all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
beckett, selena april Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

beckett, selena april Pravila
beckett, selena april Zasnova
beckett, selena april Oglasevanje
beckett, selena april Map
beckett, selena april Faceclaim
beckett, selena april Canon
beckett, selena april Wanted

beckett, selena april Staff






beckett, selena april Cbox
beckett, selena april Spotlight
the leading lady

beckett, selena april Leadinglady

the leading gentleman

beckett, selena april Leadingmale

best friendly connection

beckett, selena april Friends

best family

beckett, selena april Family

best chemistry

beckett, selena april Chemistry

honorary member

beckett, selena april Member

biggest ego

beckett, selena april Ego

biggest sweetheart

beckett, selena april Sweetheart

should be a couple

beckett, selena april Couple
beckett, selena april Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 beckett, selena april

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
april beckettapril beckett
fashion designerfashion designer


Število prispevkov : 157
Reputation : 38
Join date : 20/10/2012
Kraj : port charles

beckett, selena april Empty
ObjavljaNaslov sporočila: beckett, selena april   beckett, selena april EmptyTor Jun 11, 2013 5:28 am



APRIL SELENE BECKETT

-

beckett, selena april Irinaaa
27 • FASHION DESIGNER • IRINA SHARIPOVA


INSTYLE MAGAZINE: JUŽNJAŠKO DEKLE, APRIL BECKETT, PRODIRA V SVET VISOKE MODE IN S SVOJO NOVO KOLEKCIJO OBLJUBLJA, DA BO NJENO IME IZTRELJENO NARAVNOST MED SVETOVNE ZVEZDE.

sedemindvajsetletnica se je s svojo vztrajnostjo in drugačnostjo kaj kmalu pokazala v svetu mode in je svoje kolekcije že lahko pokazala širšemu občinstvu na številnih modnih revijah. in čeprav bi mnogi rekli, da je dekle doseglo vse kar si je v življenju zadalo, sama nima enakega mnenja kakor oni in zavzeto pravi, da dokler si živ in zdrav, ter predvsem pri moči, nikoli v življenju ničesar ni dovolj. nikoli ni nič zadostno in nikoli ni nič predvidljivo. prav zato april vztrajno sanjariji o tednu mode in njeni burni kolekciji in o temu da bo kmalu tudi sama kreirala svojo obleko, ko je oznanila zaroko z veliko živino, ki je kaj kmalu pridobil pozornost medijev. sanja sanje vsakega dekleta, mar ne ?

preden začnem intervju bi vam rada čestitala na zaroki !
oh, prosim. se lahko tikamo ? deluje tako uradno, kakor nekakšen resen razgovor za službo, kar pa to ni, kajne ? bodimo lepo na ti. * smeh * in hvala za čestitke, te dni jih zagotovo ni dovolj.

prstan je čudovit mimogrede. imaš že kakšno idejo za svojo poročno obleko, ki si jo boš kakor si rekla kreirala kar sama, ter ali lahko pričakujemo kar kolekcijo poročnih oblek ?
ideja pravzaprav niti ni slaba, ampak mislim da je kraljica oblek vera wang in res ji ne bi rada ukradla tega naziva. * smeh * je pa res, da si bom obleko kreirala sama. vsako dekle si želi popolno obleko in namesto da bi jo iskala, si jo bom veliko lažje ustvarila sama, ko imam to možnost, da vem kako popolna bo zame. dokler ne bom imela poročne obleke na listu papirja, tudi nimam namena datirati tega velikega dneva.

