all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
♥ we are stuck in an old life Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

♥ we are stuck in an old life Pravila
♥ we are stuck in an old life Zasnova
♥ we are stuck in an old life Oglasevanje
♥ we are stuck in an old life Map
♥ we are stuck in an old life Faceclaim
♥ we are stuck in an old life Canon
♥ we are stuck in an old life Wanted

♥ we are stuck in an old life Staff






♥ we are stuck in an old life Cbox
♥ we are stuck in an old life Spotlight
the leading lady

♥ we are stuck in an old life Leadinglady

the leading gentleman

♥ we are stuck in an old life Leadingmale

best friendly connection

♥ we are stuck in an old life Friends

best family

♥ we are stuck in an old life Family

best chemistry

♥ we are stuck in an old life Chemistry

honorary member

♥ we are stuck in an old life Member

biggest ego

♥ we are stuck in an old life Ego

biggest sweetheart

♥ we are stuck in an old life Sweetheart

should be a couple

♥ we are stuck in an old life Couple
♥ we are stuck in an old life Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 ♥ we are stuck in an old life

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
marion mckinnelymarion mckinnely
bakerbaker


Število prispevkov : 48
Reputation : 10
Join date : 04/12/2012
Kraj : mayberry, nc

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 6:33 am


♥ MARION EDITH MCKINNELY ♥

♥ we are stuck in an old life 1
23 • baker • sam rollinson

marion mckinnely, guys! po rojstvu nje in njenega dvojčka gaela jima je umrla mama in oče, ki ju je krivil za njeno smrt se je tako fizično kot psihično spravljal na njiju. do njegove smrti sta otroka vsak dan znova in znova preživljala pekel, potem pa se je nekega dne preveč napil in ju je socialna vzela v svoje roke. marion je tako dobila nov dom in ljubeča starša, ki pa jima na žalost ni bila zmožna vračati te ljubezni. ljubila je kuho in peko in to je tudi poklic, ki ga trenutno opravlja - pek. z gaelom, ki so ju po smrti očeta ločili sta sedaj spet nazaj skupaj. najela sta manjše stanovanje in si našla službi. vse bi bilo lepo in prav če marion do njega ne bi čutila več kot le bratske in sestrske ljubezni, tako pa je z njemu vred pahnila v brezno brez upa in brez dna. ljubi ga s takšno strastjo, da s tem za sabo povleče polno ljubosumja, jeze in trpljenja kar jo seveda ubija. spol ji ne pomeni veliko in celotno mesto ve, da spi tako z ženskami kot z moškimi.

kakorkoli že, abuse her, sex her up, do whatever you want! :3

Nazaj na vrh Go down
ebony francisebony francis
writerwriter


Število prispevkov : 23
Reputation : 4
Join date : 06/10/2012
Kraj : port charles

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 6:51 am

    okej tale dva sta pa čist preveč tempting, it should be illegal! jaz ebony in marion ful vidim v takem abusing odnosu mogoče, with sex involved and stuff. what d'ya think? <3
Nazaj na vrh Go down
marion mckinnelymarion mckinnely
bakerbaker


Število prispevkov : 48
Reputation : 10
Join date : 04/12/2012
Kraj : mayberry, nc

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 7:22 am

    oh my she's so fuckin' awsome and cute. and i could sex her up right this moment! chuckle
    yes, yes, yes you have me in. ;3 za razliko od njenega bratca bi se ona nad njo znašala v tem smislu da bi ji lahko na primer pustila, da bi kdaj pa kdaj pila njeno kri in bi ji pomagala pri teh problemih ki jih ima. v bistvu si predstavljam marion in eby kako bi imeli tiste sex nights oh my gosh! :3
    saj ne vem če si imela že kake plane or smth samo pač moja mary je ful taka, da vrača ljudem. na primer če bo gael spal z eno žensko mu bo ona še isti dan vrnila in mu naslednji dan jokala v naročju how much she loves him and yadada. v glavnem jaz si kar prestavljam da bi jo malo iz tira vrglo kako hitro bi se na primer navezala na ebony. in potem bi jo medlo morda to, da bi se vse večkrat spali skupaj in kaj pa vem zakon bi bilo videti chick fight ko bi jo marion obtožila da je sadistka in da se ona ne gre več tega in da je zmešana potem bi pa na koncu druga drugi jokale v naročju in spali skupaj. smitten 1
Nazaj na vrh Go down
ebony francisebony francis
writerwriter


Število prispevkov : 23
Reputation : 4
Join date : 06/10/2012
Kraj : port charles

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 8:02 am


    I LOVE YOU, I LOVE YOU, I LOVE YOU smitten 1 lightning struck me if that's not literally the most awesome idea ever and yes, i would love that, beyond love actually hun! <3 i'm rushing, na kateri točki bi pa začeli? :3

Nazaj na vrh Go down
marion mckinnelymarion mckinnely
bakerbaker


Število prispevkov : 48
Reputation : 10
Join date : 04/12/2012
Kraj : mayberry, nc

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 8:11 am


    I KNOOOOOOOOW! oh my, i love them already. :3
    jaz bi šla en večer, ko imata preprosto en girls sex en večer z mini večerjico or movie night ko se dajeta dol in bi ji ona mogoče prvič pustila da ji prije kri? oh oh oh, and can we start in your apartment?

Nazaj na vrh Go down
ebony francisebony francis
writerwriter


Število prispevkov : 23
Reputation : 4
Join date : 06/10/2012
Kraj : port charles

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 8:14 am


    ME TOO <3
    sem ubistvu hotela predlagat točno to, so yes, i'm in :3 komooooot, lahko jaz začnem čeprav ne vem kdaj mi bo uspelo ampak če bi blo preveč za čakat ti sporočim, kkay? <3

Nazaj na vrh Go down
marion mckinnelymarion mckinnely
bakerbaker


Število prispevkov : 48
Reputation : 10
Join date : 04/12/2012
Kraj : mayberry, nc

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyTor Jun 18, 2013 8:15 am

    no problem darling. i'll be waiting for you! smitten 1
Nazaj na vrh Go down
marion mckinnelymarion mckinnely
bakerbaker


Število prispevkov : 48
Reputation : 10
Join date : 04/12/2012
Kraj : mayberry, nc

♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life EmptyPet Jun 28, 2013 7:22 am




    MARION MCKINNELY IŠČE SPREMLJEVALCA!

    guys, she needs someone to take her to the fireworks event! lahko je nova povezava, ali pa stara. sploh ni pomembno. send me pm or you can just write it down right here!


Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


♥ we are stuck in an old life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ♥ we are stuck in an old life   ♥ we are stuck in an old life Empty

Nazaj na vrh Go down
 

♥ we are stuck in an old life

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» i'm stuck on your heart, i hang on every word you say.
» fall, live, whack, stuck
» i was looking for a breath of life;
» be in love with your life. every minute of it.
» life is filled with so many exciting twists and turns

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ can't start a fire without a spark :: plotting-