all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Pravila
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Zasnova
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Oglasevanje
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Map
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Faceclaim
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Canon
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Wanted

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Staff






"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Cbox
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Spotlight
the leading lady

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Leadinglady

the leading gentleman

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Leadingmale

best friendly connection

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Friends

best family

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Family

best chemistry

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Chemistry

honorary member

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Member

biggest ego

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Ego

biggest sweetheart

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Sweetheart

should be a couple

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Couple
"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 "guess what? everyone hates me. "

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
cassie kochcassie koch
pilates instructorpilates instructor


Število prispevkov : 29
Reputation : 3
Join date : 22/06/2013

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 3:01 am

    prej ko slej sm tud js mogla zatavat sem notr :Dpredvsem zato ker sta ian in nina skupaj enostavno adkfhsdfjkh. mogoce bi se našla kakšna povezava za mojo cassie?
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 3:09 am


    @isabella: kayz. (: i'll pm you asap. :3
    @cassie: indeed. ^^ in ja, seveda. maš mogoče že kako idejo za ta dva, perhaps? (:
Nazaj na vrh Go down
cassie kochcassie koch
pilates instructorpilates instructor


Število prispevkov : 29
Reputation : 3
Join date : 22/06/2013

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 3:14 am

nekaj malega naprej boma pa še potuhtala, dobiš na zs.
Nazaj na vrh Go down
astrid welschastrid welsch
hotel manager

Število prispevkov : 13
Reputation : 3
Join date : 04/07/2013
Kraj : port charles, louisiana

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 3:55 am


    well great ♥ torej, če sm pravilno dojela, je adam res tak bad boy in vse to. kar zna se resnično tepst z samo osebnostjo od astrid, ki je bla vedno pridna in delavna in vse to. zato bi blo pa vse še toliko bolj zanimivo ker we all know, da se nasprotja privlačijo hum? (: torej, če je kakšna možnost, bi se potem astrid, navkljub vsem svojim načelom, da je resna in da mora gledat kakšn zgled daje hčerki in to (yeah she's got a little girl hihi), zapletla z adamom. nevem lahko vključiva tud kakšne ljubezenske varjante, glede na to, da hoče na vsak način pozabit očeta svoje hčerke. in zakaj nebi padla ravno na adama. it would be a lot of fun, če bi biu on sprva vs hladen in vse, pač tisti tipični ženskar, ampak sčasoma bi mu pa astrid pa tamala ful prirasle k srcu in vse in bi počasi priznou da mu je pa mogoče res mal mar zanju in se mu srce mal taja in to. okej mogoče sm šla ful v meglo, ampak ideja je an (: pač končala itak nebi skupej, mogoče kakšna taka bolj dramatična kratka zveza, ki bi se kej hitro končala, ker bi nvem ona spoznala, da je preveč svojeglav in razuzdan zanjo, on bi pa kej hitro naredu kakšno traparijo, ki mu jo astrid pač ne bi mogla kr tako oprostit. okej, zasnova je, you tell now smitten 1 vsekakor bi pa nekej spektakularnega za taledva, ker res, samo pomisli kok fun sva meli takrat na dg-ju z julianom in theo yuy pa že najdlje nisva meli nobene povezavice no ♥

Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 9:16 am


    @astrid: hm, tbh, z adamom zaenkrat še ne planiram kakih zvez al pa neke pretirane zaljubljenosti, cute love thingies and all, ker nekako on ni tip za take stvari, since he doesn't believe in love. (: sploh pa mislem, da imam kr neki povezav, ki se rahlo nagibajo k temu, kar si zgoraj napisala, sicer ne prav tako, ampak podobnih povezav res ne bi rada imela. ^^ well, glede na to, da je ona good girl, bi se tudi dalo, da sta bila v preteklosti kdaj skupaj, pa da se je zveza potem klavrno končala, seveda čisto po njegovi krivdi? ne vem, glede na to, da je ona hotel maneger, si predstavljam, da sta se pač v hotelu spoznala. kr on je bil pa tud dost po hotelih, ker je pač kar naprej potoval. prihaja iz kraljeve družine in tako dalje, saj to ti je mogoče znano že od prej. (: pa pač, ne vem, kaj se ona točno ukvarja s hoteli, ampak lahk je nastala kaka težava, ko mu niso hoteli dodeliti prav tiste sobe, ko jo je on hotel. in pol je pač zahteval njo, ker je glavna or sth. in lahko bi se pač mal sporekla. mislem, njej bi se itak zdel čisti kreten, aroganten bogatun etc., ampak se mu kljub temu, da bi se ji zdel še tako privlačen, ne bi kar tako predala? ampak potem vseeno lahko, let's say, spita skupaj, lahko ji obljubi da bo ostal in res ostane za neki dni. ona je vsa in love, in potem ko se nekega dni zbudi, je ni več ob njej. in pol je čist na tleh, ko ugotovi, da je za vedno izginil. lahko sploh ne pozna njegovga imena. ;D al pa se ji je predstavil z lažnim. pol pa prek časopisov izve, da je princ etc.? pa da ga nikoli ne bi zares pozabila. kako bi zgodba potekala dalje oz. kako bi blo naprej, pa potrebujem malce tvoje pomoči. ^^ če ti je seveda do tukaj kul. (: lahko pa tudi izvedeva kak pogovor iz preteklosti, to je tud možnost. (:
Nazaj na vrh Go down
astrid welschastrid welsch
hotel manager

