all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
hocking, luke jonathan Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

hocking, luke jonathan Pravila
hocking, luke jonathan Zasnova
hocking, luke jonathan Oglasevanje
hocking, luke jonathan Map
hocking, luke jonathan Faceclaim
hocking, luke jonathan Canon
hocking, luke jonathan Wanted

hocking, luke jonathan Staff






hocking, luke jonathan Cbox
hocking, luke jonathan Spotlight
the leading lady

hocking, luke jonathan Leadinglady

the leading gentleman

hocking, luke jonathan Leadingmale

best friendly connection

hocking, luke jonathan Friends

best family

hocking, luke jonathan Family

best chemistry

hocking, luke jonathan Chemistry

honorary member

hocking, luke jonathan Member

biggest ego

hocking, luke jonathan Ego

biggest sweetheart

hocking, luke jonathan Sweetheart

should be a couple

hocking, luke jonathan Couple
hocking, luke jonathan Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 hocking, luke jonathan

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
GostGost


hocking, luke jonathan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hocking, luke jonathan   hocking, luke jonathan EmptyPon Okt 08, 2012 6:36 am

luke jonathan hocking


hocking, luke jonathan Alex
twenty-one - mayberry, ca - waiter - straight - alex pettyfer
vince, 57, sosed - »oh, slišal sem, da je odšel nazaj v svoje rodno mesto iskat očeta.naj že v naprej povem, da o njem vem bore malo, ampak menda bo za silo. priden poba, ni kaj. spoznal sem ga, ko sta se skupaj z njegovo mamo priselila v naše mesto. vsako nedeljo sem ga videval zakravatanega pri maši, mislim, da je celo ministriral. pa tudi prostovoljec pri raznih dobrodelnih dejavnostih je bil. enkrat mi je pomagal pri urejanju mojega vrta, še zdaj sem mu hvaležen za nagrado, katero sem dobil za najbolj urejen vrt. baje, da je imel dečko tudi v šoli vedno dobre ocene in da nikoli ni bil problematičen. bolj čudna mi je bila sicer njegova mama. precej raztresena in zmedena ženska, vedno se je držala zase. očitno je mali pobral gene po očetu. nihče v mestu ni nikoli dejansko vedel resnice, zakaj sta sploh prišla k nam, kaj šele, da bi kdo rekel besedico ali dve o njuni preteklosti. včasih se mi zazdi, da ju kljub vsem tem letom in skupnih božičnih večerjah kot sem že rekel še vedno ne poznam prav dobro.«

christine, 20, bivša punca -»če bi mi naročili, da hockinga opišem z eno samo besedo, bi vrjetno rekla... huh, resnično mi ne pade na pamet nič, nobena stvar s katero bi ga lahko zares opisala. včasih se mi je zazdelo, da živi dvojno življenje. ko sva še bila skupaj v zvezi je njegovo razpoloženje vedno nihalo iz sekunde v sekundo. tako nikoli nisem vedela, ali naj ga tolažim, naj se mu smejim, ga ignoriram... imela sva pač nekoliko komplicirano razmirje. vem pa, da bi luke zame naredil vse. no, vsaj tako mi je rekel in tako sem tudi čutila. bil je moja druga, boljša polovica, ampak nekaj med nama se je enostavno skrhalo, zato sva se odločila, da se razideva. pravzaprav je prišlo do nekega nesporazuma. bila je le trapasta žurka z napačnimi ljudmi ob nepravem času. izginil mi je izpred oči, njegov najboljši prijatelj pa mi je natrosil kopico laži, kako je luke iz zabave odšel z neko plavolasko. krivdo za dogodke, ki so se zgodili kasneje bi lahko prevalila na pijačo, vendar se smatram za dozorelo osebo in bom povedala kar naravnost: prevarala sem ga. tako je vse skupaj padlo na moja pleča. nevem kako mi je vse to lahko odpustil, ampak vedela sem, da me nikoli več ne bo gledal tako kot me je včasih. hodila sva še kakšen teden preden se je najina zveza in s tem tudi najina srca zlomila na tisoče koščkov. sedaj pa ga nisem videla že dobrih šest mesecev oziroma pol leta, vem le da dela kot natakar in da se je odločil, da se odseli nazaj v mayberry. vsi ga bomo zelo pogrešali in upam, da si bova nekega dne zmožna pošteno zazreti drug drugemu v oči in ne občutiti vsega tistega ponižanja in bolečine ob izgubi...«