čeprav bi z veseljem razglabljala o poročni obleki in teh dekliških zadevah, je toliko stvari, ki naše bralce zanima o tebi, o temu južnjaškemu dekletu, ki je živelo z očetom in sestro, ter postala iz čistega niča modna oblikovalka. kdo je v resnici april beckett ?
zagotovo je zanimivo ja, da sva pravzaprav obe s sestro iz načina vzgoje iz sebe ustvarili ženski, ter nisva eni izmed tistih, ki rohnita kakor moški in nosita hlače na korenček in razvlečene jopice, ter mastne lase skrivata pod kapo. nekje pa po možnosti opravljata predvsem moško delo. kako je do tega prišlo ? mogoče vpliv družbe, mogoče preprost ženski nagon kaj nama je res pisano na kožo in kaj ne, čeprav se je po drugi strani lepo pohvaliti da znam samostojno zamenjati žarnico, zabijati s kladivom, odlično pleskati in upravljati bager. oče je naju z june izredno rad peljal na gradbišče in z veseljem opazoval, ko sva se navduševali nad različnimi stvarmi in za naju obe je bilo to najino igrišče. mnogi imajo peskovnik, midve sva imeli gradbišče. to otroštvo je bilo popolno in nepozabljivo. in kdo v resnici je april beckett ? to še sama ne vem. in mislim da tudi nikoli ne bom. jaz sem jaz, enkrat bom imela svoje resne dneve in vam z roko mahala, da se umaknite, če bom imela kakšno posebno idejo, spet v drugem trenutku pa vas bom cukala za rokav in vas peljala na prvo zabavo, ki se dogaja v mestu.

je tvoj odnos z družino tesen in držite tisto tradicijo tipičnih toplih južnjaških domov, čeprav ste živeli brez matere, oziroma tvoj oče brez življenjske sopotnice v življenju ?
niti ne več toliko. ljudje se spreminjajo, oziroma v tem primeru odraščajo. midve s sestro sva vedno spravljali sami sebe izredno radi v težave in vedno sva bili v izredno tesnih odnosih, ter je bila moja najboljša prijateljica. prav zato sem hotela, da ima moja sestra nepozabne trenutke in da si ustvarja neke svoje zgodbe in neke svoje avanture, ter je za to potrebovala neko spodbudo, da to v resnici tudi zmore. za njen osemnajsti rojstni dan sva kar lepo pobrali pete in se spravili v new york. po tem nič več ni bilo isto. jaz sem se vrnila v port charles, sestra je ostala v new yorku. nekaj časa je bilo vse prav in očetu sem trdila, da se bo april vrnila, ter nima nobenega razloga za skrb. čas je mineval, oče je krivil mene, da je izgubil svojo hčerko in tako sem se izselila iz domače hiše, ter se preselila k sestrinemu bivšemu fantu s katerim sem se v tem času precej dobro ujela, ko je prišel na nek pogovor z june, ampak je namesto nje naletel na mene. čez nekaj mesecev sva pristala v zvezi, sedaj sva tudi zaročena. kar se tiče odnosa z materjo- nimam ga. ona je odšla, nikoli se nisme ukvarjala s tem, ter imela očeta za svojega junaka. in ne bi rekla, da smo sovražno nastrojena družina po novem, ampak imamo samo neko določeno fazo. jaz sem odrasla, pridobila svoje življenje, ter kariero. june je moralo v new yorku nekaj zadržati in oče ni mogel večno igrati treh mušketirjev z nama dneva, ter bolj kot to da june ni doma, ga boli to da sva odrasli. da sem jaz na tej točki, kjer sem in june mogoče v podobni. nisva več dekleti s kitkami in karirastimi majicami, ampak odrasli ženski v svojem svetu.

ali imaš ti mogoče kakšne načrte oditi iz svojega rodnega kraja ?
za enkrat ne. port charles je edini dom, ki ga poznam, je moj navdih in tudi kraj kjer imam namen ostati. lahko delujem v velikih modnih prestolnicah tudi če se ne preselim čez lužo. nimam nič proti strogemu mestnemu življenju, a mir in spokoj, ki vlada tu naokoli je nezamenljiv. to se sliši skrajno čudno od nekoga, ki obožuje zabave in pri svojih sedemindvajsetih nima namena ustaviti nočnega življenja, ter se spremeniti v nekoga, ki bo večere ob pivu preživljala s svojim zaročencem. še sem mlada, še sem polna energije in še imam življenje pred seboj, da ga bom živela resno, če ga seveda sploh bom. imam neko sliko v glavi, da bom tudi pri osemdesetih z veseljem poplesavala naokoli s svojimi vnuki, če se bo le dalo. mestno življenje bi bilo tako naravnost odlično za mene, ampak rada imam to povezanost, to domačnost in to toplino okolja, ki jo med betonskim gozdom ne bi dobila. mogoče sem samo preveč navezana, a nima nič v vezi s tem da bi se bala, ali pa da bi imela problem soočiti se z velikimi živinami mode.

