečine ji je ta stvar prinesla, da bi to vedno znova prenašala. »tebi je očitno tako ali tako za vse vseeno,« je zamrmrala bolj sebi kakor njemu ter pogled obrnila stran od njega. zares ni vedela od kdaj mu je bilo tako vseeno. je bilo tisto vse skupaj zaigrano? vsa leta, ki sta jih doživela skupaj? ni več vedela ali bi temu verjela ali ne. le odkimala je ob njegovih besedah, ko so se ji po licih zopet vsule solze. ne glede na to, kaj je rekel, je bilo več kot očitno, da mu je povsem vseeno zanjo, sploh glede na to, kako se je obnašal do nje. »kaj?« je zamrmrala ob njegovih besedah ter dvignila pogled proti njemu. »kaj, kako zaradi mene?« je dejala ter niti ni vedela kaj se dogaja ob tem v njeni glavi, le zmedeno je zrla vanj in posledično je skoraj avtomatsko prezrla, kako blizu ji je bil zaenkrat. »zakaj si potem tisto storil, noah? s čim sem si to zaslužila? kaj ti nisem dala, da si mi to naredil? ljubila sem te z vsem srcem, pripravljena dati življenje zate, ti si mi pa naredil to,« je dejala ter sklonila glavo, ko so se ji po licih še vedno tekle solze. »si me sploh kdaj ljubil, noah?« je dejala ter ob tem dvignila pogled proti njem. ni vedela, kako bi prenesla, če bi dobila negativen odgovor. ob njegovih naslednjih besedah je pa le odkimala ter še preden bi se zavedala, se je privila k njemu v objem ter solze so ji ob tem še vedno tekle po licih. »ne morem. kljub vsemu kar si mi naredil, želim da si srečen. tako kot z mano nisi mogel biti.«
Nazaj na vrh Go down
noah wardnoah ward

Število prispevkov : 25
Reputation : 13
Join date : 07/11/2012

city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptyTor Dec 04, 2012 5:17 am

    city fountain, Tumblr_m7qricw77e1ra39l0o6_500
  • tagged is his forever and always loved chloe smitten 3

    udarec si je zaslužil pa čeprav je kljub njegovem provociranju prišel nepričakovano. njegova dlan je segla proti licu in si rahlo podrgnil po skelečem mestu, na njegovem obrazu pa je kljub temu počival nasmešek. ni vedel koliko je ravno udarec pomagalo, a vsaj njena jeza se je s tem zmanjšala in mogoče ji je čisto malo odleglo. bolj kot sam udarec pa so ga bolele njene besede, ki so se vrezale v njegovo srce. resnično ni vedel kdaj je naredil tisti napačni korak, ki ni spravil samo njega v težave, ampak na drugi strani se je potapljal skupaj z njo in četudi jo je hotel obdržati varno ji ni mogel prizanesti popolnoma. nekako jo je moral rešiti poroke z njim, skupnega življenja, ljubezni in vseh spominov katere sta se delila s tem, da ji je prav povzročil tisto srčno bolečino, ki pri njej ni terjala tako zelo malo kot je sicer pri drugih, ki so se spravile na banjico sladoleda in tedensko objokovanje potem pa je bilo vse v redu. pri njej je terjalo to, da je zbolela in vsega je bil kriv on in zgolj on. » saj bi morala preboleti. nadaljevati svoje življenje in poslati kretena kot sem jaz k vragu. « prihranila bi si toliko tega, njemu pa toliko tega pokazala, ko bi veselo postopala naokoli in ji niti malo ne bi bilo mar ali je on nazaj v mestu in ne, ter kaj se nasploh dogaja z njim. ob njenem naslednjem vprašanju je samo pogledal proti njej in ponovno ukrivil ustnice v nasmešek predno je dejansko sploh odgovoril. odgovor je bil tako ali tako jasen : » ne chloe, « se je slišalo in za trenutek je spet spustil med njima tišino potem pa nadaljeval, ko ji je gledal v oči : » nisem je niti iskal in je za enkrat tudi ne mislim. « dejansko je bila ona edina katero si je želel, toda ni je mogel imeti. tudi, če bi mu odpustila, dala novo priložnost bi to bilo nepravično kajti zaslužila si je nekoga boljšega od njega pa čeprav ga je to bolelo, si je pravzaprav sam zakuhal to in sedaj je trpel zgolj posledice. » ni potrebe po obujanju spominov. kot sem že rekel je bolje, da narediš korak naprej in sem samo napaka v tvojem življenju, « si je zamrmral in sklenil roke medtem, ko se je njegov pogled umaknil stran od nje čisto na trenutek predno ga je spet vrnil na podobo katero je močno ljubil.

