all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
turn around, together nothing can stop us now, Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

turn around, together nothing can stop us now, Pravila
turn around, together nothing can stop us now, Zasnova
turn around, together nothing can stop us now, Oglasevanje
turn around, together nothing can stop us now, Map
turn around, together nothing can stop us now, Faceclaim
turn around, together nothing can stop us now, Canon
turn around, together nothing can stop us now, Wanted

turn around, together nothing can stop us now, Staff






turn around, together nothing can stop us now, Cbox
turn around, together nothing can stop us now, Spotlight
the leading lady

turn around, together nothing can stop us now, Leadinglady

the leading gentleman

turn around, together nothing can stop us now, Leadingmale

best friendly connection

turn around, together nothing can stop us now, Friends

best family

turn around, together nothing can stop us now, Family

best chemistry

turn around, together nothing can stop us now, Chemistry

honorary member

turn around, together nothing can stop us now, Member

biggest ego

turn around, together nothing can stop us now, Ego

biggest sweetheart

turn around, together nothing can stop us now, Sweetheart

should be a couple

turn around, together nothing can stop us now, Couple
turn around, together nothing can stop us now, Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 turn around, together nothing can stop us now,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
brian bradfordbrian bradford
sports journalistsports journalist


Število prispevkov : 135
Reputation : 54
Join date : 02/10/2012

turn around, together nothing can stop us now, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: turn around, together nothing can stop us now,   turn around, together nothing can stop us now, EmptyČet Okt 11, 2012 7:08 am














new text



vem, da delaš upam da imaš na potiho in da si dovolj brihten, da boš znal telefon skriti in mi odpisovati, ampak te potrebujem. nujno !
dolgčas mi je, oh. sedim na balkonu, gledam predse in ne vem kaj naj delam sama s seboj. sester ni doma, mama je tudi nekam izginila, očeta bolje da ne motim ker spet gelda tisto svojo serijo >.< in še tebe ni.
naslednjič me vzemi s seboj, obljubim da bom tiho sedela v kotu in ti samo metala papirnata letala v glavo.


coded by katie of atf


Nazaj na vrh Go down
GostGost


turn around, together nothing can stop us now, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: turn around, together nothing can stop us now,   turn around, together nothing can stop us now, EmptyČet Okt 11, 2012 8:08 am














new text



če pod delo šteješ poslušanje prepotenega debeluha, ki v sobi, polni zdolgočasenih ljudi že stotič našteva roke za oddajo prispevkov, pa naj bo. moja plača je definitivno prenizka.
ah, sorellina. moja pisarna je edini kotiček v našem malem mestecu, kjer si lahko moja ušesa spočijejo od vašega kričanja. in želim da tako tudi ostane.
mimogrede, ko si že ravno omenila; od kdaj znaš izdelovati papirnata letala?



coded by katie of atf


Nazaj na vrh Go down
brian bradfordbrian bradford
sports journalistsports journalist


Število prispevkov : 135
Reputation : 54
Join date : 02/10/2012

turn around, together nothing can stop us now, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: turn around, together nothing can stop us now,   turn around, together nothing can stop us now, EmptyPet Okt 12, 2012 11:43 pm














new text



bljah, bljah ne vem kako zdržiš pod kontrolo nekoga. nam pisateljem je fajn, odvisno je od nas in sami smo svoji šefi you gotta love it :3
daj no, ko smo bili otroci je bilo veliko huje kot sedaj. sploh pa sem slišala, da bomo kmalu imeli nek gala piknik v čast temu, da smo vsi na kupu in da nas je še več z vsemi ostalimi sorodniki za katere niti nisem vedela, da jih imam. this sucks.
odkar sem v italiji gledala v prazno steno pred seboj in se spraševala kam naj sama s seboj. potem pa sem gor pisala sporočilca in jih metala čez balkon. mesto jih je bilo polno pa polepšali so dan, zdaj pa ne reči da se prisrčno bitje.
mimogrede boš kmalu doma ? resno, umiram.

coded by katie of atf


Nazaj na vrh Go down
GostGost


turn around, together nothing can stop us now, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: turn around, together nothing can stop us now,   turn around, together nothing can stop us now, EmptySob Okt 13, 2012 11:32 pm














new text



sem mnenja, da vsak pisatelj potrebuje nekakšno spodbudo. pa če piše knjige ali pa članke. šefu sem resnično hvaležen za njegovo jutranje lajanje o rokih za oddajo prispevkov, čeprav bi ga hkrati zaradi tega večino dni najraje nekam poslal.
s tem ciljaš na našo sestrično, kajne? saj ni tako slaba, no. navsezadnje je ena od lombardijevih.
vidiš? to se zgodi če nimaš nekoga, ki bi te vsake toliko časa za vzpodbudo brcnil v rit. ne vzemi tega zadnjega dobesedno.
to je vprašanje, sorellina, na katerega nimam točnega odgovora. ravno zdajle mi tajnica razlaga nekaj o presubjektivnem članku in zamujanju roka. ne bi me čudilo, če bi danes moral ostati v pisarni do polnoči.

coded by katie of atf


Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


turn around, together nothing can stop us now, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: turn around, together nothing can stop us now,   turn around, together nothing can stop us now, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

turn around, together nothing can stop us now,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: past conversations-