all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
o'shea, jonathan grant Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

o'shea, jonathan grant Pravila
o'shea, jonathan grant Zasnova
o'shea, jonathan grant Oglasevanje
o'shea, jonathan grant Map
o'shea, jonathan grant Faceclaim
o'shea, jonathan grant Canon
o'shea, jonathan grant Wanted

o'shea, jonathan grant Staff






o'shea, jonathan grant Cbox
o'shea, jonathan grant Spotlight
the leading lady

o'shea, jonathan grant Leadinglady

the leading gentleman

o'shea, jonathan grant Leadingmale

best friendly connection

o'shea, jonathan grant Friends

best family

o'shea, jonathan grant Family

best chemistry

o'shea, jonathan grant Chemistry

honorary member

o'shea, jonathan grant Member

biggest ego

o'shea, jonathan grant Ego

biggest sweetheart

o'shea, jonathan grant Sweetheart

should be a couple

o'shea, jonathan grant Couple
o'shea, jonathan grant Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 o'shea, jonathan grant

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jonathan o'sheajonathan o'shea
real estate agentreal estate agent


Število prispevkov : 67
Reputation : 35
Join date : 03/11/2012
Kraj : port charles, usa

o'shea, jonathan grant Empty
ObjavljaNaslov sporočila: o'shea, jonathan grant   o'shea, jonathan grant EmptyTor Jun 11, 2013 2:57 am



JONATHAN GRANT O'SHEA

~

o'shea, jonathan grant Tumblr_m6clk6iiFH1ql41hno1_r3_500
28 • real estate agent • josh henderson


Saj ne pravim, da sem rojen v družino samih cepcev, ki jih je nemogoče prenašati, ampak včasih sem preprosto hvaležen za nepremičninski market, ki mi polni žepe in hladilnik. Že pet let delam kot agent in pravzaprav precej elegantno izkoriščam to naše pristaniško mestece, ki že dalj časa ni priljubljeno zgolj med Američani, pač pa tudi južnjaki, ki določenim nepremičninam žal zgolj s svojo prisotnostjo nižajo ceno, ampak tudi s tem se je bilo potrebno sprijazniti. Če v kombinaciji s stalno zaposlitvijo ne bi avtomatsko prejel tudi ključev do vseh možnih stanovanj in vil, bi si verjetno že zdavnaj poiskal kaj drugega, tako pa mi prekleto odgovarja, da koga tu in tam preprosto zvlečem v tujo hišo, nato na grobo pospravim za sabo, preostalo pa prepustim snažilkam in bodočim stanovalcem. Če bi brat vedel, da sem tako storil tudi z njegovim stanovanjem, bi mi verjetno izbil zobe, ampak glede na to, da ne govoriva že vsaj kakšno leto, se kaj takšnega verjetno ne bo zgodilo. Vsaj upam. Nazadnje sem ga videl pred dvema tednoma na družinskem kosilu, še vedno me gleda izpod čela, svoji novi miški pa razlaga o tem, da sem navaden kreten in izkoriščevalec. Sem pač očitno pričakoval preveč, ko sem upal na zastonj pijačo v njegovem klubu. Sem in tja mi je še pogledal skozi prste in zgolj pomignil z rameni, ko sem po par kozarčkih samo vstal in izginil skozi zadnja vrata, tisti žur on the house pa je očitno sodu izpodbil dno.

»Rečem mu naj se skulira, ko mi s prsti stisnjenimi v pest domala razbije nos. Udari še enkrat, kot da bi ga moj piker glas samo še bolj razjezil, in poln kozarec mi z enim samim zamahom izbije iz roke. Podobno stori s steklenico viskija, ki je sicer njegov, zato se ne sekiram preveč, ampak vseeno škoda. Vem, da sem mu verjetno stopil na žulj, nenazadnje si je vse ustvaril sam z mamino pomočjo, jaz pa sem vse skupaj včasih vendarle jemal nekoliko preveč zlahka, ampak premoči nikoli nisem bil pripravljen priznati. Obregnem se ob njegovo tamalo, v katero sem bil – čisto mimogrede – včasih zagledan tudi jaz, ampak zdaj je prepozno. Zaročena sta, jaz pa sem že zdavnaj prebolel. Z vso silo se zaleti vame in ko se vendarle sesujem po tleh začutim kako me vleče pokonci in proti vratom. Vrže me na cesto, jaz pa se mu režim v obraz. Nikoli ga nisem maral. Ne zares.«

Včasih kdo pripomni, da sem od vseh otrok, ravno jaz najbolj podoben fotru. Tistemu izmečku, ki ga je mami pred leti brcnila na cesto. Ne vem, če je to res to, ker ga nisem prav dobro poznal, spomnim se njegovega rahlo kljukastega nosu in osivelih brk, ostalo pa mi je ušlo iz glave. Nikoli ni bil nasilen, le jezik je vrtel podobno spretno kot jaz, on predvsem zaradi stalnega pijančevanja, jaz pa zato, ker je to moja služba. Vsaka beseda je skrbno premišljena in izrečena, včasih flirtam in se prilizujem, drugič je potreben zgolj pomežik. Ampak sem navajen in ni mi težko. Ne za nekaj jurjev provizije od vsake prodaje.

»Šefica ve kaj počnem. Ve za občasne večerjice v 'njenih' vilah, ki si jih včasih polastim. Ni neumna, ne, vsekakor ne. Dve leti starejša je in prejšnji teden se je prikazala ravno, ko sem iz pečice vlekel creme brule. Zadrla se je nad tisto svetlolasko, katere imena se še sedaj ne spomnim, in pogled ji je avtomatsko obstal na meni. Prav pretkano je zaigrala vlogo moje – vsaj toliko sem razbral iz njenih besed – žene in to je bil večer, ko sem prvikrat zares povsem brez skrbi užival v seksu. Ni sicer deset let mlajša barbika, je pa vsekakor ženska s smislom za estetiko, pa še posodo je pomila. Dogovorila sva se, da zadevo morda še ponoviva, ampak na podoben način. Očitno sem vsa ta leta predvideval narobe, ko sem mislil, da je frigidna in dolgočasna.«

Spomnim se, ko so nas mamice kolegice primerjale s tremi mušketirji. Danes smo kilometre daleč od tega. Najmlajši je najino pravo nasprotje, vsaj skregana nisva, je pa prevelik čistun, da bi z njim lahko normalno shajal. Poročen je in verjetno bo tudi prvi, ki bo mami dal tistega vnuka, ki si ga tako želi. Včasih me čisto dobronamerno opomni, da jih štejem že osemindvajset in da mi bodo počasi začeli poganjati sivi lasje, še vedno pa nimam v življenju ničesar oprijemljivega. Službo, ja, življenjske sopotnice pa ne. Toda čisto po pravici povedano si je niti ne želim, samo v napoto so in v zvezi so potrebni kompromisi – jaz pa jih žal ne znam najbolje sklepati.



NASTJA • PLENTY • PM



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

o'shea, jonathan grant Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o'shea, jonathan grant   o'shea, jonathan grant EmptyTor Jun 11, 2013 3:01 am

o'shea, jonathan grant Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

o'shea, jonathan grant

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» hocking, luke jonathan
» grant, hope jordan
» grant, angie elizabeth
» jonathan + june + wade

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-