    » nekako imam pravico, da pojasnim chloe, « se je odzval in stresel z glavo in nadaljeval : » vsi jo imamo. šele potem lahko prideš sama do svojih zaključkov tudi, če bo najbolj beden izgovor leta. « drezal je v osje gnezdo s tem svojim pojasnilom, ki tako ali tako ni imel smisla, vsaj ne pravega. vse je bila navadna laž, izmišljotina in samo še eno razočaranje več z njegove strani. » ni mi vseeno, « ji je jasno pojasnil in se zazrl v njo z resnim pogledom. ni mu moglo biti vseeno, ne glede na to ali se je obnašal kot bedak ali ne, mu za njo nikoli ne bi moglo biti zares vseeno niti za kar se med njima dogaja. ni si želel takega razpleta, zapleta in konca, čeprav drugače se stvari niti niso mogle iziti, toda ni smela pa misliti da mu je vseeno. mogoče jo je v njenih očeh prevaral, izdal in še kaj hujšega v svojih, toda niti enkrat mu ni bilo zares malo mar za njo. » chloe slišal sem, da nisi dobro. da tvoje zdravje ni dobro in, le lahko naredim karkoli da se to poboljša bom to naredil. hotela ali ne, « je dejal, ko se je oprijel njenih ramen in jih stisnil tako, da je jasno gledala proti njemu in slišala vsako njegovo besedo. » vem,vem,vem kreten sem bil, « je dahnil in naslonil svoje čelo na njenega in se ugriznil v ustnice. » ljubil sem te na najbolj zmešan način, chloe. še vedno te…« v to preprosto ni mogla dvomiti samo, da je vso to ljubezen izražal na zelo, zelo slab način, ki jima ni prinašal ničesar dobrega. presenetil jo je njen objem in v tistem trenutku je tudi sam ovil svoje roke okoli njenega drobnega telesa prevzet od same sreče, da jo je objemal, poljubljal njene lase in ni si je želel spustiti. a moral jo bo. za vedno. » edino s teboj sem bil srečen, chloe. vsa te leta sem taval po svetu kot kreten in iskal srečo, toda ni je bilo ker tebe ni bilo ob meni. vem,da sem naredil napako, toda, če ti kaj pomeni mi tista ženska ni pomenila nič. nič v primerjavi s teboj, ki mi pomeniš vse. « zavzdihnil je in se odmaknil od nje, ter se ji rahlo nasmehnil s kislim nasmeškom na ustnicah.


Nazaj na vrh Go down
GostGost


city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptySre Dec 05, 2012 1:49 am

    city fountain, Noloe
    pravzaprav sploh ni znala pojasniti svojih občutkov s tistem trenutku. dejstvo, da se je vrnil nazaj ji je definitivno povsem, ampak zares povsem zmešalo glavo. če je v tem času, ko ga ni bilo, počasi skušala kolikor toliko se spraviti nazaj k sebi, življenje na svoje tire, je sedaj vse skupaj padlo v vodo. imela je občutek, da bo vse skupaj še enkrat bolj bolelo, kot jo je tedaj, ko ga ni bilo. sploh ni hotela pomisliti na to, kako bo, ko ga bo videla z drugo. to je seveda pričakovala in že res, da se ji je ob tem srce znova trgalo na koščke, je vedela, da se bo morala tako ali drugače sprijazniti. ona že dolgo ni bila več del njegovega življenja in posledično ne bi smelo biti nič nenavadnega, če je ob njem že kakšno novo dekle. vendar kako pa bo to sprejela, ko ga bo v bistvu videla z drugo, pa se ji ni sanjalo. v bistvu sploh več ni želela misliti na to stvar, preprosto jo je preveč bolelo. »ne sanja se ti, kaj mi je vse skupaj povzročilo. ni lahko preboleti, nikakor. morda bi te res morala, s tistim dnem ko si odšel, vendar najbrž je obema jasno, da za kaj takega nimam srca, preprosto nisem sposobna tega, vsega skupaj je bilo… preveč, da bi prebolela v vsem tem času. in če še kombinirava mojo bolezen, potem veš kako je,« je zavzdihnila ter se prisilila, da je odmaknila pogled od njega ter nekajkrat zamežikala, ko je zaradi solz dobila meglen vid. ni se bila sposobna obrniti nazaj k njemu ob njegovem odgovoru, pa čeprav je morala priznati, da ji je za trenutek postalo bolj toplo pri srcu. očitno le še ni našel nadomestila zanjo in posledično si je dovolila, tam nekje na dnu srca upati, da se bodo stvari uredile. vedela je, da bi ji vsak rekel, da je trapasta, ker mu je v bistvu nameravala odpustiti, vendar takšna je bila, sploh ko se je zadeva tikala njega. lahko bi mu oprostila vse, le… ni bila povsem prepričana, če bi lahko na vse skupaj tudi pozabila. »oh,… tako torej« je bilo vse kar je bila sposobna spraviti iz sebe ter kljub vsemu se ji je na obrazu za trenutek, ampak res kratek trenutek zarisal nasmešek na obrazu. »čeprav vem, da bi morala, nate gledati tako ne glede na vse, kot na napako, tega ne morem. nisi bil napaka, noah. vem, da bi morala spremeniti mnenje, vendar trenutki ob tebi so bili najsrečnejši trenutki v mojem življenju« je dejala ter zavzdihnila ob tem pa se za trenutek zazrla vanj. res ji je nekoč pomenil prav vse.