manjše kot je mesto, hitreje govorice potujejo. naokoli se resno govori, da nisi ravno nek primerek zlatega dekleta in da se med sestrami vedno najdeta dve verziji- ena je divja, nora, neukrotljiva in brez dlake na jeziku, ki nima zavor pred ničemer in druga je tista, ki je veliko bolj elegantna in mirna in z veliko manj prahu okoli sebe. kaj praviš na to ?
kaj ljudje govorijo naokoli se mene ne tiče. ljudje morajo nekaj delati in sama sem se odločila svoje ime postaviti serviran vsem, to so sedaj posledice. res je, da nisem neko mirno dekle, ki bo ubogalo vsa pravila in ne bo izkoristilo zaradi nekega strahu pred mnenjem drugih življenja, a tudi june je nekaj časa spadala med tiste, ki je z mano z roko v roki hodila po mestu in vsem hodila po jezikih in jim polagala novo kost za glodanje, ko sva z osvajanjem poskušali pridobiti kakšno ugodnost in sva se zavedali svojih atributov. v tem ni nič slabega, vsaj jaz ne vidim. da, zaročena sem,a to še ne pomeni da bom nenadoma razočarana gospodinja, ki bo ujeta v svojem svetu. sem oseba, ki zajema življenje z veliko žlico, v vsakem dnevu vidi nekaj novega, ter resno nima namena se ukvarjati s tem kaj ljudje pišejo in kaj pravijo. nikoli ne boš vsem po godu, ter kar se medijev tiče, brez zamere, ampak še iz tako nedolžne stvari bodo s svojim načinom znali narediti škandal in zanetiti ogenj tam kjer sploh ni dima. zato, nikoli, ampak res nikoli ne bo pomembno kaj storiš, ampak koliko se ti ukvarjaš s tem. in če nimaš kaj skrivati in imaš sam čisto vest, potem to ni tvoj problem za ukvarjanje.

zagotovo si neko poosebljeno sonce in tolikšne pozitivnosti v zraku že dolgo časa nisem čutila. ljudje si lahko pogledajo še prispevek na naši spletni strani,ki sva ga posneli, ko si se z nami sprehodila preko svojih ljubših delov rodnega kraja, kar se pa tiče intervjuja je pa to vse. mislim, da sva zajeli vse in so ljudje vsaj malo spoznali del tebe, ter ustvarili neko svojo sliko. moja je definitivno pozitivna.
joj, hvala. ljudi z veseljem vabim na ogled posnetka, bilo je zabavno ga ustvarjati, ter obujati neke spomine.

april selena beckett je zagotovo posebno dekle. na eni strani je to neukrotljivo, energično dekle, ki je kakor da je ujeto v duši sedemnajstletnici, na drugi strani pa je to dekle zagrizeno v svojo kariero in v svoje sanje. nekaj pa je zagotovo pri obeh straneh- april zna pokazati svojo pojavo, zna se izpostaviti, ko je to potrebno, ter zna igrati lepo in prijazno igro. nam je še vmes zaupala, da je dobra prijateljica in hkrati tudi izvrstna nasprotnica. dekle, ki ji bodo uspeli veliki cilji in dekle, ki živi svojo pravljico. zagotovo bomo spremljali njeno poroko in njene naslednje korake, ter se potrudili biti prvo, ko ji bo zares uspelo vse kar si bo zadala. šesti čut pa mi tudi pravi, da bo april še poskrbela, da se bo priimek beckett slišal. govorice iz new yorka pravijo naši novinarski ekipi, da se sestra juna vrača v mesto, ter se ji niti malo ne sanja kakšno stanje je doma.



ALMA• 6 YEARS • PM, FB !



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

beckett, selena april Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: beckett, selena april   beckett, selena april EmptyTor Jun 11, 2013 11:57 pm

beckett, selena april Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

beckett, selena april

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» beckett, june kathleen
» april + nick
» delaney, april jamie

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-