all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
let me put on a show, Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

let me put on a show, Pravila
let me put on a show, Zasnova
let me put on a show, Oglasevanje
let me put on a show, Map
let me put on a show, Faceclaim
let me put on a show, Canon
let me put on a show, Wanted

let me put on a show, Staff






let me put on a show, Cbox
let me put on a show, Spotlight
the leading lady

let me put on a show, Leadinglady

the leading gentleman

let me put on a show, Leadingmale

best friendly connection

let me put on a show, Friends

best family

let me put on a show, Family

best chemistry

let me put on a show, Chemistry

honorary member

let me put on a show, Member

biggest ego

let me put on a show, Ego

biggest sweetheart

let me put on a show, Sweetheart

should be a couple

let me put on a show, Couple
let me put on a show, Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 let me put on a show,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jimmy claytonjimmy clayton
professional swimmerprofessional swimmer


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 26/06/2013

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyČet Jun 27, 2013 1:16 am

conv. #1 CONV. #2 CONV. #3 CONV. #4 CONV. #5
jimmy je vse predsodke o sebi in družini prenašal relativno dobro, vseeno pa ne morem trditi, da je njegovo socialno življenje ravno na višku ali kaj podobnega. včasih mu zavore preprosto odpovejo in se prepusti dogodkom, spet drugič pa je čisto zadržan in ima vsako najmanjšo stvar pod kontrolo.
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyČet Jun 27, 2013 2:46 am

    i need him! to be honest sem mislila še en lik delat iz clayton family samo ga verjetno ne bom ker mi malo časa zmanjkuje za pisanje pa vseeno. bi se našlo kaj za mojo lincoln? lahko tudi marion, you pick! srcek
Nazaj na vrh Go down
isabella gerrardiisabella gerrardi
lawyerlawyer


Število prispevkov : 31
Reputation : 12
Join date : 02/10/2012

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptySob Jun 29, 2013 5:14 am

    may i have a piece of him? <3
    oh and yes, morda imam celo neko malo idejo v mislih za tedva, tako da ja ^^
Nazaj na vrh Go down
jimmy claytonjimmy clayton
professional swimmerprofessional swimmer


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 26/06/2013

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptySob Jun 29, 2013 7:08 pm



    lincoln, oprosti, ker komaj zdaj odpisujem, ampak sem prej čisto spregledala tvoj post. i pick lincoln. <3 te lahko kar povabim, da bi delala jimmyju družbo na forumskem dogodku? sicer pa, si imela že kakšno idejo?

    isabella, seveda! let me know what you have in mind.

Nazaj na vrh Go down
cassie kochcassie koch
pilates instructorpilates instructor


Število prispevkov : 29
Reputation : 3
Join date : 22/06/2013

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptySob Jun 29, 2013 7:35 pm

    swimming & pilates go great together baje :p poleg tega kdo se lahko upre dylanu? Very Happy mogoče kaj za cassie?
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyNed Jun 30, 2013 2:22 am

    i am up for it! :3 sicer pa kaj ko bi bil to kot njen njuni prvi zmenek? odkar je pač prišla lin iz turčije si tega še nikoli ni privoščila in super duper cute bi bilo videti da bi jo pač jimmy enkrat ko bi malo preveč popil povabil na zmenek in bi pač blo obema malo čudno sprva potem bi se pa tko še kar ujela. in jaz si predstavljam da bi bilo pač vse v redu pač dokler je mogoče jimmy ne bi skušal poljubit in bi vse skupaj izpadlo dokaj nerodno na kar bi on mogoče izjavil da razume kako ji je po tem ko je izgubila otroka [ker novice se precej hitro širijo] in bi to v njej spodbudilo tisto jezo in bi v bistvu obstala brez besed češ are you serious!? in bi lahko sam hotla it nakar bi jo on prepričal da itak bo mogla enkrat prebolet, da sedaj res ni čas za prepire in blablabla in kaj pa vem na koncu končata objeta na plaži in je konec? pa se meniva potem za naprej, shall we?
Nazaj na vrh Go down
tara claytontara clayton
art restorerart restorer


Število prispevkov : 97
Reputation : 44
Join date : 06/10/2012
Kraj : port charles, usa

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyNed Jun 30, 2013 2:39 am

    okay what an adorbs brother my tara has ! mislim da bi ta dva morali prinesti tudi na forum sam. pač ona je itak v bolj slabih odnosih zgolj s starejšim sinom, ki je tudi pravi sin enega izmed njunih dveh očetov. in mogoče sta bila ta dva tudi najbližja, ker je zgolj eno leto razlike, zdaj ona je bila posvojena pri svojih šestih letih in prišla iz new yorka sem, kako je z njim ne vem ali je bil tam prej ali ne. vsekakor pa vidim da je jimmy lahko predstavljal v tem času njenega najboljšega prijatelja, glede na to da jih na šoli ni imela toliko in da sta vedno tu bila skupaj, potem je prišlo to drugo obdobje najstništva in sta se mogoče tu še malce zbližala, čeprav sta šla vsak čez neke svoje faze. zdaj pa pač ja they are kind of grown ups in ona ima svoje delo, on trenira in nista več toliko skupaj, ampak bi še vedno rada da imata nek tisti tesen odnos v vsem skupaj. kaj pa vem. veliko izbire nimava since they are family. nista si nič krvno in to, but she loves him very much. :3
Nazaj na vrh Go down
jimmy claytonjimmy clayton
professional swimmerprofessional swimmer


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 26/06/2013

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyNed Jun 30, 2013 5:49 am



    cassie, imaš kakšno idejo?

    lincoln, haha, sounds like fun. chuckle boš ti začela, ko se odpre dogodek, ali naj jaz?

    tara, sisteeeer! on je bil posvojen pri štirih, to pomeni... eno leto pred njo? anyhow, ja, meni je všeč tvoja ideja. če ma ona mogoče fanta, lahko vključiva še, da se zdaj, tudi takrat ko ma jimmy čas za njo, pač more družit s tistim fantom, če ga pa nima pa tko kot si povedala. te lahko prosim da začneš? ^^

Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyNed Jun 30, 2013 5:54 am

    can you? naslednji teden mene ne bo čisto nič gor ker imamo oratorij. however, i will answer to you as soon as possible, okey? :3
Nazaj na vrh Go down
tara claytontara clayton
art restorerart restorer


Število prispevkov : 97
Reputation : 44
Join date : 06/10/2012
Kraj : port charles, usa

let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, EmptyNed Jun 30, 2013 6:19 am

    okay i will try pa ti sporočim kje me najdeš. in ne nima fanta. not my babe. she is a virgin and shy and has a lot of problems in njegova sestra ni v najboljšem stanju osebno i guess.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


let me put on a show, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: let me put on a show,   let me put on a show, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

let me put on a show,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» show me the stars,
» show up in your lace, drink up little girl

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ can't start a fire without a spark :: plotting-