all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
never let me go Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

never let me go Pravila
never let me go Zasnova
never let me go Oglasevanje
never let me go Map
never let me go Faceclaim
never let me go Canon
never let me go Wanted

never let me go Staff






never let me go Cbox
never let me go Spotlight
the leading lady

never let me go Leadinglady

the leading gentleman

never let me go Leadingmale

best friendly connection

never let me go Friends

best family

never let me go Family

best chemistry

never let me go Chemistry

honorary member

never let me go Member

biggest ego

never let me go Ego

biggest sweetheart

never let me go Sweetheart

should be a couple

never let me go Couple
never let me go Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 never let me go

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

never let me go Empty
ObjavljaNaslov sporočila: never let me go   never let me go EmptyNed Jun 30, 2013 3:53 am

never let me go


never let me go Untitled-18clm

Dobrodošli v mestu Johnsonwood !
Če mislite, da ste prišli v popolnoma navadno ljubko mestece z navadnimi meščani, ki imajo le nekaj " umazanih " skrivnosti, vas lahko globoko razočaramo. Potem predlagamo, da se preselite v Rosewood ali Manhattan, saj je že samo mesto dovolj velika skrivnost.



Čeprav navzven popolnoma navadno mesto boste v tem mestu našli bitja, ki varujejo svet in tista, ki ga uničujejo. In tukaj ni zgodbe o vampirjih in prelepem Edwardu, tukaj se skriva več krute realnosti, kot bi si lahko predstavljali. Bitja so bila ustvarjena izpod rok dvanajstih čarovnikov in ustvarili so

angele tiste, ki varujejo ljudi pred zlom in učijo mlade lovce na bitja.
volkodlake tiste, ki neznajo kontrolirati samihsebe in istočasno se borijo za preživetje.
čarovnike tisti, ki so ustvarili nadnaravni svet
in na koncu ostanejo še nedolžni ljudje in lovci, ki jih skušajo zaščititi pred vsemi temi bitiji.

Ker vsaka magija zahteva svojo ceno in narava ravnovesje v svetu so bili ustvarjeni skupni nasprotniki demoni, ki po vseh stoletjih še vedno niso bili uničeni.

home ☪✡☪ rules ☪✡☪ cannons
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

never let me go

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: tonight we are young :: advertisements-