Število prispevkov : 13
Reputation : 3
Join date : 04/07/2013
Kraj : port charles, louisiana

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 9:49 pm

    oh i see, vidiš dobro da mam tebe, da mi obrazložiš haha (: well drugače je ta tvoj deu mi kr všeč. ampak jest bi vse skupej prestavla v sedanjost. ker ona je hotel podedovala letos, ko ji je umru oče in vse, prej pa tud nebi prišlo v poštev, da bi spala skupej ker je vmes izginla za par let, rodila otroka in vse, od takrat je pa spala cirka z dvema moškima hum pač z očetom otroka in še enim. tako, da kaj če to prestaviva v sedanjost? pač da pride v njen hotel en dan, vs nataknen, ker rabi sobe za neke svoje goste in to. in pač se sporečeta tko kot si rekla, potem se pa nekej zgodi med njima, astrid popusti in spita skupej? in potem ona itak ful preveč pričakuje od vsega, vsa v rožicah dost tko no, potem pa izve da je član kraljeve družine preko medijev, pač da se ji je predstavu z lažnim imenom in vse. in čisto znori valda. in potem se spet srečata nek in uno oh you're princ you forgot to mention that last night hm? pač neka drama taka mini...razen če je popolnoma neizvedljivo, da dava to v sedanjost? pa sorry če sm vse zblučkala zdejle.
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 10:20 pm


    ej, v bistvu bi blo to še bolj zabavno! :3 in ona praviš, da ima otroka? well, i smell drama here. XD tako da ja, jst sm totalno za. smitten 3 on pač pride v njen hotel, zahteva tisto sobo in potem vidiva, kam naju pripelje. smitten 3 saj hotel pa predvidevam, da imaš že odprt? (: sicer pa, glede na zgodbo bo precej logično, če jst začnem, takole da bom v kratkem. ^^ razen če imaš ti posebno željo?
Nazaj na vrh Go down
colton parkercolton parker
tv series producertv series producer


Število prispevkov : 85
Reputation : 44
Join date : 20/10/2012
Kraj : port charles, louisiana

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 11:26 pm


    *sorry ne da se mi menjat računa*
    haha ja si predstavljaš tamalo, ko bo zjutrej pršou adam ven iz sobe od njene mamice haha, fun haha. great ♥️ ne nimam še odprtega, ker je biu tud lik narejen šele pred kratkim. ti sporočim, ko bo odprt pa magari potem začneš? thank you for that, looking forward juj. smitten 1
Nazaj na vrh Go down
adam westermarkadam westermark
journalistjournalist


Število prispevkov : 80
Reputation : 28
Join date : 22/10/2012
Kraj : stockholm, sweden

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyTor Jul 09, 2013 12:29 am


    haha, this is gonna be so much fun, indeed! smitten 3 kay, send me pm or sth, ko bo tema ready, pa bom pol spisala začetek. (: tko al tko mam še nekaj dolgov, tako da se ne mudi. ^^
Nazaj na vrh Go down
colton parkercolton parker
tv series producertv series producer


Število prispevkov : 85
Reputation : 44
Join date : 20/10/2012
Kraj : port charles, louisiana

"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 EmptyTor Jul 09, 2013 12:47 am


    *sorry ne da se mi menjat računa*
    tema naj bi bla zvečer odprta, i talked to sandra. na obali - faith inn i believe. so you already know and tyt smitten 1

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content


"guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "guess what? everyone hates me. "   "guess what? everyone hates me. " - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

"guess what? everyone hates me. "

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» "guess what? everyone hates me. "

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ can't start a fire without a spark :: plotting-