all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
mckinnely, marion edith Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

mckinnely, marion edith Pravila
mckinnely, marion edith Zasnova
mckinnely, marion edith Oglasevanje
mckinnely, marion edith Map
mckinnely, marion edith Faceclaim
mckinnely, marion edith Canon
mckinnely, marion edith Wanted

mckinnely, marion edith Staff






mckinnely, marion edith Cbox
mckinnely, marion edith Spotlight
the leading lady

mckinnely, marion edith Leadinglady

the leading gentleman

mckinnely, marion edith Leadingmale

best friendly connection

mckinnely, marion edith Friends

best family

mckinnely, marion edith Family

best chemistry

mckinnely, marion edith Chemistry

honorary member

mckinnely, marion edith Member

biggest ego

mckinnely, marion edith Ego

biggest sweetheart

mckinnely, marion edith Sweetheart

should be a couple

mckinnely, marion edith Couple
mckinnely, marion edith Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 mckinnely, marion edith

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
marion mckinnelymarion mckinnely
bakerbaker


Število prispevkov : 48
Reputation : 10
Join date : 04/12/2012
Kraj : mayberry, nc

mckinnely, marion edith Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mckinnely, marion edith   mckinnely, marion edith EmptyTor Jun 18, 2013 5:48 am



MARION EDITH MCKINNELY

-

mckinnely, marion edith Marionon
23 • BAKER• SAM ROLLINSON


edith je bilo ime moje mame in spomnim se kako me je oče včasih klical po tem imenu. takrat je imel po vsej verjetnosti v desni roki steklenico žganja in v drugi roki cigareto, ki je končala na mojih stegnih ali vratu mojega brata. ne, najino otroštvo nikoli ni bilo z rožicami postlano. edino s čimer sva imela srečo je bilo to, da sva kasirala polovične udarce in je imel tako ponavadi delo samo z enim. bila sva sama proti celotnem svetu, čeprav se nikakor nisva mogla primerjati z super junaki. bila sva mali kuzlici, ki staremu nikdar nista vračala udarcev pač pa sta poleg nasilja zamolčala še mnogo reči. v naši hiši nikoli ni bilo prav lepo. mama je umrla ko je rodila naju z gaelom in oče nama nikdar ni odpustil, da je umrla ko naju je spravljala na svet. namesto, da bi lepo skrbel za naju nama je z vsakim dnem vračal, dokler ga na koncu pri mojih petnajstih nekega oktobra ni pobralo. preprosto ni ga bilo domov in gael je bil prepričan, da se je preveč napil in ni bil zmožen prisrati domov in nekako sva oba samo čakala na udarce in tisto kar je ponavadi sledilo. vse kar sva dobila je bil nenadno trkanje in policija, ki naju je odpeljala na socialno in so naju potem ločili.
*
mlad par, ki me je dobil v roke je bil prepričan, da me lahko spremeni. da mi lahko omogoči življenje, ki ga prej nisem imela. po svoje sem ju razumela in trudila sta se na vse mogoče načine. vpisala sta me v baletno šolo in če bi mi bilo kaj do tega bi danes lahko stala na velikih odrih, a to nekako ni bilo zame. nisem bila take sorte človeka, ki bi dala karkoli na kulturo in plesanje v baletnih copatkih je bila zadnja stvar, ki sem si jo sploh želela. namesto plesa sem bila dobra v kuhanju in peki, ki me je sproščala. arome hrane so me popeljale v popolnoma nov svet in namesto učenja sem se vedno raje posvečala novim receptom. landon kakor je bilo ime mojemu novemu očetu je bil specializiran kuhar v neki imenitni restavraciji in po pričakovanjih sodeč sta me z mell neskončno podpirala in mi nudila topel dom in nežno roko, ki sem jo v času odraščanja še kako potrebovala.
*
sanjarila sem o tem kako lepo bi bilo imeti pravo družino. pravo mamo, ki bi me imela resnično rada. brata, ki bi lahko bil ob meni. in normalnega očeta, kateremu želja ne bi bili zgolj trdi udarci in posiljevanje lastnih dveh otrok. življenje z mell in lanom je trajalo zgolj tri leta potem pa nisem več zdržala in sem pri svojih osemnajstih odšla v port charles. zaposlila sem se v pekarnici, saj je bila kuharska šola edina izobrazba, ki sem jo imela. seveda sem imela velika sanje o tem, kako bi lahko postala svetovna kuharica in bi nekoč lahko gael napisal knjigo o meni, a vsake sanje se nekje končajo in tudi moje so se, ko sva se znašla v denarni krizi in sem morala stopiti na realna tla. nisem bila posebno dobra. vsaj ne tako, da bi lahko kar v eni noči zaslovela. nikjer ni bilo sodnikov, ki bi me ocenjevali in mi kar naenkrat ponudili možnost za boljše življenje. ne bilo je zgolj surovo življenje z mojim dvojčkom na katerega sem se morala navaditi.
*
pravijo da znam biti včasih preveč posesivna, realna in neprijazna. da se zapletam tako z moškimi kot z ženskami in da bi bil edini naziv zame kurba. nihče ne pozna najine zgodbe in nihče ne ve, da pravzaprav ljubim gaela. tu ne gre za sestrsko ljubezen, kajti vsak dvojček ve, da je druga polovica njegova sorodna duša. in tako je tudi pri nama za gaelom. on je edini, ki sem mu lahko sploh kdarkoli resnično zaupala in on je edini, ki me zna pripraviti do tega da se mu lahko popolnoma odprem. ni mi mar za to ali govorijo, da imava incest ali pa so naju označili za nora. če bi poznali celotno zgodbo bi frdamane jezike držali za zobmi!



EUSTACE • 3+ • PM WILL DO



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sarahsarah

Število prispevkov : 29
Reputation : 7
Join date : 22/10/2012

mckinnely, marion edith Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mckinnely, marion edith   mckinnely, marion edith EmptyTor Jun 18, 2013 6:05 am

mckinnely, marion edith Accepted
Nazaj na vrh Go down
 

mckinnely, marion edith

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» rather, joanna edith
» brittani + marion
» mckinnely, gael trevor

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-