all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
jennifer & mike [ice cream stand] Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

jennifer & mike [ice cream stand] Pravila
jennifer & mike [ice cream stand] Zasnova
jennifer & mike [ice cream stand] Oglasevanje
jennifer & mike [ice cream stand] Map
jennifer & mike [ice cream stand] Faceclaim
jennifer & mike [ice cream stand] Canon
jennifer & mike [ice cream stand] Wanted

jennifer & mike [ice cream stand] Staff






jennifer & mike [ice cream stand] Cbox
jennifer & mike [ice cream stand] Spotlight
the leading lady

jennifer & mike [ice cream stand] Leadinglady

the leading gentleman

jennifer & mike [ice cream stand] Leadingmale

best friendly connection

jennifer & mike [ice cream stand] Friends

best family

jennifer & mike [ice cream stand] Family

best chemistry

jennifer & mike [ice cream stand] Chemistry

honorary member

jennifer & mike [ice cream stand] Member

biggest ego

jennifer & mike [ice cream stand] Ego

biggest sweetheart

jennifer & mike [ice cream stand] Sweetheart

should be a couple

jennifer & mike [ice cream stand] Couple
jennifer & mike [ice cream stand] Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 jennifer & mike [ice cream stand]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jennifer muriahjennifer muriah

Število prispevkov : 30
Reputation : 8
Join date : 08/10/2012

jennifer & mike [ice cream stand] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: jennifer & mike [ice cream stand]   jennifer & mike [ice cream stand] EmptyPon Dec 03, 2012 7:14 am

jennifer & mike [ice cream stand] Odette-yustman-odette-yu


    Roke je potisnila v žepe svojega kratkega plašča ter si jih poskušala vsaj malo ogreti. Čeprav so stopinje nihale okrog 15, je pihal mrzel veter, ki ji je mršil rjave lase ter jih vrtinčil okrog njenega obraza. Noč je padala na plažo in morje se je začelo lesketati v srebrno-modrem siju velikega meseca, ki se je dvigoval izza majhnega hriba nad mirno morje. Rjavolaska se je sprehajala v rjavih škornjih – oho, za spremembo brez pete – pod katerimi je imela rdečo rjave žabe z vzorcem vrtnic, izpod plašča pa je štrlela prikupna rjava oblekica. Lovila je ravnotežje na ozkem zidku, ki je ločevalo peščeno plažo od betonskih cest, po katerih so po navadi drveli avtomobili, sedaj pa je bilo skrivnostno tiha. Sem in tja je mimo nje šla skupinica razigranih najstnikov ali pa se je mimo zapeljal hreščeč motor. Pod prsti ji je zabrnel telefon. Sprva ga je preslišala, še enkrat, tretjič pa ga je povlekla iz žepa in s dolgim prstom z lepo manikiranimi nohti potegnila po zaslonu in ga prislonila na uho. ''Reci.'' Je rekla čemerno. ''Si doma?'' je zahreščal Liam iz druge strani. Liam, njen novi sostanovalec, izgubljeni prijatelj, ki se je po 6 letih spet prikazal in sedaj živita skupaj. Čudno. ''Ne, zakaj?'' mu je odvrnila in privzdignila lepo oblikovane obrvi. ''Ključe sem..Zgubil.'' je rekel s presledkom med besedama, kot da si nebi upal izreči te besede. Prhnila je v smeh in se rahlo sklonila ter zaneslo jo je in z levo nogo je trdo pristala ob tla. ''Avč. Em..Sem ob obali. Moj ključ je pod podpražnikom. Nazaj ga daj!'' Glasno se je zarežala. ''Čau!'' je še dodala in spet pospravila telefon v žep. Pred njo se je dvignila stavba v obliki rožnatega korneta polnjenega z belim sladoledom, ki jo je spominjal na puhaste oblake. Spet ji je zabrnel telefon. Zavila je z očmi in ga potegnila iz žepa. ''Liam, nekam te bom posla..'' je rekla in se zazrla v telefon. ''Luke.'' Zmajala je z glavo in pomislila če sploh hoče videti vsebino sporočila. Odprla ga je.

    Hej. Kko si? Miss u.
    Res te že dolg nisem videl. :*
    Veš, nočem da to zveš od drugih…
    Zadnjič smo imeli zabavo in..
    Saj veš kako je to. Malo smo se zapili in ja.
    Lea, sošolka tvoja, bivša. Me je poljubila.
    In poljubil sem jo nazaj. Oprosti
    Ljubim te, saj veš. Komaj čakam da te vidim<3