    »morda jo imaš, vendar jaz ne nameravam poslušati izgovorov. če bi me imel za res rad, tega nikoli ne bi storil. to pojasni vse,« je vztrajala pri svojem, z narahlo dvignjeno glavo. res ni nameravala popuščati, pod nobenim pogojem. pa ne zato, ker res ne bi hotela slišati, vendar pa je hkrati preprosto vedela, da bi vse skupaj preveč bolelo. preprosto ni mogla vsega skupaj slišati, ne sedaj. »tvoja dejanja kažejo drugače,« tudi tu ni popuščala ter skomignila z rameni, češ da tako ali tako ne more tu nič, če mu je bilo tako prekleto vseeno zanjo. in res ni mogla. navsezadnje pa, vse skupaj je bila njegova, ne njena izbira, tako da na kratko tu ni imela nobene besede več, niti razglabljati o tem ni hotela. preprosto preobčutljiva tema zanjo. »torej sem se morala poskusiti ubiti, da sem si zopet zaslužila tvojo pozornost?« je naenkrat bruhnilo iz nje ob njegovih besedah ter ob tem je čutila solze v njenih očeh. res ni bilo pošteno, če se je samo zaradi tega vrnil, ker je grozila s smrtjo. če se drugače ne bi, je že pomenilo, da mu ni pomenila blazno veliko. tako je le s solzami v očeh odkimala, ko jo je prijel za rame ter je bila prisiljena se zazreti vanj. preprosto je… preveč bolelo, vsaka nova stvar. »kaj?« je zamrmrala ter ga narahlo prijela za roke, medtem ko se je zazrla v njegove oči. »kako… zakaj si mi potem to naredil, noah?« je dejala s solzami v očeh ter čutila kako so se ji roke začele tresti. »daj mi preklet razlog zakaj si potem to naredil,« je dejala s tišjim glasom, ki se je že tresel ter še zavedala se ni, kdaj je pristala v njegovem objemu. vendar… bilo je tako domače in čutila je, kako ji je srce začelo pospešeno biti. to je bilo tisto, kar je tako prekleto pogrešala. »še vedno ne razumem, zakaj si potem naredil to, noah« je dejala ter ko jo je izpustil iz objema, stopila korak nazaj ter se s solznimi očmi zopet zazrla vanj. res ni razumela, ni mogla razumeti. nikakor.
Nazaj na vrh Go down
noah wardnoah ward