matei, 21, najboljši prijatelj -»poznam ga praktično že od malih nog. bil je moj najboljši prijatelj od prvega razreda dalje. stari je legenda. res, skupaj sva doživela vsega boga. nikoli ne bom pozabil tistih odštekanih trenutkov, ko sva se ga skupaj prvič tako napila, da naju je morala njegova mama odpeljati na spiranje želodca.nepozabne ure, ki sva jih preživela v dolgočasnem šolskem priporu ali v čakalnici, med tem, ko sva čakala, da naju na sestanek sprejme sam gospod ravnatelj, osebno. bila sva mala trouble makerja, pa saj sva bila le navadna pobca, najstnika. kaj pa bi lahko sploh pričakovali od naju? da, bova pri pouku in drugod sedela kakor mumije, bila zakomirana kot dve usrani rastlinici ter samo kimala ob vsaki učiteljevi besedi? ja, pa jade. pri petnajstih nama je šele začelo dogajat. osvajala sva punce, da pa sva si pritegnila več pozornosti, sva delala stvari, ki so bile takrat in. veliko ljudi obtoži mene, da je luke začel kadit travo, da je kasneje pristal na kokainu in ostalih trdih drogah, ampak vam rečem, da modela nisem rabil siliti v to, sam si je izbral tako pot. ja, ja, ja. jaz sem kriv, da je šel narazen z tisto rjavolaso kurbo. lej mene ona ni marala, niti jaz nje. itak pa je bila tisto noč tako pijana, da bi skočila skozi okno za 5 eurov ali celo manj. po mojem lastnem mnenju sem mu naredil celo uslugo, že tako ima ves čas gužvo. dekleta se čisto preveč očitno slinijo po njem. mja, tipson ma aškao lep telešček, blond frizurco, modre oke pa sanjski nasmeh. obseden je z fitnesom in telovadbo. pa saj je samo natakar ne pa nek fensi ušmekan model. ampak moram vam povedat, da sem ponosen nanj. vedno mi je stal ob strani, bil tam zame, ko sem ga najbolj potreboval. pazite nanj, tam v mayberryju. rečem vam lahko le še to, da boste dobili jebača na kvadrat ali pa še boljše - na kubik.«

tina, 45, mama -»luke je moj mali sonček. nasmejan in pozitiven, zvest in odprt za pomoč. vedno me je skrbelo, kako se bo sprijaznil z ločitvijo. nekaj časa me je bodril z vprašanji o očetu a jih je s časoma prerasel, zato sva to temo potisnila nekam na konec seznama. kot vsak normalen najstnik, je tudi on imel značilne najstniške muhe, ampak nikoli ni zapadel v nobene težave. moram reči, da ni bil problematičen otrok, tako sem ga tudi vzgajala - v dobri luči. seveda nisem nikoli vrjela govoricam, da moj sin kadi in jemlje prepovedane substance, tako dobro pa ga vendar le poznam. proti pijači nisem nikoli rekla besede, če je pil v zmernih količinah - zaneslo ga je le enkrat, pa še to je bil v družbi tistega mateia s katerim sem mu prepovedala druženje takoj po tem neljubem dogodku. najino novo življenje je bilo umirjeno in popredalčkano, luke je bil eno obdobje sicer nekoliko strt, ker se je razšel z svojim dekletom. christine je bila zelo ljubko dekle, vendar na žalost ni bila primerna zanj, tako ali tako ima še preveč časa, da si najde tisto pravo. sprva se nisem strinjala z idejo, da bi odšel nazaj k svojemu očetu ter sorodnikom v mayberry. strah, da bi izgubila osebo, ki mi pomeni največ na celotnem svetu je bil prevelik. nisem si mogla dolgo zatirati oči, zato sem jih na široko odprla in se trudila sprijazniti z dejstvom, da je moj mali fantek že odrasel in da lahko sam sprejema pomembne odločitve v njegovem življenju.«

luke sam o seb - »mislite, da me poznate? šala stoletja. ali sem slabič? no shit sherlock. ali kdaj pomislim na smrt? večkrat. ali si kdaj želim, da bi me sprletela tista tema in da nikoli več ne bi zagledal luči? da. ali kdaj pomislim na umor? večkrat. ali želim, da nikoli več ne bi občutil nikakršne bolečine ali česar koli drugega? da. ali veste, da je lahko prvi vtis o človeku tudi do sto procentno napačen? pri meni se to zgodi skoraj vedno. vsi okoli mene mislijo, da sem nekakšen pridenček, ki uboga mamico, se izogiba slabi družbi in samo voha alkoholne hlape. ali sovražim svojo službo? da. lepo vas prosim, delam v najbolj zakotni beznici mesta. ali sovražim svoje bedno življenje? večkrat. nisem depresiven, da se slučajno nebi razumeli narobe, le smisla življenja še nisem odkril. veselje mi povzročajo cigareti, droge, seks in izpraznjene steklenice alkoholnih pijač. sem sovražen? da. sovražim kakršna koli brezvezna vprašanja, še bolj pa sovražim govoriti o sebi. če že moram, se opišem kot večnega žrebca kategorije a. sem to kar sem in še z lepa se ne mislim spremeniti. ali se lažem? večkrat. mamo, ki ni edina vlečem za nos že dobrih nekaj let pa se sploh ne počutim krivega. vsak naj bi plačal za svoja dejanja? tako ali tako bomo enkrat pocrkali vsi, brez izjem. takrat se nebo štelo ali si dober ali si slab, razen če smrtno resno jemlješ župnikove pridige o nebesih in peklu. v tem primeru bi jaz vrjetno sodil direktno pred hudičev prag. kdo sploh sem? moje ime je luke jonathan hocking (ime imam po očetu) in sem nihče. «


kat - fifteen - two years - natm
Nazaj na vrh Go down
 

hocking, luke jonathan

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» luke & mabel [hocking's house]
» o'shea, jonathan grant
» hocking, naveah sky
» hocking, elsie charlotte
» hocking, juliet beatrice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: opisi-