all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
"guess what? everyone hates me. " Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

"guess what? everyone hates me. " Pravila
"guess what? everyone hates me. " Zasnova
"guess what? everyone hates me. " Oglasevanje
"guess what? everyone hates me. " Map
"guess what? everyone hates me. " Faceclaim
"guess what? everyone hates me. " Canon
"guess what? everyone hates me. " Wanted

"guess what? everyone hates me. " Staff






"guess what? everyone hates me. " Cbox
"guess what? everyone hates me. " Spotlight
the leading lady

"guess what? everyone hates me. " Leadinglady

the leading gentleman

"guess what? everyone hates me. " Leadingmale

best friendly connection

"guess what? everyone hates me. " Friends

best family

"guess what? everyone hates me. " Family

best chemistry

"guess what? everyone hates me. " Chemistry

honorary member

"guess what? everyone hates me. " Member

biggest ego

"guess what? everyone hates me. " Ego

biggest sweetheart

"guess what? everyone hates me. " Sweetheart

should be a couple

"guess what? everyone hates me. " Couple
"guess what? everyone hates me. " Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 "guess what? everyone hates me. "

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 12:37 am

"guess what? everyone hates me. " Tumblr_m72udiZhJH1qdskhgo2_500">



adam harry westermark,
SARCASTIC - BADASS - DOESN'T BELIEVE IN LOVE - ARROGANT - EASY-GOING - CURIOUS
ANNOYING - OUTSPOKEN - INVENTIVE - CONFIDENT - REALISTIC - WOMANIZER


adam je bil rojen znotraj kraljeve družine in tako so ga že od malih nog učili lepega vedenja, na kar se zdaj po toliko letih, bolj ko ne požvižga. imel je tudi brata dvojčka mikaela, a nad tem so pred leti izvedli atentat, za kar se še zdaj nekoliko krivi, a svetu ne zares kaže svojih pravih čustev, zato mnogi napačno sklepajo, da mu ni mar. sicer pa je po naravi bolj ko ne direkten tip in znan po svojih sarkastičnih pripombah, tako da ga mnogi ne ravno prenašajo. odkar mu je neko dekle že v najstniških letih strlo srce in pred kratkim še nekdo, ne verjame več v ljubezen in namesto tega raje poslužuje tisti one-night stand varianti. ni navajen kazati svojih čustev in čeprav je po obnašanju čisti kreten brez srca, je znotraj njega povsem drugačen - prijazen, topel, ljubeč. le da je tisti del njega dobro skrit za masko, s katerim se predstavlja ljudem in jo je pravzaprav izredno težko razbiti. uspe le redkim. (:

SEX HIM UP, HE IS ALL YOURS.


-- CONNECTIONS;
someone. something.
someone. something.
someone. something.


*/NINETY-NINE DEGREES SHIPPING TEMPLATE Š YOUR MOM LOVES BREE. @ CAUTION!
Nazaj na vrh Go down
lenora leroylenora leroy
theatre actresstheatre actress


Število prispevkov : 13
Reputation : 1
Join date : 14/06/2013

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 12:44 am

oh, lenora needs a piece of adam!
-se najde kaj za njo? smitten 1
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 1:29 am


    sure thing. :3 any ideas, kako bi ju povezali? vsaj kaj okvirnega oz. v katero smer bi šla povezava? ((: ne vem točno, kakšna je lenora, bom mogla še prebrat opis. but he is badass. chuckle
Nazaj na vrh Go down
ariadna o'sheaariadna o'shea
kindergarten teacherkindergarten teacher


Število prispevkov : 102
Reputation : 30
Join date : 02/10/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 1:38 am

    s sabriel se ni nikoli dobro izteklo, tako da ja, i want to fix that!smitten 1
    sicer pa, ponujam ti ariadno ali pa eno novo deklico, ki jo bom v kratkem naredila, ampak nimam še posebnih idej, zanjo, tako da ja. mogoče potrebuješ kaj posebnega? since she's in making, jo lahko tako ali tako prilagodim.
    anywaaay, let me know :3 because yes, i miss patricia and julian actually, tako da ja. :3
Nazaj na vrh Go down
lenora leroylenora leroy
theatre actresstheatre actress


Število prispevkov : 13
Reputation : 1
Join date : 14/06/2013

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 1:46 am

ti pošljem pm asap! smitten 1
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:09 am

    oh ian, ian, ian! ;3
    can i have a piece of him? smitten 1
Nazaj na vrh Go down
michael brooksmichael brooks
architectarchitect


