all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
chatterbox Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

chatterbox Pravila
chatterbox Zasnova
chatterbox Oglasevanje
chatterbox Map
chatterbox Faceclaim
chatterbox Canon
chatterbox Wanted

chatterbox Staff






chatterbox Cbox
chatterbox Spotlight
the leading lady

chatterbox Leadinglady

the leading gentleman

chatterbox Leadingmale

best friendly connection

chatterbox Friends

best family

chatterbox Family

best chemistry

chatterbox Chemistry

honorary member

chatterbox Member

biggest ego

chatterbox Ego

biggest sweetheart

chatterbox Sweetheart

should be a couple

chatterbox Couple
chatterbox Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 chatterbox

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jackson sheridanjackson sheridan
student of mathematics and physicsstudent of mathematics and physics


Število prispevkov : 121
Reputation : 34
Join date : 04/10/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 09, 2013 2:09 am

    you know how this goes right? pogovori o vsem mogočem, kar vam pade na pamet, zaporedni posti pa seveda niso dovoljeni (:
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 6:01 am

    oh tale tema še vedno sameva. sooo, how are we?
    forum je spet back on track in nekako se sedaj spravljam, da bom malo bolj začela pisati z lincoln.
    hihi, sicer pa jej šole je skorajda konec. sonček sije in nekako je že skoraj prevroče.
Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 6:07 am

cvox > chatterbox. (:

jst sploh nimam več občutka za šolo/počitnice, ker je vsak dan isti, ko itak delam cele dneve ali pa visim doma. what a bore. Razz

sicer pa ja. komaj čakam da mate konc te mature in bodo objavl rezultate in potem končno izvem a sem sprejeta na faks al sem zajebala si celo življenje, lolz. -.-
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
sophie rochersophie rocher
librarianlibrarian


Število prispevkov : 14
Reputation : 2
Join date : 14/06/2013

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 6:20 am

    aw, držim pesti zate ^^ do mature imam še lep čas (hvala bogu) :p
    katera dva predmeta pa si si izbrala?
Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 6:22 am

sklepam da se je to navezovalo name? XD nimam jst mature letos, sem jo imela že lani. samo čakam da jo ostali naredijo, da se objavijo točke in zvem, če sem sprejeta na faks, glede na to, da sm se letos po treh tednih faksa odločila, da mi ne diši in začela pavzirat. (: sem mela pa na maturi zgodovino in francoščino. fun.
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 6:25 am

    oh a ni zdej nek nov sistem pri zgodovini? mislim saj je verjetno bil tudi že lani, samo pač da se vsaj snov jemlje. jaz imam še dve leti do mature oziroma naslednje leto se moramo odločit pa sem malo razmišljala med geografijo in zgodovino potem za drugi predmet pa sociologijo in psihologijo. idk what to take? :3
Nazaj na vrh Go down
brian bradfordbrian bradford
sports journalistsports journalist


Število prispevkov : 135
Reputation : 54
Join date : 02/10/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 9:25 am

jaz bom vzela sociologijo in zgodovino. pri angli sem se spravila na višji nivo, ampak zdaj res nočem razmišljati o tem kakšne živčne navale bom imele v obdobju tega časa naslednje leto haha :3
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 8:19 pm

    oh angleščina višji nivo. heh, jaz sem tudi enkrat o tem premišljevala samo me je strah da bom potem bleda, ko bo enkrat prišlo do tega da bom mogla dejansko reševati tam test. i mean, moja angleščina je boljša pri govoru in slabša pri pisanju ampak saj nekako se to še vse da urediti, yeah? :3
    OH NEW CANNONS! oooh, they look so amazing hahha. jaz sem premišljevala da bi si še en lik delala but have no idea what/when/why. smitten 1
Nazaj na vrh Go down
ariadna o'sheaariadna o'shea
kindergarten teacherkindergarten teacher


Število prispevkov : 102
Reputation : 30
Join date : 02/10/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 8:32 pm

    vsi ste neki družboslovci tule, hah. jst sm pa vzela biologijo pa psihologijo, ampak dobro, sem misnla d bo huje kot sem pričakovala, haha. zdaj mamo še tist ustni pol pa na rezultate čakat, hjoj. upam d bo dost točk, d bom sprejeta na psihologijo, kr drgač res nwm kaj bo. Razz matematka višji nivo je bil čist u izi, edin za anglco me je strah hjaa.(: prav fauš sm vsem k majo tam naravni talent xd

    in novi canoni wiuuu! i love them. eno ženščino bi si tud jaz naredila, ampak nimam idej glede playbya sploh, potem pa še koga vzeti točno... hja, komplikacije, komplikacje xd
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyNed Jun 16, 2013 8:38 pm

    mah jaz pri izgovorjavi mi gre precej dobro pa še srečo imam ker (at least people say that) imam britanski naglas. oziroma na splošno mi gredo naglasi dobro. samo ko pa pride do časov se mi pa ustavi oziroma grem na to kako se mi stavek sliši in včasih je okej včasih pa ne. xD
    uff jaz bi si naredila nek blond play by, in nekaj sem študirala da bi rosemary rekla ko se prikaže na forumu za eno povezavo but have no ideas if i will. mislim ne vem še čisto točno ker tudi še lin nisem čisto spravila v tek. i will see. (:
Nazaj na vrh Go down
jonathan o'sheajonathan o'shea
real estate agentreal estate agent


Število prispevkov : 67
Reputation : 35
Join date : 03/11/2012
Kraj : port charles, usa

chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox EmptyPon Jun 17, 2013 2:30 am

ah, jst sm pa mela maturo dve leti nazaj in sm isto mela psihologijo in biologijo Razz in angleščino višji nivo, ki sem jo boljše pisala kot slovenščino haha ^^
ampak itak zdej delam nič, oziroma fotkam pridno kot mravljica Very Happy tak da nakoncu prežvim ful dosti časa na računalniku, lenarim + delam! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


chatterbox Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chatterbox   chatterbox Empty

Nazaj na vrh Go down
 

chatterbox

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: tonight we are young-