all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
everett, lucia faye Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

everett, lucia faye Pravila
everett, lucia faye Zasnova
everett, lucia faye Oglasevanje
everett, lucia faye Map
everett, lucia faye Faceclaim
everett, lucia faye Canon
everett, lucia faye Wanted

everett, lucia faye Staff






everett, lucia faye Cbox
everett, lucia faye Spotlight
the leading lady

everett, lucia faye Leadinglady

the leading gentleman

everett, lucia faye Leadingmale

best friendly connection

everett, lucia faye Friends

best family

everett, lucia faye Family

best chemistry

everett, lucia faye Chemistry

honorary member

everett, lucia faye Member

biggest ego

everett, lucia faye Ego

biggest sweetheart

everett, lucia faye Sweetheart

should be a couple

everett, lucia faye Couple
everett, lucia faye Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 everett, lucia faye

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
lucia everettlucia everett
student of architecturestudent of architecture


Število prispevkov : 8
Reputation : 0
Join date : 18/06/2013

everett, lucia faye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: everett, lucia faye   everett, lucia faye EmptyTor Jun 18, 2013 7:10 am



LUCIA FAYE EVERETT

-

everett, lucia faye Wwww
19 • STUDENT OF ARCHITECTURE • TAYLOR MOMSEN


Le kje naj začnem? Ali se vam sploh sanja, kako težko je imeti perfektno sestro? No, pa na začetek;
Rodila sem se pred  devetnajstimi leti, kot četrti in zadnji otrok družine Everett. Najbrž si mislite, da je biti benjamin v družini prekrasno, kajne' No, ne v tej. Kot so mi povedali starši sem kot otrok bila zelo tiha in nedružabna, vedno sem iskala stvari, ki so že narejene in izpostavljala njihove napake, razlagala kakšne izboljšave bi naredila. Posebno pri zgradbah. Ni se godilo veliko posebnih stvari. Bila sem otrok od katerega niso nič pričakovali. Moja sestra je bila vedno pokroviteljska do mene. In tega nisem marala. Kot da me pomiluje, ker ne bom ničesar dosegla. Brat Ryan, ki ima tudi dvojčka, je bil vedno prijazen, vendar malce zaščitniški. Lahko bi rekla, da  sem ga izmed vseh imela najraje. Njegov dvojček pa... hja pokora. Res nesramen, nevljuden, tudi do domačih. Oboževal je zabave. Potem pa se je, pri mojih enajstih letih zgodila katrina. Uničila jim je vse kar so imeli v New Orleansu in preselili so se v Port Charles. A z orkanom niso izgubili le doma. Izgubili so brata, sina, Luciinega edinega zaveznika. Od takrat je bilo vse drugače. Brata sploh več nisem videla, sestra je bila še vedno boljša. Želela sem pozornost staršev, in šla sem v ekstreme. Shujšala sem, udeleževala tekmovanj, natečajev, imela le odlične ocene, vpisala arhitekturo.... ni bilo dovolj. Seveda da ne, če pa imaš ob sebi popolno sestro. Tako sem v obupu zašla k kemiji. Antidepresivi, tablete za hujšanje, tu in tam kakšna tabletka(kot droga). In pa seveda, glavni rešitelj: britev. Vsaj nekaj sekund na dan te ta občutek manjvrednosti zapusti, ko vzameš tablete ali ko vidiš lastno kri curljati iz zapestja ali katerega drugega dela telesa.  
Kaj si želim? Ljubezen in podporo. Staršev, družine. Ampak tega ne bom dobila, ne glede na to, kaj počnem. Tudi priljubljena nikoli nisem bila in nikoli ne bom. Za razliko od moje sestre. Želim videti svojega ostalega brata, ki uničuje samega sebe s tetovažami in piercingi in bog-ve-čem-še-vse. Želim dokazati, da imam potencial, da nisem le tretje kolo v družini. Želim si pridobiti vse, česar nimam. Hočem se bolje počutiti sama v sebi.
Ljudje me vidijo kot neresno. Vidijo me kot blond dekel, ki iz sebe nikoli ne bo nič naredilo. Vidijo me kot nesposobno neumnico. Kar pa ni resnično. V resnici se toliko trudim, da pozabim na vse ostalo. Že v šoli sem bila žrtev posmeha. Zakaj? Malce preveč veš, dvigneš roko, osvojiš zlato priznanje. Hopla, glej ga piflarja. Torej, zbili so mi samozavest. In nihče se ni trudil biti moj prijatelj, saj sem hladna in ljudi odrivam od sebe. Samo zaupati nočem, saj s tem postanem ranljiva.  



LUCIA • ABOUT 6 YEARS • PM



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

everett, lucia faye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everett, lucia faye   everett, lucia faye EmptyNed Jun 23, 2013 5:47 am

everett, lucia faye Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

everett, lucia faye

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» everett, marcus danny
» hope + lucia
» lombardi, lucia teresa

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-