Število prispevkov : 16
Reputation : 2
Join date : 16/06/2013

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:15 am

anything 4 me Smile
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:20 am


    ariadna. woo, it's you! smitten 1 ja, spomnim se sabriel-adam povezave. blo je zabavno, škoda ker nama ni uspelo izvesti do konca. :(ampak se strinjam, da morava tole popravit. :3 skratka. hm, ne vem, ne potrebujem ničesar posebenega trenutno, ampak sm šla pogledat tvoj opis in v bistvu mi je ariadna res všeč. smitten 1 taka prijazna pa skrvnostna, z obširno zgodovino. :3 in glede na to, da je zdaj pod drugim imenom, i was thinking.. mogoče bi pa adam poznal njeno pravo zgodbo? ker ja, on je itak novinar in potoval je tudi dovolj, tako da bi se lahko že prej kje srečala. sam da bi šlo takole, da bi on recimo vedel dovolj o njej, pa ona zelo malo o njemu? pač da se njej niti ne bi sanjalo, da je princ etc. :chuckle:ker saj veš, ne govori ravno dovolj o sebi. in glede na to, da je ona tako prijazno bitje, bi blo super, da bi jo prizadel? mogoče pač bi mislila, da je oseba, ki mu lahko zaupa, pa bi pol šele vidla, kak kreten je v resnici? sam da on pač, kljub temu da se obnaša kot badass, mu pač ne bi blo vseeno za njo? pač bi bil nekako secretly protective over her? (: dunno, tole je kek hitr brainstorming iz moje strani. bi blo treba povezat v neko zgodbo, but i think i need you help here, sweetheart. :3 ker sploh, niti se mi ne sanja, v kako smer bi ti hotela, da bi šla povezava in tako naprej. (:

    lenora. super si, hvala! smitten 1 i'll be waiting :3

    lincoln&michael. veš da. ^^ imata mogoče že kakšno okvirno idejo za povezavo? :3
Nazaj na vrh Go down
april beckettapril beckett
fashion designerfashion designer


Število prispevkov : 157
Reputation : 38
Join date : 20/10/2012
Kraj : port charles

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:35 am


    I WANT YOU ! I WANT ADAM ! that`s all hihi. smitten 3
    can i ? ponujam ti pa zaenkrat april since she is my only girl in tudi tista z najmanj povezavami. bi ti mogoče briana za kakšen male best friends with drama later one, ampak tisti ima že nekaj odprtih pogovorov, ter nočem da bi moja april zamre lol. so yeah, are you in ? :3
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:40 am


    awsome :3
    well i was thinking. my lincoln is 24 in v opisu sem napisala, da je pač prvič spala z dve leti starejšim. verjetno adama takrat še ni bilo v mestu nikjer pa ni rečeno, da je ona ravno takrat bila. maybe he could be her first one. ona je taka nežna dušica in sploh potem ko je izgubila otroka, moškega, ki ga je imela rada in nekako samo sebe, bi bilo res cute če bi v mestu spet videla adama in bi v njem videla kot neko rešilno bilko in bi pri njemu iskala tisto oporo s tem da bi spala z njim in mu razlagala o svojih problemih čeprav to njega verjetno sploh ne bi kaj dosti zanimalo?
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:49 am


    april. woah.  chuckle   no, april deluje čudovito, so i'm absoultely in! smitten 3 sicer nisem še uspela pregledati tvojega opisa, upam, da mi ne zameriš. but i will, asap. :3 in the meantime --- si že o čem posebnem razmišljala? :3 plz, say that u have sth brilliant in ur mind! prosimprosimprosim.

    lincoln.
    oooo hvala ti za to idejo, it's ah-mazing! <33 sem totalno za, da tole izvedeva. it's gonna be funfun! ker on je itak IDGAF kind of a guy, tako da ja. chuckle takole, si že predstavljam, kako mu bo ona v postelji razlagala o svojih osebnih tegobah, on bo pa like "oh shut the fuck up." hahah XDD (Y). in potem, če bo res prvi, bo stvar zanjo še toliko bolj boleča. skratka, drama all the way. me gusta!
Nazaj na vrh Go down
michael brooksmichael brooks
architectarchitect


