all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
delaney, april jamie Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

delaney, april jamie Pravila
delaney, april jamie Zasnova
delaney, april jamie Oglasevanje
delaney, april jamie Map
delaney, april jamie Faceclaim
delaney, april jamie Canon
delaney, april jamie Wanted

delaney, april jamie Staff






delaney, april jamie Cbox
delaney, april jamie Spotlight
the leading lady

delaney, april jamie Leadinglady

the leading gentleman

delaney, april jamie Leadingmale

best friendly connection

delaney, april jamie Friends

best family

delaney, april jamie Family

best chemistry

delaney, april jamie Chemistry

honorary member

delaney, april jamie Member

biggest ego

delaney, april jamie Ego

biggest sweetheart

delaney, april jamie Sweetheart

should be a couple

delaney, april jamie Couple
delaney, april jamie Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 delaney, april jamie

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
trevor o'sheatrevor o'shea
night club ownernight club owner


Število prispevkov : 27
Reputation : 9
Join date : 22/10/2012
Kraj : port charles

delaney, april jamie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: delaney, april jamie   delaney, april jamie EmptyTor Okt 23, 2012 6:01 am

april jamie delaney

delaney, april jamie Fox-5
25 - southlake, texas - auto repair shop owner - straight – megan fox!
kako dolgočasno mora biti to delo? branje bedarij, ki jih vsakdo natrosi o sebi na takih in temu podobnih obrazcih? sama bi verjetno raje razvažala pice kot pa počela kaj takega. vsaj v avtu bi bila, če ne drugega, pa še pice… hja, nazaj na temo. torej. moje ime je april jamie delaney in ja, čisto dobro vem, kako zanič se to sliši. pa začnimo že na začetku z vsemi umazanimi podrobnostmi mojega življenja. prva stvar je zagotovo ta, da za april delaney v tem mestu zagotovo še niso slišali. vse od kar sva se s sestro pred kakimi tremi leti priselili se predstavljam samo in zgolj z imenom jamie. sem sem prišla, da bi preteklost pustila za seboj in zaenkrat lahko rečem, da mi precej dobro uspeva. marsikdo bi na tem mestu vprašal le kaj tako posebnega, da je morala oditi, ima lahko za seboj petindvajset letno dekle? moja zgodba sega kakšna štiri leta nazaj, v majhno teksaško mestece southlake. tako, kot se za stereotip o teksačankah spodobi, sva s sestro živeli na družinskem ranču precej odmaknjenem od civilizacije, a se čez otroštvo nikakor ne pritožujem. tisto so bili najlepši trenutki mojega življenja in praktično nemogoče me je bilo videti brez klobuka ter kavbojskih škornjev. v poznih najstniških letih so moja posebnost postali rdeči in prav to bi lahko označila kot začetek moje zgodbe. iz živahnega, navihanega dekleta, ki je že od nekdaj preveč sukalo jezik sem odrasla v mlado žensko, z velikimi sanjami in preveč energije, da bi se zadeva lahko dobro končala. kot otrok sem imela kar nekaj kilogramov preveč, očala in še grozno pričesko za povrhu, sredi srednje šole pa je vse to izginilo. potrebovala sem kar precej časa, da sem dojela svojo nenadno privlačnost za nasprotni spol, ko pa sem jo je to postala le še pika na i celotnemu kompletu. bila sem težava na dveh nogah, tisto dekle, ki se je ponoči izmuznilo skozi okno, da se je lahko nato do jutra mečkalo na zadnjih sedežih avta. rada sem se spogledovala, z veseljem sem dražila, a le redko sem dala. ko sedaj gledam nazaj ne vem, kako je lahko imel kdorkoli potrpljenje z mano, kajti temperament, ki me sicer še vedno ni zapustil, je bil takrat naravnost eksploziven. z največjim veseljem sem igrala svoje male igrice, ko je prišel čas za univerzo pa sem se začela igrati z ognjem. po spletu okoliščin sem imela srečo in se mi ni zgodilo nič hujšega, vse do počitnic, ki so sledile uspešno zaključenemu tretjemu letniku. takrat pa se je vse spremenilo.
prvič v življenju sem se, brezglavo in popolnoma, zaljubila. v naših krajih je nameraval ostati samo čez poletje, a tega nisem poslušala. bila sva nerazdružljiva in globoko v sebi sem verjela, da bo tako tudi ostalo, za vedno. pa seveda ni, a tega takrat nisem vedela. bil je nekaj let starejši in tako čeden, da so se mi ob pogledu nanj zašibila kolena. v svoji neustavljivi zagledanosti sem šla celo tako daleč, da sem si dala na rebra tetovirati njegovo ime, on pa je sredi septembra brez besede slovesa kar naenkrat izginil. nekaj dni kasneje so v prepadu nekaj kilometrov stran odkrili njegov avto, popolnoma raztreščen, njega pa ni bilo nikjer. najprej njegov odhod in dejstvo, da me je kar tako zapustil, nato izginotje in namigovanja o smrti. bila sem povsem na tleh, oziroma, tako sem vsaj mislila, dokler nisem postala še žrtev lastne neumnosti. kakšen teden pred časom odhoda nazaj na univerzo sem se sredi mesta onesvestila zaradi močnih bolečin v trebuhu, ki so se nekaj ur kasneje izkazale kot spontani splav. bila je kaplja, ki je vodo spravila čez rob in zapadla sem v hudo depresijo. takrat je stvar v svoje roke vzela sestra, ki me je naložila v avto in odpeljala iz domačega mesta, polnega govoric, predsodkov in obtoževanja. letnik sem končala na univerzi v drugem mestu, seveda s pomočjo psihiatra, ki me je v letu dni uspel znova postaviti na noge. vame se je spet vrnila neusahljiva volja do življenja ter energija, za katero se je zdelo, da mi je ni nikoli zmanjkalo, a nisem bila več stara april. naivnega dekleta, ki se je tako ali drugače igralo z ognjem brez zaščite ni bilo več. ostala je ženska, ki zaradi misli na ljubimca in mrtvega otroka ponoči ni mogla zatisniti oči. ženska, ki je ugotovila, da lahko svojim mislim pobegne tako, da se zaposli tako podnevi kot ponoči. ženska, ki ji v mayberryu že tri leta za hrbtom govorijo, da je največja cipa, pa je to ne gane. jamie.
kaylee!? – 7teen for now – 6-7 – lexie wayland

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

delaney, april jamie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: delaney, april jamie   delaney, april jamie EmptyTor Okt 23, 2012 7:02 am

she's hot. nolan will drool all over your plot page, i'm telling you. opis je potrjen, izpolni še obrazce in to je to. ^^
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

delaney, april jamie

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» delaney, tamara nicole
» hill, amber jamie
» beckett, selena april
» jamie and tamara
» jamie & nolan [apartment A2]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: opisi-