    ''O.Moj.Bog.'' je glasno rekla. ''Ta prasica.'' Črn, tanek telefon je jezno porinila v globok žep in se zazrla v prodajalčeve oči. ''Kepico limoninega.'' Siknila je čez zobe in s prst naslonila na steklo. ''Hvala.'' Evro in pol je pustila na polici in se obrnila ter besno odvihrala na rob plaže ter se usedla na kamen in obliznila sladoled. V oči so ji silile solze, a vztrajno jih požirala. Ni vedela če še ljubi Luka. Ve da on ljubi njo, a ali so čustva obojestranska? Poljubila je Liama, poljubila je še nekoga, ki ga je komaj poznala. Skomignila je z rameni in si z premraženo roko popravila pramen lase, ki se ji je lepil na lica.
Nazaj na vrh Go down
GostGost


jennifer & mike [ice cream stand] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: jennifer & mike [ice cream stand]   jennifer & mike [ice cream stand] EmptyPon Dec 03, 2012 8:17 am

~For Jenny haha
~Note: I hope is okay, but it's firs so it's lame -.-


Dolg dan v službi se je počasi končeval. Toda Will za čuda ni bil utrujen kot ponavadi. Zakaj bi le bil, ko pa je dobil primer, kljub številčnosti nasprotnih odvetnikov. Nekateri so res zapravili celotno premoženje za izogibanje zaporu, na koncu pa se je izkazalo, da bodo vseeno pristali v celici. Ni ga motilo, dokler je bil sam eden tistih, ki so služili nemarno visoke zneske. Toda bil je vreden vsakega centa in strank je imel dovolj, da bi lahko še vse naslednje generacije živele na visoki nogi. In prav zato si je lahko privoščil najnovejši črni BMW, z katerim se je tudi odpeljal izpred sodišča. Toda ni še hotel domov, v hladno hišo. Ni še bil utrujen. Za spanje bo še dovolj časa.
Avto je iz mirne glavne ceste zavil k obali. Bil je hladen in vetroven jesenski dan, zato ni bilo smisla, da ustavi na neki plaži in si priredi zasebni piknik. Prav tako ni najbolj prijetno iti na sprehod, ali početi karkoli druga. Zakaj sem že sploh prišel sem? Vseeno bi bilo mogoče malo bolje če bi šel kar takoj domov.
Že je mislil obrniti, ko je nenadoma zagledal dokaj veliko stojnico za sladoled, v roza barvi in z streho, narejeno kot da bi bila smetana. Pogled mu je kar obstal tam in nenadoma je lahko v želodcu začutil občutek lakoti oz. občutek, ko si nekaj resnično želiš. In čeprav vreme ni bilo primerno sladkanju z ledom, bi lahko kepico ali dve pojedel v toplem avtu. Le tega je sekundo kasneje parkiral ob cesto, ter se sprehodil do pulta."Kepico čokoladnega, kepico jagode in preliv." je naročil svoje običajno naročilo gospodični, ki je delala tam. Oblečena je bila ravno tako, kot da misli iti na ekspedicijo na severni tečaj. Zakaj je stojnica sploh obratovala med zimo? Ja zaradi takih bebcev, kot si ti, Will, ki jedo sladoled kljub stopinjam pod ničlo. V roko je dobil sladoled, ženski pa je pustil še nekaj napitnine. Že je mislil do avta, ko je ob robu plaže zagledal postavo, ki je jedla sladoled."No pa spoznajmo nekaj meni podobnih norcev." je sam pri sebi rekel ter se ženski počasi približal."Ni malo premrzlo, da bi jedla sladoled?" je vprašal, ko je bil dovolj blizu. Ni posebej spraševal če lahko prisede, saj ni bil takšen tip človeka. Namesto spraševanja je vedno enostavno prisedel.
Nazaj na vrh Go down
jennifer muriahjennifer muriah

Število prispevkov : 30
Reputation : 8
Join date : 08/10/2012

jennifer & mike [ice cream stand] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: jennifer & mike [ice cream stand]   jennifer & mike [ice cream stand] EmptyNed Dec 09, 2012 7:02 am