Število prispevkov : 16
Reputation : 2
Join date : 16/06/2013

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:50 am

ne nimam nobene okvine ideje :/ friends al pa enemies. loh mjbi tut neka daljna sourodnika?
Nazaj na vrh Go down
april beckettapril beckett
fashion designerfashion designer


Število prispevkov : 157
Reputation : 38
Join date : 20/10/2012
Kraj : port charles

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 2:57 am


    well nekaj posebnega niti ne. zdaj predvidevam, da adam ni domačin, as far as i remember the thing about adam od prej haha. zdaj točno kdaj je on prišel v tole mestece niti ne vem, ampak četudi je prišel letos, prejšnje leto ali šest let nazaj, je bila ona zaročena in nekako nimam v mislih da ga bo varala, bo pa precej wild child again, ko bosta imela on in off trenutke, ter bi se tu znala zaplesti z njim. ampak da ti ne bom tukaj smetila in nabijala mojih romanov- i`ll send you a pm, kkay ? :3
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 3:08 am


    micahel.  no, če dobiš kako idejo, plz send me pm, kkay? (:
    april. nekako sm študirala, da se to dogaja nekaj mesecev po mayberryju iz prejšnega atla, tako da ja. zdej je on v tem mestu kak mesec, dva. (: tako da je fresh meat tu. chuckle and okay, you do that. smitten 3
Nazaj na vrh Go down
grace browngrace brown
bookstore ownerbookstore owner


Število prispevkov : 76
Reputation : 19
Join date : 28/10/2012
Kraj : port charles, la

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 5:15 am



    hi there. ti lahko ponudim grace za kakšno povezavo? i just love ian, poleg tega pa mislim, da bi bila lahko onadva super skupaj. sicer vem, da je kar nekaj let razlike, ampak ona bi lahko res šla mimo njegovih sarkastičnih opazkov in vse to, pa mela skoz neko zaupanje vanj, ker zna biti precej naivna, pa iskati dobro v ljudeh. what do you think? (:

Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jun 17, 2013 6:00 am

    great! jaz si kar predstavljam kako herat broken bi lahko bila če bi ji enkrat celo precej nesramno zabrusil, da ima kaj več za počet kot da posluša njene težave in bi jo postavil pred stanovanje? oh my gosh, she'd be angry and pissed off!
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyTor Jun 18, 2013 8:17 pm


    @grace. woah, she is such an angel :smitten1:všeč mi je ta kontrast med njima, po mojem zna biti zanimivo, absolutely. also, tole bi blo bolj na friendzone, al si gledla z drugačnega vidika? (: zdej ravno z njegove strani ne morem ravno rečt, da bi se zaljubil vanjo, since he doesn't believe in love. ampak morda pač bi imela s svojo pozitivno naravo kak good influence nanj? če želiš, ji je lahko celo všeč ali kaj podobnega. (: vsekakor rabiva nekaj zapletov, ker ravno random pogovori mi ne ravno dišijo. morda bi bila grace ena izmed tistih, ki bi jih adam sčasoma lahko štel v svoj krog prijateljev? tole bi blo superca, ker take povezave še nimam. :3 mogoče bi ji celo zaupal par svojih življenskih zgodb, kar se pri njemu redko zgodi. ^^  and perhaps he can eventually feel bad cuz he is acting like a jerk and she is all nice to him? ampak tega ji seveda ne bi pokazal. :chuckle:dunno.
    @lincoln. this is gonna be fun, indeed. smitten 1 imaš morda kaj časa, da bi začela? meni ga namreč rahlo primankuje, pa tudi inspiracije ravno nimam. D:
Nazaj na vrh Go down
lincoln westwoodlincoln westwood
archeologistarcheologist


Število prispevkov : 241
Reputation : 31
Join date : 20/09/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyTor Jun 18, 2013 8:56 pm

    sure i will start and will send you pm where can you find me :3
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyČet Jun 20, 2013 6:23 am


    i owe you :3 hvalahvlahvala! and tyt, ofc. (:
Nazaj na vrh Go down
grace browngrace brown
bookstore ownerbookstore owner


Število prispevkov : 76
Reputation : 19
Join date : 28/10/2012
Kraj : port charles, la

