all these little earthquakes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
o'shea, trevor marlon Welcome
dobrodošli na rpg forumu all these little earthquakes ali krajše ATLE, kjer je dogajanje postavljeno v idlični port charles v južnjaški louisiani. registracija zahteva ime in priimek v malih tiskanih črkah. lahko si izberete enega od canon likov ali ustvarite svojega. v mestecu je vedno pestro in govorice si širijo še preden zaviješ za naslednji vogal. umazano perilo visi sredi glavnega trga in zlobni jeziki ne prizanašajo. nikomur.

o'shea, trevor marlon Pravila
o'shea, trevor marlon Zasnova
o'shea, trevor marlon Oglasevanje
o'shea, trevor marlon Map
o'shea, trevor marlon Faceclaim
o'shea, trevor marlon Canon
o'shea, trevor marlon Wanted

o'shea, trevor marlon Staff






o'shea, trevor marlon Cbox
o'shea, trevor marlon Spotlight
the leading lady

o'shea, trevor marlon Leadinglady

the leading gentleman

o'shea, trevor marlon Leadingmale

best friendly connection

o'shea, trevor marlon Friends

best family

o'shea, trevor marlon Family

best chemistry

o'shea, trevor marlon Chemistry

honorary member

o'shea, trevor marlon Member

biggest ego

o'shea, trevor marlon Ego

biggest sweetheart

o'shea, trevor marlon Sweetheart

should be a couple

o'shea, trevor marlon Couple
o'shea, trevor marlon Credits
idejna zasnova in sam forum pripadata sandri. soustvarjati ga je pomagala celotna moderatorska ekipa, ki je poskrbela za odpiranje tem in strukturo. forumsko grafiko je ustvarila ana, za skin pa gredo zasluge rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je prepovedano.

Share
 

 o'shea, trevor marlon

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
trevor o'sheatrevor o'shea
night club ownernight club owner


Število prispevkov : 27
Reputation : 9
Join date : 22/10/2012
Kraj : port charles

o'shea, trevor marlon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: o'shea, trevor marlon   o'shea, trevor marlon EmptySre Jun 12, 2013 9:58 am



TREVOR MARLON O'SHEA

-

o'shea, trevor marlon Tumblrmo8k7sj9mw1st9tovo
29 • NIGHT CLUB OWNER • KELLAN LUTZ




heather o'shea: trevor? moj trevor je super dečko. tak čeden mladenič, kajne? zelo je podoben svojemu očetu, čeprav mu karakterno skoraj ne bi mogel biti bolj drugačen. on svoje družine nikdar ne bi tako izkoriščal ali pustil na cedilu, kot jo je marlon. ne, trevor mi je namesto tega že od kar sem njegovega očeta pri njegovih sedmih letih nagnala zvesto stal ob strani, ne glede na to, kako težko je bilo. že pri desetih letih je med počitnicami delal, da smo si avgusta, pred začetkom šolskega leta lahko privoščili vse potrebne knjige in nekaj novih oblačil za vsakega, včasih tudi za sosedova otroka. vso srednjo šolo mi je pomagal, namesto, da bi se pridružil nogometni ekipi in hodil na treninge. v nogometu je bil res dober, zato vem, kako velika žrtev je bila to zanj. prav zaradi vsega, kar je storil za družino sem bila tako zelo vesela, ko se je po enem letu pauziranja po srednji šoli odločil, da bo šel študirat. res si je zaslužil, tudi, ko je pri enaindvajsetih po spletu okoliščin dobil tisto štipendijo in dve leti študiral v chicagu. zaradi moje bolezni se je vrnil nekaj mesecev prehitro in takrat je bilo v njegovem pogledu nekaj drugačnega, v njegovih očeh je bil strah, ki ga prej ni bilo tam. ni mi hotel povedati, kaj se je zgodilo in sčasoma sem obupala, on pa je med tem v nekaj letih na noge spravil najuspešnejši nočni klub v mestu. res je super fant, verjemite, pa čeprav ga ti pa tam mogoče malo zanese.

natakarica v njegovem klubu: trevor je super šef. pravzaprav smo v klubu vsi bolj kot ena velika družina, vedno drug drugemu krijemo hrbet. in trevor je tisti, ki je zaslužen, da to družino sploh imamo. ko je treba je razumljiv in prilagodljiv, spet drugič pa strog, vztrajen in nepopustljiv. po mojem je rojen vodja in edina stvar, ki ga tu pa tam spravlja v težave, je njegov očarljiv nasmešek, ki ga veliko preveč deli naokoli. to in pa njegovi občasni izbruhi jeze, ki mu znajo povsem zamegliti um in presojo. nekatere, tudi najbolj nedolžne stvari, v njem sprožijo skrito stikalo in zgolj v nekaj sekundah lahko gre iz ledeno hladnega do vrelišča. verjetno ne pomaga niti, da je hudičevo zaščitniški do vseh, ki mu pomenijo kaj več kot znanca na ulici. je super človek, a včasih izgubi rdečo nit.

bivša punca: ah, saj ne vem, kaj naj rečem. trevor je, če te ne moti pretirana zaščitniškost in nenehno spogledovanje, idealen moški. zabaven, odgovoren, skrben. problem je le ta njegov strah. pravzaprav sploh ne vem, česar se  boji, a včasih je popolnoma znorel če sem hotela samo odnesti ven smeti, ko se je zunaj že znočilo. takrat je začel govoričiti o tem, kako svet ni varen in kako se lahko vsak trenutek zgodi, da ti nekdo prereže vrat. mislim, halo? kot, da bo kdo kar tako skočil izza smetnjaka in mi izpustil kri iz žil samo zato, ker ga zabava gledati človeka med umiranjem. in potem bo mimo prišel še velikonočni zajec, ki naju bo slikal. seveda. kar me je mogoče še zmotilo je bilo dejstvo,  da je fantastičen poslušalec in zna super tolažiti, sam pa ne zaupa nikomur. rekla bi, da je v vsem hudičevo previden, če ne bi oboževal vsega adrenalinskega. pravzaprav je to edina stvar, kjer vajeti nadzora spusti iz rok.

trevor: so stvari, na katere sem ponosen in tiste, na katere nisem, kot so stvari, ki bi jih na svoji preteklosti rad spremenil, pa jih ne morem. ni mi žal, da sem otroštvo zamenjal za delo, da sem lahko vsaj nekoliko olajšal mami, kot mi tudi ni žal, da sem bratu takrat razbil gobec in mu dokončno pokazal, kak kreten pravzaprav je. vendar če bi lahko še enkrat izbiral zagotovo ne bi šel v chicago. skoraj zagotovo bi marsikaj po tistem storil drugače. pravzaprav bi veliko stvari najraje kar izbrisal, a problem je, da jih ne moreš. in potem ostanejo trenutki, ki te zaznamujejo za celo življenje, ne glede na to, kako zelo se trudiš, da bi jih pozabil.



KAY • A LOT • PM WILL DO



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
sandrasandra
administratoradministrator


Število prispevkov : 573
Reputation : 69
Join date : 16/09/2012

o'shea, trevor marlon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o'shea, trevor marlon   o'shea, trevor marlon EmptyČet Jun 13, 2013 12:06 am

o'shea, trevor marlon Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://little-earthquakes.slovenianforum.com
 

o'shea, trevor marlon

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» mckinnely, gael trevor
» hobb, marlon jake

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
all these little earthquakes :: ღ welcome to port charles, louisiana! ::  :: citizen records :: accepted-