jennifer & mike [ice cream stand] Anigif


for william;
it note my best but ok Wink

    ''O moj bog, kako si me ustrašil!'' Poskočila je in nogo skoraj pomočila v hladno morje. Upala je da so se ji solze v očeh posušile in prisilila se je da bi se nasmehnila, kar ji je tudi uspelo. Poleg nje je prisedel rjavolasec, ni ga poznala, a le zdel se ji je tako znan, zmajala je z glavo in se zagledala v oljnato morje. ''Prekleto. Oh, oprosti za moje preklinjanje. Samo resno si me prestrašil.'' Je utihnila in se mu zazrla v oči. Čeprav so le-te izgledale tako mehke in tople oči so sedaj bile tako radovedne in zanimive. Odvrnila je pogled in ga zapičila v oljnato morje, ki se je raztezalo daleč pred njo in ni mu bilo videti konca ne kraja. ''Saj ni tako mraz.'' Je dodala in se posmehnila, čeprav jo je je zmrazilo po hrbtu in vse dlake na tilniku so se ji postavile pokonci. ''Ne,'' je ponovila, manj prepričano. ''Poleg tega nisem edina trapa, ki je sladoled v tako hladni noči.'' S pogledom je pomignila proti njegovi roki. Potem je dvignila oči in pomežiknila ter ga spet pogledala oči. Zdele so se ji tako znane a ob enem tako neznane. Skomignila je z rameni in prhnila v zrak. Vroča sapica se je ovila okoli nje in jo zapustila v gosti temi. ''Torej kdo je neznani lepotec ki mi je prisedel?'' vprašala ga je brez da bi ga pogledala. ''Jaz sem Jennifer. Jenny. Jenn. J. Kakor želiš.'' Se je iz njenih ust usul naval vzdevkov, ki bi bilo primerni za njeno ime. Pogrizla je še zadnji košček korneta, medtem ko se ji je kisel sladoled še vedno topil v ustih. Vstala je in popackan papirček vrgla v koš za smeti. Telefon v žepu ji je začel divje tresti in glasno je začela peti glasba Moroon 5 – one more night, ki je odmevala v noči. Nekaj trenutkov je čakala in se sprehodila do rjavolasega fanta, kateri ji še vedno ni izdal imena. Usedla se j poleg njega in ignorirala prekleti telefon ter se ironično zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
GostGost


jennifer & mike [ice cream stand] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: jennifer & mike [ice cream stand]   jennifer & mike [ice cream stand] EmptyNed Dec 09, 2012 8:48 am

"Pa menda ja nisem tako zelo grozen." je odgovoril v smehu, vendar kljub njenemu poskoku ni niti trznil. Zdelo se mu je rahlo zabavno takole strašiti ženske. Saj bi ob odgovoru naredil užaljen obraz, pa je bil njej izraz vseeno preveč smešen, da bi zdajle igral žalostnega ali užaljenega človeka. Ne da ne bi mogel, le ni se mu zdelo vredno.
"Slišal sem že za kaj hujšega." je odvrnil ter skomignil z rameni. Če je samo pomislil na vojsko in koliko kletvic se je naučil v tako kratkem času in v kolikšnih jezikih. Ob tistih besedah se je zdela beseda prekleto pravi blagoslov."Toda vseeno si pojdi umit usta z milom." jo je še podražil in ugriznil v sladoled. Bilo je tako mraz, da ga lizati pač ni mogel več. Ampak tudi tako je šlo. Počasneje ampak nikamor se mu ni mudilo.
"Oh ne sploh ne." se je v, samo pri njem posrečenem, sarkazmu strinjal z njo ter v znak vročine dvignil zmrznjen sladoled."Potem si verjetno ena tistih, ki se lahko sončijo samo na Antarktiki." Temnolaska se mu je zdela nekako zabavna, sploh ker je skušala bolj prepričati samo sebe kot njega. Ali pa je upala, da se bo mraz usmilil njenemu prikupnemu obrazku in bo tako topleje. No nič ni kazalo, da bi začel popuščati.
"Oh, mislil sem ga pojesti v toplem avtu. Ampak sem v razpoloženju da strašim lepa dekleta. Ker pa nimam maske jih strašim z sladoledom." je pojasnil. Ampak resnično ne bi bilo slabo, če bi kepico pojedel v avtu. Mogoče z njo. Z Jennifer, kot je ravnokar izvedel. Že ji je mislil podati roko pa se je vstala, da bi vrgla papirček v koš za smeti."Okoljevarstvenica? Presneto, jaz pa ne ločujem odpadkov." No razen nekaterih res zelo očitnih. Baterije in to sranje. Spet je odprl usta, da bi se končno predstavil pa se je po zraku razlezla skladba od Maroon 5. Prepustil se je melodiji in usta zaprl."Se ne boš oglasila?" je vprašal, ko je sedla k njemu. A ni kazala nobenih znakov, da bi se. Skomignil je z rameni, ter se spet lotil svojega sladoleda."Bi se ti zdaj končno predstavil, pa mi vesolje nekako tega ne dopušča. Vsakič me nekaj prekine. Najbolje zato, da moje ime ostane še nekaj časa skrivnost." Tudi sam je končno zdaj pogledal morje za katerega je počasi izginjala svetloba. Kmalu bo tema, pa ura sploh ni bila tako pozna."Torej Jenny. Si za to, da se greva pogret v moj avto? Roka mi zmrzuje in kmalu bo takšna kot sladoled. Nočem jo pomotoma zamenjati- Ljudožerci so že zdavnaj iz mode." je predlagal ter se zazru v njene velike rjave oči, ki so ga opazovale.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


jennifer & mike [ice cream stand] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: jennifer & mike [ice cream stand]   jennifer & mike [ice cream stand] Empty

Nazaj na vrh Go down
 

jennifer & mike [ice cream stand]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» ice cream stand,
» ice cream shop
» darwell, mike aaron
» anderson, noah mike
» mike & miranda [jogging track]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: past conversations-