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPet Jun 21, 2013 4:52 am



    yesyes, nekaj takega sem razmišljala tudi sama. bolj v prijateljski smeri sicer, ja, čeprav pa bi bilo zabavno, da se med njima zgodi nekaj, kar bi to lahko ogrozilo. ne vem, razmišljala sem, da bi mu lahko grace vedno bolj lezla pod kožo, dejansko bi se mu zdelo, da ji lahko zaupa in kot si rekla, deli z njo tudi kakšne zgodbe, pa ona tudi njemu začne zaupati kakšne bolj osebna stvari, čeprav je grace tako al itako dokaj odprta oseba. pa mu lahko enkrat celo pove that she's a virgin. sicer tega nisem nikjer posebej izpostavljala, ampak saj sem si jo predstavljala kot bolj ali manj neizkušeno, pa še ena drama bi lahko nastala iz tega med njima. da bi pač se on potem prestrašil dejstva, da mu je zlezla pod kožo in bi želel sabotirati celotno stvar in sicer na tak način, da kakšen večer, ko bi bila ona pod vplivom česa ali kaj takega, ga kliče ven in se mu bolj ali manj vrže v naročje, on spi z njo as her first, čeprav je vedel koliko ji to pomeni etc. in dejansko to napravi samo za to, ker res verjame, da ji bo boljše brez njega v življenju? in ja, na začetku bi bila zagotovo ful jezna, ampak bi se zagotovo pomirila, pa oba ugotivta, da potrebujeta drug drugega v življenju, kot zaupnika, mogoče celo neke svojevrstna best friends? gosh, tole je zdaj malo all over the place haha, upam da veš kaj sem želela povedati, lahko začneva tudi samo s tistim prvim delom in je to to, as you wish. :3

Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyNed Jun 23, 2013 4:47 am


    first of all, oprosti za late reply, imam toliko ostalega dela in potem pozabim čekirat forum. v glavnem ja, TA IDEJA JE TAKO AWESOME! <33 res, tako zelo mi je všeč, da bi bil on njen prvi, ker to prinese veliko drame and i love that :3 wohoo, i'm in! morda bi začeli kar s tem prizorom, ki si ga že zgori opisala? pač, da je ona pijana, lahko tudi on malce in potem spita skupaj and... drama. :chuckle:in vem, da vsem tečnarim, ampak.. bi mogoče imela kaj časa za začetek? (: če ne, pa boš mogla mal počakat (oz. kar dolgo "/), da bom jst utegnila. ^^
Nazaj na vrh Go down
astrid welschastrid welsch
hotel manager

Število prispevkov : 13
Reputation : 3
Join date : 04/07/2013
Kraj : port charles, louisiana

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyNed Jul 07, 2013 11:11 pm

    a ti lahko v kakršnem koli primeru ponudim this lovely astrid za karkoli? smitten 1
Nazaj na vrh Go down
isabella gerrardiisabella gerrardi
lawyerlawyer


Število prispevkov : 31
Reputation : 12
Join date : 02/10/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jul 08, 2013 12:58 am

    awh, adam is still here! :3 woo, i still remember catalina and adam thing, tako da ja, i want to have connection with you!srcek 
    kakorkoli ja, ponujam ti isabello, ki pa je hja, morda celo malce hujša kar se karakterja tiče kot adam, ker pač ja... zna biti prasica, oziroma to je tisto kar večino časa je in i'm pretty sure, da bi se kaj zabavnega dalo tule spravit skupaj! <3
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jul 08, 2013 1:06 am


    @astrid. sure thing! smitten 3  i luv rachel, so i'm up for anything. :3
    @isabela. yeah, he is still here. chuckle čeprav ga nisem še zares oživela, bom ga takoj, ko zberem malo navdiha in se spravim odpisovat. XD drugače pa jaa, i remember catalina/adam too! it was so awesome <33 in me veseli, da je obstaja še nekdo, ki mu je podoben. wowowo, i smell fun here. XD sam še opis bi mogla prebrat in tako dalje, ampak če mi ti lahko pomagaš s  kako idejo, bi blo superca.
    all the love 
Nazaj na vrh Go down
isabella gerrardiisabella gerrardi
lawyerlawyer


Število prispevkov : 31
Reputation : 12
Join date : 02/10/2012

"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " EmptyPon Jul 08, 2013 1:20 am

    hmm, hmm, i think we'll need some brainstorming. tako da, ko prečekiraš opis, mi lahko kar zasebca pošlješ, pa se tam zmenimo, kkay? smitten 1
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


"guess what? everyone hates me. " Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " Empty

Nazaj na vrh Go down
 

"guess what? everyone hates me. "

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» "guess what? everyone hates me. "

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ can't start a fire without a spark :: plotting-