all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
vanderbilt, mason charles Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

vanderbilt, mason charles Pravila
vanderbilt, mason charles Zasnova
vanderbilt, mason charles Oglasevanje
vanderbilt, mason charles Map
vanderbilt, mason charles Faceclaim
vanderbilt, mason charles Canon
vanderbilt, mason charles Wanted

vanderbilt, mason charles Staff






vanderbilt, mason charles Cbox
vanderbilt, mason charles Spotlight
the leading lady

vanderbilt, mason charles Leadinglady

the leading gentleman

vanderbilt, mason charles Leadingmale

best friendly connection

vanderbilt, mason charles Friends

best family

vanderbilt, mason charles Family

best chemistry

vanderbilt, mason charles Chemistry

honorary member

vanderbilt, mason charles Member

biggest ego

vanderbilt, mason charles Ego

biggest sweetheart

vanderbilt, mason charles Sweetheart

should be a couple

vanderbilt, mason charles Couple
vanderbilt, mason charles Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 vanderbilt, mason charles

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
jamie posenjamie posen
electricianelectrician


Število prispevkov : 14
Reputation : 2
Join date : 10/11/2012

vanderbilt, mason charles Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vanderbilt, mason charles   vanderbilt, mason charles EmptySob Nov 10, 2012 12:29 pm

mason c. vanderbilt

vanderbilt, mason charles R24xtc
28 - mayberry - FBI special agent - heterosexual - nicolas simoes
- njegov šef o njem:
mason je nepogrešljivi del naše ekipe. pravzaprav so vsi izredno super ljudje, le da jim tega prepogosto ne smemo povedati, saj razumete, da lahko postajajo še boljši. zame to deloma nekako ne predstavlja takšnega odrekanja, njemu pa. sem slišala, da sta se z dekletom pred kratkim poročila (seveda ne na veliko, čeprav bi si slednje zlahka privoščila), kmalu po tem pa je sledilo vnovično slovo, namreč naši agenti kar naprej potujejo po celotni ameriki. kakorkoli že, mason charles je človek, za katerega bi izredno težko našli nadomestilo, in niti ne želimo, da bi se kaj takšnega zgodilo, toda ob takšnem tveganem poklicu je možno prav vse. nevarnosti včasih ni mogoče predvideti in neverjetno je kako nesebično tvegajo svoja življenja za popolnega tujca, ki se znajde v težavah.

- njegova mati o njem:
po eni strani mi je kar malo žal, da sem sina pred leti spodbujala, ko se je odločil za kariero agenta, sedaj sem namreč vsakič, ko zapusti mayberry, na trnih, če se bo vrnil živ in zdrav. pa tudi, ko je tu, svoj prosti čas preživi z ženo, vse redkeje pa obišče mene. no, saj ne, da mi je dolgčas, njegova sestra in brat še vedno živita z mano, toda brez njega v mojem življenju nekako ne morem mirno spati. ko mi je pred meseci rekel, da se bo lahko s takšno službo hitreje upokojil in preživel preostanek življenja doma, popolnoma preskrbljen, sem se razveselila in upala, da se bo kaj takšnega zgodilo kmalu, toda vse kaže, da bo trajalo še vsaj desetletje in pol, če ne več.

- njegova žena o njem:
oh, sveže poročen par bi menda moral uživati na medenih tednih, namesto tega pa so njega odposlali na delo v las vegas, jaz pa sem obstala tu, v zakotnem mayberryju. saj ne, da sem jezna, ampak res si želim, da bi lahko živela normalno življenje in se ustalila. ja, ja, hišo že imava, ampak to nekako ni dovolj, glede na to, da sem v njej večino časa kar sama. domov se vrača pozno zvečer, zgodaj zjutraj se odpravi v pisarno, včasih sredi dneva celo pokliče z novico, da so jih poklicali na nujno ekspedicijo, ki velikokrat traja kar cel teden. bi vi bili srečni v takšnem zakonu? da, ljubim ga, in cenim to kar dela za državo in njene ljudi, ampak dosti raje bi ga imela doma, ob sebi, si mogoče ustvarila družino in zaživela brez strahu, da bom zdaj zdaj ostala brez moža.

- njegov brat o njem:
kaj naj rečem? redko ga vidim, ampak definitivno sem ponosen nanj in na njegovo žrtvovanje. razumem pa njegovo ženo, ki je iz dneva v dan sama, mami ni najbolj zadovoljna, ko več časa preživi pri nas, kot pa v svoji hiši, ampak je nek telefon med masonom in njo, tako da jo za enkrat še kar dobro prenaša. sicer pa se kot družina dokaj dobro razumemo, takrat ko je pač doma. zadnje čase vsi zgledajo karseda zadovoljni, ker je očitno čas za tisti letni dopust, ko doma preživi malce več časa, kot po navadi, ampak tega bo kmalu konec in vprašanje je kako bo po tem.
nastja - 20 - six - poppy, patrick and callum
Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

vanderbilt, mason charles Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vanderbilt, mason charles   vanderbilt, mason charles EmptyPon Nov 12, 2012 10:16 pm

potrjeno! lahko nadaljuješ pot v tale kotiček, claimaš PB, si priskrbiš streho nad glavo in podobno.
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

vanderbilt, mason charles

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» vanderbilt, arizona bethany
» map of port charles
» port charles' theatre
» port charles` restaurant
» port charles library

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ you got my heartbeat runnin' away :: archive :: mayberry, nc :: opisi-