all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
odsotnosti Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

odsotnosti Pravila
odsotnosti Zasnova
odsotnosti Oglasevanje
odsotnosti Map
odsotnosti Faceclaim
odsotnosti Canon
odsotnosti Wanted

odsotnosti Staff






odsotnosti Cbox
odsotnosti Spotlight
the leading lady

odsotnosti Leadinglady

the leading gentleman

odsotnosti Leadingmale

best friendly connection

odsotnosti Friends

best family

odsotnosti Family

best chemistry

odsotnosti Chemistry

honorary member

odsotnosti Member

biggest ego

odsotnosti Ego

biggest sweetheart

odsotnosti Sweetheart

should be a couple

odsotnosti Couple
odsotnosti Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 odsotnosti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Jun 03, 2013 6:42 am

    v primeru daljše odsotnosti (več kot tri dni) nas obvestite v tej temi - če ne drugega že zato, da se vaši sopisci ne bodo spraševali, kam ste izginili.
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
rosemarie westwoodrosemarie westwood
divorce lawyerdivorce lawyer


Število prispevkov : 97
Reputation : 40
Join date : 02/10/2012
Kraj : mayberry, nc

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jun 15, 2013 6:03 am

od danes pa do petka najverjetneje ne bo kaj dosti od mene, ker so ustni in se je treba še malo pomatrat za knigami. velja za rosemarie in trevorja.
Nazaj na vrh Go down
nathan showalternathan showalter
taxi drivertaxi driver


Število prispevkov : 7
Reputation : 2
Join date : 18/06/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyTor Jun 18, 2013 7:05 am


zaključila s šolo za letos in grem v sredo s sošolci na vikend. do ponedeljka enkrat bomo nazaj. ostanite najbolši :3
nathan, nick, delilah
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyTor Jun 18, 2013 8:26 pm


    saj vem, da nism še ravno začela pisat in sodelovat tukaj gor, za kar mi je res žal, ampak trenutno sm zaposlena z učenjem, ker morm dat še tistih par izpitov skoz. (: kot sm že nekje omenila, bom do 5. julija bolj tako-tako s sodelovanjem, potem pa obljubim, da bom pridna in vsem odpisala. ^^ samo toliko, da vam bo jasno, zakaj tu "zabušavam". ;D stay awesome :3
Nazaj na vrh Go down
lucia everettlucia everett
student of architecturestudent of architecture


Število prispevkov : 8
Reputation : 0
Join date : 18/06/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Jun 21, 2013 6:47 am

Vem, da še nimam nitiopisa končanega, ampak gremo na morje(danes) in pridemo okoli osmega julija
Nazaj na vrh Go down
brittani navarrobrittani navarro
fashion journalistfashion journalist


Število prispevkov : 13
Reputation : 0
Join date : 13/06/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyNed Jun 23, 2013 4:18 am

    v bistvu nebom odsotna, samo internet na racunalniku mi je sel in nimam dostopa, tako da nebo postov dokler ga ne vzpostavimo nazaj.
Nazaj na vrh Go down
cassie kochcassie koch
pilates instructorpilates instructor


Število prispevkov : 29
Reputation : 3
Join date : 22/06/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Jun 24, 2013 3:36 am

ubistvu nebom lih čist odsotna sam nwm kok bom kej gor kr grem na ohrid do druge sobote Smile
Nazaj na vrh Go down
beatrice parkerbeatrice parker
professional ballet dancerprofessional ballet dancer


Število prispevkov : 45
Reputation : 4
Join date : 08/10/2012

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Jun 26, 2013 8:34 pm

well počitnice so v polnem teku, moj urnik je pa totalno nabit. zaradi pomanjkanja časa me na forumčku ne bo kar lep čas, tja do 14 dni.
Nazaj na vrh Go down
gael mckinnelygael mckinnely
waiterwaiter


Število prispevkov : 86
Reputation : 47
Join date : 07/11/2012
Kraj : port charles, la, us

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySre Jun 26, 2013 10:52 pm


guys, evo, jaz grem jutri opoldan na morje. in se menda, nisem čisto ziher, ampak menda, vrnem v nedeljo, 7. julija. do takrat se najbrž sploh ne bom mogla oglasit, ker doli nimamo interneta, tako da.. se slišimo mogoče kaj v cboxu, če kje zahaklam kak wifi. umm. vem, da mam ene par dolgov, ampak trenutno sem res brez vsakega navdiha. bom poskusla danes kaj odpisat, upam, da mi rata. (: oja in tole velja tud za katie, ofc.

puse! smitten 1

Nazaj na vrh Go down
grace browngrace brown
bookstore ownerbookstore owner


Število prispevkov : 76
Reputation : 19
Join date : 28/10/2012
Kraj : port charles, la

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Jun 28, 2013 12:29 am


    sporočam, da je razlog za mojo odsotnost nepričakovan odhod na morje, kjer bom do torka. takrat lahko tudi pricakujete vse odgovore, ker sem tu komaj dobila en wifi, da lahko zdaj to sporocam. have fun guys. smitten 1
Nazaj na vrh Go down
julian wyattjulian wyatt