Število prispevkov : 25
Reputation : 13
Join date : 07/11/2012

city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, EmptySob Dec 08, 2012 10:24 pm

    city fountain, Tumblr_m7qricw77e1ra39l0o6_500
  • tagged is his forever and always loved chloe smitten 3

    ni bilo pravično do nje, da se je vrnil nazaj po možnosti še večji kreten kot je bil, toda edino z njenim sovraštvom in njenim prezirom se je lahko držal stran od nje in ji prihranil kakšno dodatno bolečino, katero bi ji znal zadati. tako ali tako v njeno življenje že od samega začetka ni prinesel čisto nič dobrega pa čeprav je ona lahko verjela v drugačno mnenje in v njuno ljubezen. da, bila je tam od vedno tudi z njegove strani,a ljubezen preprosto ni dovolj, če je eden v razmerju razočaranje še sam zase. ni jima bilo usojeno in ne glede na to kako zelo mu je bilo težko priznati ji je bilo bolje brez njega. » ne pravzaprav ne vem, ker ne smeš kriviti bolezni. samo sebe lahko, da si nisi dovolila preboleti chloe. « njegove besede zagotovo niso mogle pomagati in tega se je sam zavedal, vendar ni mogel iz svoje kože. ves ta čas se je trudil do nje biti hladen in brez kakršnih koli čustev, v resnici pa je bilo vse tako zelo drugačno. želel si je povedati resnico, ji dati vedeti da nikoli ni izdal njene ljubezni ter njunega razmerja, a ne glede na to kako je resnico ali laž obrnil vedno je vse prišlo do tega, da jo je zapustil in pobegnil. kakorkoli je obrnil situacije ni olajšal, poboljšal in je bilo bolje vztrajati pri že priznanem pa čeprav je z vsako sekundo postajala vse večja in debelejša laž. njene solze so še vedno polnile kotičke in sam je le stal tam pred njo z rokami v žepih in s pogledom begal naokoli. » ne govori tega, « se je obranil od njenih besed, ki so mu nakazale, da je o njemu še vedno imela mnenje kot da ji je prinesel zvezde z neba. » bila je napaka in sama dobro veš, da več kot očitno nisem tisto, kar si sama mislila da sem. « stresel je z glavo ob vzdihu in s pogledom ozrl njen prelep obraz, ter stisnil ustnice ob svojih besedah. » in dobro si rekla. trenutki ob meni so bili. teh trenutkov več ni in tistega noaha ni več.« umrl je tako ali tako predno si je sploh dovolil zaživeti in to je edina stvar, ki jo bo najdlje obžaloval v svojem življenju.
    » ne strinjam se. to ali sem te imel zares rad ali ne, ne vpliva na nek nepomemben seks brez čustev, « je zamrmral in opravičeval še naprej trmasto zadevo, ki je nikoli ni storil. » nisem te prevaral na čustveni ravni chloe. tukaj je razlika pa čeprav se sliši kot najbolj bedno opravičilo je to resnica, « je nadaljeval in se soočil z njo takoj, ko je zaključil kar je imel trenutno za povedati. ni se mu dalo voditi trme z njo. tako ali tako je bilo bolje misliti, da mu je popolnoma vseeno kot, da bi pokazal da mu ni in jo ponovno povlekel na njegovo pot in tako vodil skupno v ponoven propad. enkrat jo je že zlomil sedaj si ni smel privoščiti storiti tega- namerno ali nenamerno. » nisem tako mislil, « je dejal in z glavo še dodatno nakazal zanikanje njenih besed, ko je odkimal. » bolje je bilo, da sem bil dlje od tebe. me zame, ampak zate. toda drugače nisem mogel reagirati ob novici, da si…« kakorkoli je obrnil se je slišalo točno tako kot je sama rekla malo prej. njegova pozornost je bila popolnoma usmerjena proti njej takoj, ko je novica prišla na njegova ušesa. oprijel se je njenih ramen in jo prisilil v kontakt z njim in njen pogled preusmeril nase. ni ji znal pojasniti, ni si znal izmisliti dovolj dobrega razloga zakaj je to naredil. no, laž si je izmislil, ker je bilo lažje priznati prevaro kot pa dejstvo, da je popolnoma razočaral. zakaj pa jo je zlagano prevaral ? to je bil problem. » ne vem, « je dahnil in stresel z glavo iz samega obupa. » ni nekega razloga zakaj greš več s fanti, se napiješ in prebudiš ob neznanki, ki ti ne pomeni nič, « je dahnil iz sebe tipični izgovor in jo spustil iz svojega prijema in naredil korak stran od nje. » drugače ne znam pojasniti. «


Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


city fountain, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: city fountain,   city fountain, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

city fountain,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» leila & valentin [city's fountain]
» fountain,
» city library,
» chelsea & ella [fountain]
» arianna & beatrice [fountain]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: past conversations-