Število prispevkov : 57
Reputation : 20
Join date : 29/11/2012

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Jun 28, 2013 1:34 am

Se opravicujem vsem, ki cakate na moj opis in sodelovanje. Ce boste se vedno za, da nade povezave ostanejo take kot smo se dogovorili lahko za vikend pricakujete moj opis in seveda zacetek mojega pisanja. Moj razlog za odsotnost so bile obveznosti nafaksu (izpiti, kolokviji..) saj so nam vse skupaj naprtali v zadnjih dveh tednih. Še enkrat se opravičujem in se veselim sodelovanja. Razlog zakaj se opisem sele za vikend je to, da trenutno dostopam do interneta samo s telefonom.
See ya soon. Smile
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Jul 01, 2013 7:05 am

    torej, na žalost se oglašam tukaj ker me naslednji teden čaka oratorij in to pomeni 24 ur neprestane prisotnosti tam tako da me ne bo skoraj nič doma. se opravičujem tistim, ki že nekaj časa čakajo na moje odgovore in se bom potrudila naslednji vikend, da jih vse spišem.
    till than, stay in flowers darlings!

    marion and lincoln.
Nazaj na vrh Go down
adrianna bradfordadrianna bradford
librarianlibrarian


Število prispevkov : 21
Reputation : 4
Join date : 19/06/2013
Kraj : port charles, louisiana

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Jul 01, 2013 7:43 pm

adrianna
guys, mene ne bo od jutri do ponedeljka ker gremo z ekipo v Izolo na turnir. wifi bo pomoje sam kje v kakšnem baru, vas bo pršla takrat mal pogledat na telefonu. do takrat pa, stay lovely smitten2 
Nazaj na vrh Go down
zoey wardzoey ward
student of medicinestudent of medicine


Število prispevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 06/07/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 06, 2013 10:16 am

čeprav sem komaj zaključila opis me ne bo od ju3 pa do ponedeljka. Have fun ! Wink
Nazaj na vrh Go down
naomi showalternaomi showalter
business and economics studentbusiness and economics student


Število prispevkov : 9
Reputation : 0
Join date : 01/07/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 06, 2013 7:39 pm

    mene od jutri popoldne in do sobote ne bo. mogoče bom kdaj šla kej pogledat vmes, vendar ne pričakujte odgovorov. stay awesome! srcek 
Nazaj na vrh Go down
rosemarie westwoodrosemarie westwood
divorce lawyerdivorce lawyer


Število prispevkov : 97
Reputation : 40
Join date : 02/10/2012
Kraj : mayberry, nc

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Jul 08, 2013 8:29 am

moje sporočilo velja najprej za pretekli teden, ko me ni bilo na forumu, ker sem bila brez interneta, potem pa še za prihodnjih nekaj dni, ker pomagam pri neki prireditvi in bom zelo na tesnem s časom. odpisovala bom na dogodku in tu in tam če bo čas še na kak post, sicer pa od mene vsaj do torka ne bo kaj dosti.

velja za rosemarie in trevorja.
Nazaj na vrh Go down
nick navarronick navarro
pr agentpr agent


Število prispevkov : 26
Reputation : 14
Join date : 10/06/2013
Kraj : arizona

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPon Jul 08, 2013 8:52 am


hja, julija delam v neki firmi, kjer pustim vso svojo energijo in več ali manj tudi ves svoj čas, tako da nekega navala pisanja raje ne pričakujte od mene. bom poskusila spisat med vikendi kaj skupaj, čeprav je res, da me tudi takrat največkrat ni doma. ampak se bom potrudila, vsaj na dogodku, obljubim.
nathan, nick, delilah
Nazaj na vrh Go down
evelyn navarroevelyn navarro
art gallery ownerart gallery owner


Število prispevkov : 110
Reputation : 60
Join date : 06/10/2012

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyPet Jul 12, 2013 3:25 am

živijo, tole pišem v imenu sandre: internet ji je nekaj zaštekal, nekaj časa je ne bo in to velja za njene like. dokler se ne vrne, se glede administratorskih zadev kamot obračajte name (sarah). in seveda, uživajte še naprej.^^
Nazaj na vrh Go down
colton parkercolton parker
tv series producertv series producer


Število prispevkov : 85
Reputation : 44
Join date : 20/10/2012
Kraj : port charles, louisiana

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 13, 2013 9:39 am

tudi ana poka na morje, don't miss me too much. velja pa od ponedeljka, 15. pa do naslednje srede, torej 24.7. do takrat pa be nice in don't let this forum down or you'll have to deal with me! byeeez. veja za coltona, marie in astrid smitten 1
Nazaj na vrh Go down
cassie kochcassie koch
pilates instructorpilates instructor


Število prispevkov : 29
Reputation : 3
Join date : 22/06/2013

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 13, 2013 8:56 pm

    js se bom tud spokala na morje, od jutri pa do drugega vikenda enkrat. nevem še točno.
Nazaj na vrh Go down
rosemarie westwoodrosemarie westwood
divorce lawyerdivorce lawyer


Število prispevkov : 97
Reputation : 40
Join date : 02/10/2012
Kraj : mayberry, nc

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyNed Jul 14, 2013 10:16 am

torej, jaz grem pa malo uživat na morje in sicer od nedelje, 14. 7. pa do naslednje nedelje, 21. uživajte in se vidimo naslednji ponedeljek. (:
velja za rosie in trevorja.
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptyNed Jul 14, 2013 11:21 pm


    guys, jaz odhajam do sobote v hribe! stay in flowers, jaz pa vas bom ob kaki priložnosti prišla pogledat če kje najdem signal.  smitten 3 
Nazaj na vrh Go down
adrianna bradfordadrianna bradford
librarianlibrarian


Število prispevkov : 21
Reputation : 4
Join date : 19/06/2013
Kraj : port charles, louisiana

odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti EmptySob Jul 20, 2013 2:35 am

i'm going to the seaside. ne bo me pa do 1. avgusta Smile stay lovely smitten2 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: odsotnosti   odsotnosti Empty

Nazaj na vrh Go down
 

odsotnosti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: info box-